Skoči na vsebino

[Ankica] The Last of Us Part II


Mn3Critic  

43 glasov

  1. 1. Mn3Critic po preigrani igri



Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Ker sem mislil, da bo 2 leti mlajši špil prinesel kaj boljšega v grafiki. Pa me grafika niti najmanj ne moti, ker mi je še vedno lepa. Samo ne mi je hyperji prosim izpostavljati kot nekaj fantastičnega :D

 

Bi rekel da grafika zajema tudi animacije + stilisticen izbor izgleda okolja?

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Ker sem mislil, da bo 2 leti mlajši špil prinesel kaj boljšega v grafiki. Pa me grafika niti najmanj ne moti, ker mi je še vedno lepa. Samo ne mi je hyperji prosim izpostavljati kot nekaj fantastičnega :D

 

Ne štekam kaj naj bi točno prineslo novega :D Ne vem jst osebno še nism videl dost boljših grafičnih prezentacij. Glih obratno kot ti mi je smešno, da smo že na last genu na takem nivoju kot je TLOU2. Špil definitivno JE presežek na vseh nivojih, če pa ti hočeš še bolšo grafiko, kot top 5 najlepših špilov na konzoli, pol pa kul :D Pač vsem ne morš ustreč. Tehnološko je špil pač res čist nor, pa se lahko na glavo postavš in ostale kle žalš s hyperji kokr hočeš.

Povezava do prispevka

Pac dacapo, isto kot stipe magicno ve kaj bo njegov State Drive naredil gaming sceni, tko ti ves kaksen bo spil ki ga sploh pognal nisi se. Bedarije. Lahko ves da hoces vec TLOU in da pricakujes da bo dvojka to deliverala in da devom zaupas, ves pa pac ne.

Also thx, definitivno za preigrat torej, mogoxe ko pade malo nad mefisto approved ceno. Moram se en poceni FF remake prej dobit.

Povezava do prispevka
Static reče Pravkar:

 

Bi rekel da grafika zajema tudi animacije + stilisticen izbor izgleda okolja?

Glej ne ljubi se mi. Tu imamo 3 al 4 zaslepljene fane, ki ne vidijo napak in to je to. Sam sem napisal, da je špil cca. 8,5 kar je itak fantazija za moj pojem. RDR2 je open world, ki ima milijone več detajlov. Ne mi da je to bolje tu. Daj mi sliko lesketajočega odseva iz vode, ko stopaš ti ali konj po njej in kako se travna biljka (biljka, ne šop trave) ziba v vetru...

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 7 minutami:

 

Ne štekam kaj naj bi točno prineslo novega :D Ne vem jst osebno še nism videl dost boljših grafičnih prezentacij. Glih obratno kot ti mi je smešno, da smo že na last genu na takem nivoju kot je TLOU2. Špil definitivno JE presežek na vseh nivojih, če pa ti hočeš še bolšo grafiko, kot top 5 najlepših špilov na konzoli, pol pa kul :D Pač vsem ne morš ustreč. Tehnološko je špil pač res čist nor, pa se lahko na glavo postavš in ostale kle žalš s hyperji kokr hočeš.

 

 

Yo. Genau 4 taki ste tu, ki vam je igra bog in batina. Čestitam, zavidam vam da ste sposobni odklopiti razum in samo uživati. Jaz bedak pa se moram sekirat, ker na vse gledam kritično.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Glej ne ljubi se mi. Tu imamo 3 al 4 zaslepljene fane, ki ne vidijo napak in to je to. Sam sem napisal, da je špil cca. 8,5 kar je itak fantazija za moj pojem. RDR2 je open world, ki ima milijone več detajlov. Ne mi da je to bolje tu. Daj mi sliko lesketajočega odseva iz vode, ko stopaš ti ali konj po njej in kako se travna biljka (biljka, ne šop trave) ziba v vetru...

 

Sam rad bi videl te 'napake', ki naj bi jih videl :D Jst sm precej kritičen in bom tud pr temu špilu na konc mel kr neki pripomb med minusi, kot mam vedno, sam da pa očitaš grafične težave, sva pa v drugih sferah realnosti :D

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 minuto:

 

Sam rad bi videl te 'napake', ki naj bi jih videl :D Jst sm precej kritičen in bom tud pr temu špilu na konc mel kr neki pripomb med minusi, kot mam vedno, sam da pa očitaš grafične težave, sva pa v drugih sferah realnosti :D

Očitno se ne razumeva al sva nekje skrenila s poti. Nikjer nisem zapisal, da grafika ni lepa. Zelo všečna je, ni pa noben presežek in nekaj nevidenega do zdaj. To je vse kar sem trdil.

Povezava do prispevka
Static reče pred 4 minutami:

Clovek dej pomiri se no :D Noben ti nic noce. Mamo lahko drugacna mnjenja. Lahko pa tudi podkrepis svoja na moj reply.

Si prebral vse moje komentarje? Sem rekel, da je igra 8,5. Mogoče celo bolj proti 9 kar je pri meni redka ocena kot človeška ribica (v 3 letih mogoče 3-5 iger). Na živce mi stopi samo hype 10/10, čisti GOTY, brez napak... Ker to je daleč od resnice tako grafično kot igralno.

Povezava do prispevka

Ja dobro tu je ze ocena sama za nekoga popolnoma razlicna. Ampak ja, ce jo das v top 3-5 iger v zadnjih 3h letih se pomoje itak stirnjamo (Ceprav moja je bolj proti 1-2 ampak ajde :) )


Recimo God of War mi je bila dosti slabsa kot vecini. Pa sem igral kar en par predhodnikov.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Očitno se ne razumeva al sva nekje skrenila s poti. Nikjer nisem zapisal, da grafika ni lepa. Zelo všečna je, ni pa noben presežek in nekaj nevidenega do zdaj. To je vse kar sem trdil.

 

V enih ozirih zihr je, v enih je limitirana s hardwarom, v enih z enginom, ki se je začel razvijat 2011, vse skupi je pa irelevantno, gre pač za najlepšo, al pa tm tm igro na konzoli. Valda je to dost :D Ne vem kakšen točno presežek iščemo, sej maš lahko veš špilov, ki imajo pač zelo dobro, grafiko. Nihče ni rekel, da GoW ni grafični presežek sam zato, ker je prejšnje leto prišel HZD, ki ma mogoče kanec boljšo grafiko in glih tko nihče ni primerjal Uncharted 4 in HZD, pa je tud enim Uncharted 4 lepši špil, ene stvari ma pa pač HZD lepše. Vsi ti špili so peak designa, engina in jih je debilno primerjat. Men je od vseh teh špilov najlepši Death Stranding, ker ma pač nahujši design, ampak velik folka kle ga niti igral ni.

 

Zdi se mi, da si 'kritičen' sam zato, da maš kej za kritizirat in to je ena stvar, k me res mori. Dejmo odpret kakšen konstruktiven tok pogovora, ne pa o neki stvari, ki je ni.

Povezava do prispevka

@Ezoterik

Ma sej ne kritizira, taksno je pac njegovo mnenje, vsake oci imajo svojega malarja jebiga. Mogoce je pricakoval vec, mogoce so mu vsec bolj druge stvari pri grafiki.. Caki da konca igro pa bo pol reku. To so mu samo first impressioni.

 

Sicer pa imate zuni podrobno DF grficni review analizo, za par argumentov, ce mislite o tem debatirat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 minutama:

Zdi se mi, da si 'kritičen' sam zato, da maš kej za kritizirat in to je ena stvar, k me res mori. Dejmo odpret kakšen konstruktiven tok pogovora, ne pa o neki stvari, ki je ni.

Glej pač nisem slep hyper. Oprosti, ker živim. Že najmanj 3x sem napisal, da igro ocenjujem med 8,5 in gor. To je pri meni TOP 5 ocen v zadnjih 3 al celo 5 letih. Samo pač se ne klanjam slepo nad nečim. Sam si z lajkom Jin-ovega posta (ki je tudi meni všeč) potrdil, da tudi gameplay ni noben presežek. Za moje kriterije pa pač oceno nad 90 lahko dobi samo igra, ki je grafično in igralno presežek. Drugače ne razumem kako bi ti ocenil igro s presežki, nečim novim, nevidenim, če bi kar tak talali 95 ipd. Mogoče 120? Pa dovolj... ne ljubi se mi več, uživajmo vsak po svoje. Na koncu samo zapišem še svoje strnjeno mnenje... lp

Povezava do prispevka
XEcutIor reče Pravkar:

 

Hehe, isto sem tudi sam naredil! :mafija:


Ma, spregledal sem tudi, da je v ankici napisano "po preigrani igri". Skoraj prepričan sem, da prej, ko sem samo "lurkal" v tej temi, tega še ni bilo napisanega. Ampak nima veze. To je pač forum in izmenjava mnenj. 

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 6 minutami:

Jaz sem predvsem presenečen na hitrostjo loadinga špila, ker popizdujem poleg MHW. Tu so pa začetni load in potem vse smrti res hitri

Moja konzola je celo tiha, pa nikoli menjal paste. Ko stisnem pavzo pa se odpre meni in grem po pijačo al na čik... pa Boeing leti na full gas :D Ne razumem zakaj v meniju ne lockajo FPS, neka fora mora biti pri tem, ker noben to ne dela.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Glej pač nisem slep hyper. Oprosti, ker živim. Že najmanj 3x sem napisal, da igro ocenjujem med 8,5 in gor. To je pri meni TOP 5 ocen v zadnjih 3 al celo 5 letih. Samo pač se ne klanjam slepo nad nečim. Sam si z lajkom Jin-ovega posta (ki je tudi meni všeč) potrdil, da tudi gameplay ni noben presežek. Za moje kriterije pa pač oceno nad 90 lahko dobi samo igra, ki je grafično in igralno presežek. Drugače ne razumem kako bi ti ocenil igro s presežki, nečim novim, nevidenim, če bi kar tak talali 95 ipd. Mogoče 120? Pa dovolj... ne ljubi se mi več, uživajmo vsak po svoje. Na koncu samo zapišem še svoje strnjeno mnenje... lp

 

Supr dobr zate, jst sploh ne vem kaj to pomen 8,5 in gor niti mi to nč ne pomen, jst nisem noben recenzent in mi dol visi, če ma špil 12/10, al pa 6/10, predvsem ti operiraš z izrazi kot je 'slep hyper', kao lejte mene objektivno marjetko, nisem padel 'pod vpliv', kot vi ostale ovčke, lejte me kok sm nevtralen, še mal grafiko podissam, gameplay, ni da ni. Sam, da se vid kok kritičen um imam :D Pač lej, če ne vidiš, da točno tko izpadeš, mi je brezveze s tabo diskutirat. Jin je pisal čist o drugih stvareh, ki si jih prikladno izpustil, sem pa tud že sam kakšno čez gameplay napisal,  glih Jin je to dost dobr opisal, kot plus in se mi je zdel prikladno stisnit račko.

 

Tvoje mnenje o 'slepih hyperjih' mi je pa brez zamere dost ničvredno, dokler se ostaja na neki diskutativni ravni mi je kul, ko se pa vse skupi pade na tak nivo pa rajš ker napišem. Da ne bo nesporazumov.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Moja konzola je celo tiha, pa nikoli menjal paste. Ko stisnem pavzo pa se odpre meni in grem po pijačo al na čik... pa Boeing leti na full gas :D Ne razumem zakaj v meniju ne lockajo FPS, neka fora mora biti pri tem, ker noben to ne dela.

 

moja konzola je povsem tiha tud v menujih. Če maš zgodnjo projko je verjetno to kar je že dost uporabnikov izpostavl... pspro jet engine :D

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 minutama:

Tvoje mnenje o 'slepih hyperjih' mi je pa brez zamere dost ničvredno, dokler se ostaja na neki diskutativni ravni mi je kul, ko se pa vse skupi pade na tak nivo pa rajš ker napišem. Da ne bo nesporazumov.

Imaš seveda brezpogojno pravico do svojega mnenja tako do igralnosti kot do grafike. Se ti opravičujem javno, če si dobil občutek, da želim okaliti tvojo perfektno percepcijo igre. To v nobenem primeru ni bil moj namen. Tudi meni je igra TOP5 zadnjih 3 let.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Imaš seveda brezpogojno pravico do svojega mnenja tako do igralnosti kot do grafike. Se ti opravičujem javno, če si dobil občutek, da želim okaliti tvojo perfektno percepcijo igre. To v nobenem primeru ni bil moj namen. Tudi meni je igra TOP5 zadnjih 3 let.

 

Evo spet prcaš... Dejansko si sam ti povsem brez potrebe napadaln in žališ uporabnike, če nočeš diskutirat si odpri blog, sam če boš pisal pa hudobije o slepih hyperjih in perfektnih percepcijah, se pol tud ne rabš počutit užaljenega, ko ti kdo pove kakšno krepko. Neki je da se ne strinjamo, neki pa nesmiselno žaljenje drugih uporabnikov, kolega Tomazek 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 minutama:

Evo spet prcaš... Dejansko si sam ti povsem brez potrebe napadaln in žališ uporabnike, če nočeš diskutirat si odpri blog, sam če boš pisal pa hudobije o slepih hyperjih in perfektnih percepcijah, se pol tud ne rabš počutit užaljenega, ko ti kdo pove kakšno krepko. Neki je da se ne strinjamo, neki pa nesmiselno žaljenje drugih uporabnikov, kolega Tomazek 

Ni da nebi htel diskutirat... Zadnjih 5 postov sem pisal s postelje z miško prez zaslonske tipkovnice. Ne ljubi se mi. Bom jutri razložil kaj mislim.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...