Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

sem pogledu walking dead mini serijo in ne priporočam ljudem, ki niste gledali prejšnjih sezon ali brali stripa.

 

the regime (hbo, satirična serija o trenutni svetovni politični situaciji) sm mal catchu up, in če ne bi bla kate winslet huda, bi nehu gledat po prvi epizodi. je bla pa ena kul scena; zaradi trade deala s kitajsko zapirajo tovarno sladkorja iz pese in tko eden izmed delavcev reče diktatorki: "the chinese sugar is 3 times cheaper than our sugar, we are not stupid, we buy the chinese sugar. but it would be unfortunate, if we all lost our jobs, because the factory closes." še nikol nisem tako dobro vidu ponazorjenega avtokanibalizma kapitalizma, najbrž ker se vsi izogibajo dodeljevanja krivde individuumu. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 4 urami:

the regime

 

ravno zaključujem danes ogled serije z zadnjim delom.

 

moram rečt, da sem prebral precej hatea in slabih reviewjev in načeloma mini serija reeees ni nek blazen presežek. ampak če si cinik, potem je vsekakor vredno ogleda, ker je v čisto vsakem delu nekaj bravuroznih sladkorčkov, kot je tvoj zgornji opis. :)

 

potem pa na baby raindeerja. v ogled me je prepričal komentar Stevena Kinga na X-u,- 'HOLY SHIT'. :D

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 54 minutami:

A se splača pogledat? Kolega predlagal, sicer je sam prvo epizodo pogledal do konca.. 

Meni je tole daleč najboljša stvar letos. :D Sicer me čakata še zadnja dva dela, ampak včeraj sem čisto padel v serijo, pač zgodba, igra ... Top. 

Povezava do prispevka
keba reče Dne, 4. 5. 2024 at 16:41:

 

Daj malo povej več na kakšen način se gre tole, kot nek resničnostni šov al bolj kot menedžment kmetije ali kaj tretjega?

premisa je

Jeremy Clarkson igra igrico Farming Simulator IRL

very comfy watch

Povezava do prispevka
Spooky Ao reče Dne, 6. 5. 2024 at 13:01:

 

serija je super, ampak second hand embarrassment je vsaj zame bil vseprisoten, a ne prekomerno, pa sm kr obcutljiv na to, a so dobro izpeljali

Pogledal sem do konca, 10/10 serija, vrhunsko. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Stari, gledam tretjo epizodo in wtf galore😂

 

Sploh ne vem kako naj komentiram tole

You ain't seen nothing yet, res, napiši mi svoje občutke, ko prideš do konca vsega. Dobesedno do zadnje minute je mindfuck na mindfuck.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...