Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 8 urami:

Ne ne, meni je ta vlada smeti, stranke v njej so mi smeti, in iskreno se ne nameravam udeležit naslednjih volitev. Če bo spet Janša izvoljen, to sprejemam 100 % (no, valda bom verjetno še nalepil kak meme ali smešen tweet, to je pa to)

 

Volitev se nameravam udeležit sam v primeru, da me kakšna stranka uno res preseneti s programom (obvezno trenutno neparlamentarna, za trenutno parlamentarne ne morem volit). Sicer pa samo lep lpjam med un % Slovencev, ki ne grejo volit 

 

Najmočnejše "nimam zastopnika na listku" sporočilo je oddaja neveljavne glasovnice - ne ostat doma, ne oddaja prazne (najslabša možnost), ampak pejdi in nariši gor zvezdico ali penis ali kaj drugega - napiši zaraf al neki...

Ostajanje doma sporočča apatičnost - na take nihče ne računa in jih ne želi aktivirat, z oddajo neveljavne pa sporočaš - tu je moj glas-come and get it.

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 2 urama:

z oddajo neveljavne pa sporočaš - tu je moj glas-come and get it.

Komu točno?

Eni naveličani študentki, ki bo za 10€/uro dala tvojo glasovnico na kupček "neveljavno".

Res glasno sporočilo. Jokala se bo v poušter doma od sporočila.

Če prdneš v glasovnico, bo isti efekt.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 10 urami:

 

zakaj predalckanje?

 

lp, Borut Cerkovnik

problem je ideologija, ki je pravzaprav najmočnejši element (slovenske, pa tudi svetovne) levice. Levica namreč v dobi brezmejnosti, spričo svojih prepričanj o svobodi : postane vojščak brezmejnega. To pomeni, da postane slepi zastopnik vseh manjšin, pri čemer pa ni več sposobna misliti, še manj misliti skupno. Tu imamo par levičarjev, ki temu ustrezajo do pičice natanko. 

 

levica s svojo brezmejnostjo postane mnogo bolj preprosta od desnice, ker desnica se še vedno oklepa nekih, čeravno pogosto mrtvih vrednot. Levica je v tem smislu prvo glasnik virtualnosti, ki jo pripadniki prebirajo iz časopisja. 

 

V tem smislu je nezmožna od-ločitve, oz. njene odločitve niso več politične. Celotna postane neke vrste "cancel culture", ker je to še edino kar ji preostane : v Sloveniji recimo je EDINA naloga levice skenslati Janšo. Kar samo po sebi ni slabo, je pa problem, če se skenslati Janšo šteje kot vrhovni dosežek na področju politike, posebno s stališča javnosti. Najbolj se to pokaže v "sicer vemo, da ne znajo nič, da niso nič naredili, ampak samo da ni Janša na oblasti" 

 

(če te zanimajo nadaljne izpeljave te napotujem na temo mi smo idioti)

 

Levica, podobno kot Evropa, kot stranka, kot prepričanje, kot smer, razpade na multikulturnosti modernega sveta in prepričanjih o inkluzivnosti. Kot taka ni več zmožna misliti celote. 

 

 

Kakor sam vidim, bi bilo potrebno ustanoviti stranko, osnova katere bi bil nek zdravorazumski premislek sploh dosega levičarskega prepričanja. AMpak, kot vidite tudi v tej temi, povprečni levičar razvija averzijo do premisleka, obstaja samo v tem kar mu je narekovano da je kot levičar : brani transe in se sploh ne povpraša ali je to smiselno. Postane neke vrste ne stranka, ampak aktivist za pravice vseh. Pri tem pa pozablja, da je politično prav ta "vse", ki se ne razpercelira na partikularno

 

Če mene vprašaš sem najbolj razočaran nad reakcijo levičarskih volivcev, ki ne zahtevajo ničesar od vlade. To, da so nesposobni sem pričakoval, pričakoval sem točno to o čemer sem pisal že med volitvami : kaviar komuniste brez stika z realnostjo in mamine sinčke tipa Golob, ki majo neverjetno visok ego zaradi svojih dosežkov drugje. Kar me je razočaralo je odiv slovenske javnosti, ki je zmožna komentirati izključno to kar se jih tiče. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 20 urami:

Komu točno?

Eni naveličani študentki, ki bo za 10€/uro dala tvojo glasovnico na kupček "neveljavno".

Res glasno sporočilo. Jokala se bo v poušter doma od sporočila.

Če prdneš v glasovnico, bo isti efekt.

Ja ce ne druzga, preprecis da ti ukradejo glas hehe

uredilo bitje WhitWhip
Povezava do prispevka
Sudat reče Dne, 4. 12. 2023 at 21:56:

 

Najmočnejše "nimam zastopnika na listku" sporočilo je oddaja neveljavne glasovnice - ne ostat doma, ne oddaja prazne (najslabša možnost), ampak pejdi in nariši gor zvezdico ali penis ali kaj drugega - napiši zaraf al neki...

Ostajanje doma sporočča apatičnost - na take nihče ne računa in jih ne želi aktivirat, z oddajo neveljavne pa sporočaš - tu je moj glas-come and get it.

Kot so ti že rekli. Vse te oddaje neveljavnih glasovnic, pa pisanje neki obskurnih sporočil nanje ... so apolitična dejanja. So zate, zato da se ti bolje počutiš. 

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 6 urami:

Kot so ti že rekli. Vse te oddaje neveljavnih glasovnic, pa pisanje neki obskurnih sporočil nanje ... so apolitična dejanja. So zate, zato da se ti bolje počutiš. 

predzadnje županske v KP se ne strinjajo...

uredilo bitje Sudat
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 1 uro:

@SpaWn Napiši mi tri preverljive razloge, da Logarju ni samo dopizdilo pod Janšo. 

 

Bonus: najdi mi tri primere, ko se je Logar pokazal kot Janšev prisklednik, ki dela točno to kar veliki šefe ukazuje

 

če ne moreš : začepi

 

holy fuck! 

 

Tukaj more prej Logar nanizat tri konkretne primere, da dokaže, da ni samo jajotov podrepnik, ker drugače ne bo dobil glasov iz leve strani. Na koncu bo pa ista zgodba kot pri Toninu, ko se je pri interpelaciji lopova vizjaka tolkel po prsih kako ga ne podpirajo, nato so se pa vzdrževali glasovanja in je ostal minister. 

Povezava do prispevka
Flamingo reče pred 14 minutami:

 

Tukaj more prej Logar nanizat tri konkretne primere, da dokaže, da ni samo jajotov podrepnik, ker drugače ne bo dobil glasov iz leve strani. Na koncu bo pa ista zgodba kot pri Toninu, ko se je pri interpelaciji lopova vizjaka tolkel po prsih kako ga ne podpirajo, nato so se pa vzdrževali glasovanja in je ostal minister. 

In kakšen naj bi bil ta dokaz? 

 

Edino kar lahko naredi je odreže glavo Janši in jo izroči levičarjem. Ljudje so res postali neumni. obtožujete človeka brez dokazov samo zato, ker ima podobna prepričanja kot Janša in je deloval v isti stranki

uredilo bitje fauzo
  • Račka +1 2
  • Trol 4
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 10 minutami:

In kakšen naj bi bil ta dokaz? 

 

Edino kar lahko naredi je odreže glavo Janši in jo izroči levičarjem. Ljudje so res postali neumni. obtožujete človeka brez dokazov samo zato, ker ima podobna prepričanja kot Janša in je deloval v isti stranki

 

 

Kako že gre, If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck

Povezava do prispevka
Flamingo reče pred 2 urama:

Tako kot neodvisni kandidat za predsednika, na razglasitvi razultatov je bil pa SDS fest s kosovskim doktorjem na čelu. Kdor jim verjame je pač osel, ki gre dvakrat na led

 

Nekaj je iti na led, nekaj je pa že prebiti led in pasti v ledeno vodo, kjer se trenutno nahajamo.

 

A se neb ti leftardi morali ukvarjati z vodenjem države? Mislim imajo super večino in naredili niso dobesedno nič, škoda ker ne čisto nič, ker kar so slučajno premaknili je slabše kot prej. Če bi sds imela takšne pogoje bi vsak že imel nekaj jurjev več na računu vsako leto. Jaz sem 5k v minus izključno zaradi potez te nespo vlade in noben ne revež ni na boljšem zaradi tega, teh 5k je šlo tam nekje v sklad za poplave, kjer bo na koncu šlo za eno fake škarpo ki ne bo nikoli stala, pristalo bo pa v kuverti enga skorumpiranca. 

Povezava do prispevka
cocacola reče pred 6 minutami:

 

Nekaj je iti na led, nekaj je pa že prebiti led in pasti v ledeno vodo, kjer se trenutno nahajamo.

 

A se neb ti leftardi morali ukvarjati z vodenjem države? Mislim imajo super večino in naredili niso dobesedno nič, škoda ker ne čisto nič, ker kar so slučajno premaknili je slabše kot prej. Če bi sds imela takšne pogoje bi vsak že imel nekaj jurjev več na računu vsako leto. Jaz sem 5k v minus izključno zaradi potez te nespo vlade in noben ne revež ni na boljšem zaradi tega, teh 5k je šlo tam nekje v sklad za poplave, kjer bo na koncu šlo za eno fake škarpo ki ne bo nikoli stala, pristalo bo pa v kuverti enga skorumpiranca. 

 

Bo treba delat začet.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...