Skoči na vsebino

[Ankica] The Last of Us Part II


Mn3Critic  

43 glasov

  1. 1. Mn3Critic po preigrani igri



Priporočeni prispevki

ma nad 9.5 itak en more bit ker ni nic neki ful novega nevidenega not..

 

pol so se neke malenkosti tu pa ta, ki zbijejo se malo oceno.. ampak cez 9 je ziher

mislim ne more bit manj kot 9 igra ni pogojev jaca je od tlou1 v vseh pogledih, ceprav rahlo

 

pol lahko si fanboy, lahko ti zgodba, liki nisov vsec.. sam.. tipi so se potrudli maksimalno na vseh podrocjih, nisans da je manj kot 9

Povezava do prispevka

Nisem igral igrice. Itak je jasno to vsem, ker tipa ni nikjer, ne v enem opisu, ne na eni sliki, ne na enem trailerju. Pač sfukal so nam enega najbolj cool likov prejšnje generacije.

 

V bistvu jaz o igrici ne vem čisto nič, samo to da ni Joela:rofl:

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Tako online kot v real lajfu, bi moral folk pac pazit kaj govori, ker lahko hitro sem in tja uide malo in padajo spoilerja konstantno.

 

Pac, kakrsnekoli debate o ZGODBI igre nej ostanejo v spoilerjih. Razne budale ki namerno spoilajo, ali pa spoilajo "preko ovinkov" pa fakin permaban.

 

Dejte se za trenutek v oci nekoga ki namerno napise spoiler nekam. Tipu res dol visi kolkim ljudem lahko cist povari vse te lepe trenutke ki jih dozivljate med igranjem igre.


Res, sickening. Kaj ti mora it po glavi da delas take stvari, prov tisto, "Nej bo svet tok grd kot se jz pocutm"

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 6 minutami:

Nisem igral igrice. Itak je jasno to vsem, ker tipa ni nikjer, ne v enem opisu, ne na eni sliki, ne na enem trailerju. Pač sfukal so nam enega najbolj cool likov prejšnje generacije.

 

V bistvu jaz o igrici ne vem čisto nič, samo to da ni Joela:rofl:

Spoiler

Sej je v igri. Pač ne igras z njim. Razen na zacetku. Ampak imas backfleshe, ki so kar pomemben del zgodbe. Sicer pa Abby je nov Joel in "trans" lik nova Ellie. hehe. Pa pomoje Abby vs JOel fight Abby zmaga hehehe

Tako je ne.. Apokalipsa, zenske se morejo ojacat, ce hocejo prezivet in Abby je najjaca od vseh =)))

 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Pa, eni bi za neke malenkosti kar permabanali...fak kam smo prišli. Človeka ki je 15 let na foromu bi fuknil, za vedno ker je napisal neko malenkost da en glavni lik crkot naredi al nekaj... 

 

A lahko mogoce za trenutek pomislis, "kok folka bo vidl to kar napisem na forum".

 

Ce eni osebi s tem tip pokvari izkusit tako dober spil je to prevec.

 

Zdej pa ti oceni, koliko je vredno 10 let cakanja in razmisljanja o tem kaj se bo zgodilo v neki zgodbi


Da ti pol ena plesasta spaka v enmu stavku vse unici.

Povezava do prispevka

a jebiga ce si tako ultra obcutljiv, bodi pameten in ne zahajaj v temo dokler ne obrnes spila..

ne da se mi neki ponavljat vedno iste stvari

zakaj bi morali vsi pazit na to, da tebi en pokvarijo spila? kje to pise? kje pise, da ne smejo napisat kar zelijo?

samo njihova dobra volja je, da se zadrzujejo, zato da si ti miren.

 

eno je da po koncanem filmu ne zakricis konca tistim k icakajo v vrsti za ogled filma.. drugo je ce pac debatiras s kolegi in uleti nekdo, ki ni se gledal filma..

pac naj se odstrani dokler ga ne pogleda

 

dobro eno je da so leaki in se spoila par mesecev prej, sam za to so tudi ND mal okrivi, da so toliko prelagali spil

drugo je da je okrog izida

kaj sele ce ti kdo kaj spoila po izidu

 

enostavno, ce si picka nesto jse dalat gadnega in drugim morit lajfa.. zavedaj se da si picka in skippaj ubcutljive teme dokler ne obrnes igro

 

sicer pa so meni leaki izkreno izboljsali izkusnjo in razmisljam celo, nekoliko paranojicn, da so jih tisti od ND nalasc fuknili ven

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Static reče pred 3 minutami:

Zdej pa ti oceni, koliko je vredno 10 let cakanja in razmisljanja o tem kaj se bo zgodilo v neki zgodbi

Že pred izidom same igre in kasneje je nekako večina rekla da je pač najbolj primerno da tistih par % obcutljivcev ne spremlja teh tem na forumu dokler ne končajo igre. 

 

Jaz, vem da če bi mi spoilerji kvarili izkušnjo in me full motili bo komot šel okrog teh tem par dni. Ampak eni raje pridete v temo in delate dramo za vsako besedo. Drama queen... 

Povezava do prispevka

Jaz osebno ne bi hodil v temo, če bi bil tako nezaupljiv

 

Also, igrico bom danes štartal znova. Namreč sem začel igrat na vikendu in se mi valda sejv ni syncal s playstationom, ki ga imam v Ljubljani XD. Ampak me ne moti, ker mi je res kul + zdaj grem kar s prve na najtežjo težavnost, ker sem že ufuran 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 17 minutami:

Jaz osebno ne bi hodil v temo, če bi bil tako nezaupljiv

 

Also, igrico bom danes štartal znova. Namreč sem začel igrat na vikendu in se mi valda sejv ni syncal s playstationom, ki ga imam v Ljubljani XD. Ampak me ne moti, ker mi je res kul + zdaj grem kar s prve na najtežjo težavnost, ker sem že ufuran 

 

Mislim, da kokr sm igral boš mogu v beležki popravt oceno na 8.5 :D

Povezava do prispevka

ne me jebat kok folka je že končalo špil :O

 

Pa tisti k jamrate čez grafiko si rabte spucat očala al pa nabavt boljši tv oz ga bolje nastavit ker tole je absolutno labodji spev konzole PS4. Men res ni jasno kako majstrom rata ampak že drugo generacijo ne razočarajo. Kar se loadanja tiče je pa to že ko nextgen ffs. Ko crkneš si takoj nazaj. 

 

Sharpness je nujno dat na skor na nulo na tvjih btw.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Static reče Dne, 21. 6. 2020 at 14:57:

Tako online kot v real lajfu, bi moral folk pac pazit kaj govori,

pa kaj si ti nek sjw patrol zdaj tuki

 

predlagam da kontaktiraš društvo za zaščito the last of us 2 igračev

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Mislim da bo se nekaj let trajalo preden nekateri ultra pametni ljudje ugotovijo da je spoilanje BAD, mkay.

 

Zakaj vendar bi se moral izogibat foruma ce zelis debatirat o spilu se preden si ga obrnil? Mislim da napisat [/s] ni ravno rocket science. No ja.. morda za ene par posameznikov je. 

 

Spregovoril sem.

Povezava do prispevka

Ja, izgleda je treba bit ekstremno pameten da dojames da se morda nekdo odloca za nakup, preverja ce je igra dobra, debatira o izkusnjah drugih ljudi ob igranju, je mogoce stuck na kaki puzli in isce pomoc, zeli delit navdusenje nad igro z nekom,...??


Pac, folk ki namerno spoila so vec kot ocitno ali egoisticne pizde, ali pa mentalno nesposobni se dat v kozo nekoga drugega.


Pick your poison.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...