Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Mayor of Kingstown S01

 

Renner je fakin badass, power struggle med različnimi stranmi je kul, sem kr not padu. Zelo všečno.

 

Fleabag

 

Komej sem se preborbal čez pilota in obupal. Pheobe sicer zgleda lustna. Ampak njen karakter, ke ga igra, mi gre konkretno na organ, ke takih cipastih jebivetrov IRL ne morm vidt. In tle je skos v fokusu. Iz trailerja sem se res obetov, ke zgleda, da ima oster jezik... sam pac zadeva je mal preveč prilagojena za zensko publiko, da bi mi sedlo.

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 9 urami:

Mayor of Kingstown S01

 

Renner je fakin badass, power struggle med različnimi stranmi je kul, sem kr not padu. Zelo všečno.

 

Fleabag

 

Komej sem se preborbal čez pilota in obupal. Pheobe sicer zgleda lustna. Ampak njen karakter, ke ga igra, mi gre konkretno na organ, ke takih cipastih jebivetrov IRL ne morm vidt. In tle je skos v fokusu. Iz trailerja sem se res obetov, ke zgleda, da ima oster jezik... sam pac zadeva je mal preveč prilagojena za zensko publiko, da bi mi sedlo.

 

...potem lahko nadaljuješ z mayor of Kingston S02.

 

kar se pa Fleabag tiče, ti pa priporočam, da na začetku malo potrpiš. ne bo ti žal.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 14. 8. 2023 at 15:32:

Ruth Wilson mi ni lepa ženska, a vseeno hhnnnngg. To pa dela karizma.

 

Končno začel gledat Good Omens season 2, 3 epizode zaenkrat, zabavno, sicer ima en woke storyline za katerega upam, da bo dober payoff, ostalo pa top

midva sva včeri zaključila

plot se mi je zdel mal šibkejši kot v prvi sezoni, je pa pustil ful prostora likom, da so faking smešni

sem velik fan

Povezava do prispevka

Pogledal še drugo sezono Mayor of Kingstown. Ni kej za rect kt to, da upam spacajo še tretjo. Res soliden krimič.

 

Pa včeraj sem dal skoz še pilota za Who is Erin Carter? Mnja, ni mi preveč všeč. Plus je, da gre za evropsko produkcijo in sam vibe je mal bolj prizemljen. So mi pa igralci trdi za popizdit. In pol še take scene...

Spoiler

Protagonistka pred sosedom eno osebo ubije. On je fakin policaj, brez kake hude navezanosti nanjo. In pol gresta uizi skup pokopat truplo in se znebit dokazov. W T F

 

Povezava do prispevka

The Rig - meh, začne se zanimivo. Potem se pa vleče in polno neumnih dialogov. Obupal po nekje 3 delih.

 

The Head je pa dosti boljša zadeva - na Antarktiki začne 10 ljudi 6 mesečno zimsko delo v totalni izolaciji, brez sončne svetlobe. Po 5 mesecih prenehajo s komunikacijo...ko se pojavi sonce in končno lahko reševalci prispejo s helikopterjem, odkrijejo marsikaj.... Js sem totalen sucker na takšne zadeve, ki se dogajajo na Antarktiki ali kje podobno sredi niča...skratka men je všeč, dobro vleče, na trenutke strašlijivo in čeprav je zgodba občasno butasta je vsekup všečno.

Povezava do prispevka

Ok, vzamem nazaj The Chi recommendation. V tretji sezoni so odstranili enga ključnih igralca zaradi obnašanja na snemanjih (ne vem kaj je blo, mi ni blo niti do guglanja) in skenslal praktično cel plot okoli njega. Tako da je zdej tretja sezona dost kr neki.  

 

Javim, če se pobere :D 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 9. 8. 2023 at 12:58:

Tole malo gledam, ni nic grozno neverjetno kvalitetnega, ampak u izi zgodbica, par epizod, vsecni liki.

 

 

zadnja epizoda uniči vse kar so gradili skozi prejšnje, prekleto facepalm banalna (nikoli pustiti ženski scenaristki, da piše strelske scene) . Drugače pa sem začel gledati drugo sezono. Spoiler: Cheeja, ki je bil ustreljen v zadnji epizodi prve sezone ustrelijo v prvi druge sezone. Tip je magnet za nesrečo, očitno. :rolleyes: Ima pa avtoregenerativne lastnosti enega Wolverina, tudi očitno.  :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...