Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Evo do konca pogledan Deadloch. Zanimiva avstralska detektivska serija, dark comedy, polna likov k bi jih najraje zadavil :D

 

Vmes imaš zajebancije na šoviniste, feministke, lezbijke, geje, art projekte, vaške porivačice, premožne enterprenourke, boj za župansko mesto,.. res velik jim je ratalo spravit v 8 delov.

 

Vidi se, da sta scenarij napisali 2 ženski, ki razumeta tumblr terminologijo in filozofijo, ker je v poplavi detektivk tole dost moderno in samosvoje delo. Če bi True Detective napisala ženska in dodala komične vložke in zabite like.

Povezava do prispevka

@Weraziel ko gledam serijo, mi gre skoz po glavi tvoj komentar, da so zabiti liki. se mi zdi boljša beseda, da so vsi liki karikature (samo en je dejansko zabit - un bogan, ki dela na žagi). je pa tud men kr všeč, ampak so mi pa 1 urne epizode občutno predolge. kratek format za komedije je res kralj, vse skupaj je ful bolj fokusirano. 

Povezava do prispevka

https://www.imdb.com/title/tt21072822/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_6_nm_2_q_far%20

 

Far North tells the (mostly) true story of how the most comically inept gang to ever join forces got half a billion dollars' worth of meth to New Zealand shores - and nearly to market. And they would have got away with it too, if it wasn't for a pesky 70-year-old Maori diesel mechanic and his aqua-aerobics instructing wife.

 

tole je dobr

Povezava do prispevka

Pogledal sem Gen V 3 epizode. Torej, kot sem že omenil, je bolj zgoščena zgodba znotraj The Boys zgodbe. Serija je presenetljivo gledljiva. Itak ni več tistega shock faktorja kot v Boysih, mal že ves kaj lahko pricakujes.

Ampak jim je uspelo naredit neke osnove, liki so vecinoma kul, zabavni, spet so kurci in kri vsepovsod. 

 

fun/10

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...