Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

cocacola reče pred 49 minutami:

Lakota in mraz bosta potrebna preden bodo degeneriranci spregledali. 

 

Niti takrat ne bomo. Tak, da je bolje, da se kar navadiš na take vlade hohoho... boš manj trpel.

 

Blagor Zarafu, ki je lahko opustil Wolt in Glovo dostavo v mrazu, dežju in snegu ter dobil zaposlitev v kleti Trstenjakove v tem času, ki jo lahko opravlja od doma na toplem.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 2 urama:

kako ti ni jasno, da ne moreš ocenjevati pnademije po istem ključu kot relativno miren čas danes? Ne razumem kaj ti ni jasno. 

Ampak saj si ti tisti, ki enači pandemijo s sedanjostjo. Ti se pretvarjaš, da je bila med pandemijo realna možnost, da fides štrajka, da lahko pripišeš Janši zasluge, da do tega ni prišlo.

 

 

Navedek

In ti to primerjaš z največjo moderno pandemijo, ko CEL SVET ni vedel kaj dela?

Navedek

kaj se je dogajalo med covid časom v okviru te debate ni pomembno. Pa še enkrat - Slovenija je bolj kot ne kopirala model ostalih držav. 

fauzo reče pred 1 uro:

Ampak ne samo v Sloveniji : po celem svetu.

fauzo reče pred 1 uro:

Zato je nekoliko neprimerno in nepošteno, da se te ukrepe izpostavlja kot dokaz, da niso vedeli kaj delajo - ja, oni in ostali svet. 

Če bi cel svet počel vse isto bi bil statistični čudež, da smo dve leti končali na vrhu po neučinkovitosti. 

Cel svet očitno ni počel vse isto ali so pa izbrali naslabše modele za kopirat. Dve leti zapored. 

 

 

 

fauzo reče pred 2 urama:

a vse kar od vas slišimo je buhuhuhu janez nas je zapiral. 

Če te nekdo vpraša kako to, da je med zaprtji več ljudi izražalo nezadovoljstvo zunaj kot danes, v času brez zaprtja, je to vprašanje povsem na mestu.

Tvoji možgani so ga verjetno intepretirali kot jokanje čez zaprtje, da se ne preobremenijo z iskanjem odgovora. 

 

 

fauzo reče pred 1 uro:

ni bilo protestov

giphy.gif

 

 

 

Navedek

ni bilo kolapsa ko je zmanjkalo zdravnikov

 

Good news, tudi sedaj ga ni. 

Vsaka stvar, ki tebe zmoti, še ni kolaps. 

 

 

Brenta reče pred 2 urama:

Pustite trolu, da ma monolog sam s sabo. Ocitno klet na trstenjakovi placuje vec kot wolt.

Ah kje, če bi bil on kopriva bi bil to dejansko napredek. 

Človek se šlepa na Janševo kontroverznost, ker ve, da mu ta zagotavlja največ sogovornikov.

Če ne bi bilo Janše, bi pač poslušali o Mesecu. 

 

 

Povezava do prispevka
DaddySpankMeHard reče pred 3 urami:

Ampak saj si ti tisti, ki enači pandemijo s sedanjostjo. Ti se pretvarjaš, da je bila med pandemijo realna možnost, da fides štrajka, da lahko pripišeš Janši zasluge, da do tega ni prišlo.

 

 

Če bi cel svet počel vse isto bi bil statistični čudež, da smo dve leti končali na vrhu po neučinkovitosti. 

Cel svet očitno ni počel vse isto ali so pa izbrali naslabše modele za kopirat. Dve leti zapored. 

 

 

 

Če te nekdo vpraša kako to, da je med zaprtji več ljudi izražalo nezadovoljstvo zunaj kot danes, v času brez zaprtja, je to vprašanje povsem na mestu.

Tvoji možgani so ga verjetno intepretirali kot jokanje čez zaprtje, da se ne preobremenijo z iskanjem odgovora. 

 

 

giphy.gif

 

 

 

 

Good news, tudi sedaj ga ni. 

Vsaka stvar, ki tebe zmoti, še ni kolaps. 

 

 

Ah kje, če bi bil on kopriva bi bil to dejansko napredek. 

Človek se šlepa na Janševo kontroverznost, ker ve, da mu ta zagotavlja največ sogovornikov.

Če ne bi bilo Janše, bi pač poslušali o Mesecu. 

 

 

a je bil janša samo enkrat na oblasti? 

in ne, kot bi bilo jasno vsakemu s pol možgani, jasno ločujem med kriznim paničnim reševanjem situacije in normalnim vodenjem družbe. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
cocacola reče pred 8 urami:

Leftardi spet najbolj varčni s tujim kešom, its in their blood to steal

 

https://nova24tv.si/slovenija/s-sluzbeno-kartico-najbolj-zapravljiva-stojmenova-duh-sledijo-ji-bostjancic-in-mesec/

NovaTV novinarstvo:

 

desetih mesecih zapravila več kot 10 tisoč evrov – se pravi približno 1000 evrov na mesec – kar pomeni, da bi moral povprečen delodajalec za delavca plačati 1600 bruto, da bi mu lahko izplačal takšen znesek.

 

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 15 urami:

 

Niti takrat ne bomo. Tak, da je bolje, da se kar navadiš na take vlade hohoho... boš manj trpel.

 

Blagor Zarafu, ki je lahko opustil Wolt in Glovo dostavo v mrazu, dežju in snegu ter dobil zaposlitev v kleti Trstenjakove v tem času, ki jo lahko opravlja od doma na toplem.

2 mandata take vlade pa lahko samo zapremo vse skup in začnemo plebiscit za pridružitev avstriji, če nas hočejo. Kar vi ne razumete je, da je večina vodenja avtomatizirana in da pravzaprav ni važno kdo je na oblasti, dokler se drži par ključnih vzvodov. Družba se sama regulira po nareku razvoja (v ekonomskem smislu GDP) in pri tem pravzaprav ne rabi mnogo intervencij. 

 

trenutno nič ne deluje. Golob in co. nimajo nikakršne kontrole nad dogajanjem. Njihove rešitve so po pravilu neživljenske, nepraktične, pri čemer ljudstvo sploh ni upoštevano. Pogojno sprejemljivo obliko pa dobijo po pravilu po ene tretji reviziji. 

sindikati se bunijo, zdravstvo se utaplja, ministrstva se rušijo, ob poplavah so spet pokazali nesposobnost.

 

ob tem pa pride golobnjak do ideje, da bi ustavnoili službo za pritožbe. tako, imam v glavi neki 1984 scenarij v katerem se slovesno ustanovi "ministrstvo za pritožbe državljank in državljanov". 

 

Vse to ni ok. In najhuje je, da ti ljudje dobijo neke vrste free pass za to klovnsko vodenje države, ker "nas ne zapirajo kot psa". Namesto da bi se kritično ocenilo njihovo delo, se jih neprestano primerja z drugimi. A veš ko sem bil majhen sem rekel "sosed je tudi" in mi je mama rekla "kaj mene brigajo drugi". Ne vem kaj se greste tu, ampak to zagovarjanje tega nesposobnega golobnjaka je preseglo vse meje dobrega okusa. 

 

jst se imma za poštenega človeka, ki ga vodi kritična misel. in to pač ni ničemur podobna. Ampak meni je jasno kaj si ti misliš : nihče me ne forsira, torej se mi gladko jebe za vse. No, to je ta katastrofa. Če si podrobno pogledaš zadeve, boš videl, da je vse na robu kolapsa. Ampak tebe to ne zanima? 

 

naš zdravstveni sistem je padel. to, da imamo med temi ki PLAČUJEJO toliko ljudi, ki nimajo zdravnika je totalen kolaps. In tega da ne znajo zrihtati, to je nevideno. 

uredilo bitje fauzo
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Paljo reče Dne, 11. 12. 2023 at 18:46:

Skor bo leto gospodovo 2024 in folk se zmer odgovarja zarafu.

 

Pizda a se niste nic naucil. Tko k giboti k volijo "nove obraze".


Isces partnerko za zivljenje. Zajebe te, razocaran si nad njo. Koliko krat moras zadevo ponovit, da obupas in reces “vse so iste, nocem nove, naj se vrne ena od bivsih”?

 

Dokler ne najdes prave_ga, menjas. Volis nove. Ko eno volis veckrat, je ocitno prava. 

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 1 uro:


Logar vozi tri Saabe. Js vem kam gre moj glas :D

končno neki pozitivnega

image00001_bigimage.jpeg

Navedek

Njegov zvesti spremljevalec je že nekaj let Saab 9-3 Aero Cabrio z letnico 2004, ki ga je kupil še za časa službe v evropskem parlamentu:

»Prav tedaj, ko je nov model tega ikoničnega Saaba Cabrio ugledal luč sveta. Oblikoval ga je oblikovalec, ki je kasneje šel k Porscheju. Zakaj prav ta avtomobil? Ker sem si ga vedno želel in sem si ga takrat lahko privoščil. Še danes mi zvesto služi.«

To pa ni edini Saabov avtomobil v njegovi garaži. Očeta je že pred leti presenetil s Saabovim vozilom 9-5 z letnico 2008, za družinski avtomobil pa je izbral Saab 9-3 SportCombi letnik 2011. Prav v tistem času so namreč zadnja Saabova vozila zapustila proizvodni trak, tako ima dr. Anže Logar v svoji garaži najverjetneje enega izmed zadnjih Saabov.

 

Povezava do prispevka
keba reče pred 54 minutami:

 

Prazne marnje, ti si trdi levičar in ne boš nikoli volil nič drugega. To je samo tolažba samega sebe.

 

kaj se pa mam za tolažit?

Seveda, volil bom za stranko, ki se mi zdi najboljša (realno najmanj slaba, ker dobre nimamo), glede na moje nazore 

 

drgač pa sem takrat celo za Viranta volil. Sam sem bil še mlad in naiven in verjel v kapitalizem (hkrati mi je pa bilo všeč, da je deloval družbeno liberalno)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 23 minutami:

 

kaj se pa mam za tolažit?

Seveda, volil bom za stranko, ki se mi zdi najboljša (realno najmanj slaba, ker dobre nimamo), glede na moje nazore 

 

drgač pa sem takrat celo za Viranta volil. Sam sem bil še mlad in naiven in verjel v kapitalizem (hkrati mi je pa bilo všeč, da je deloval družbeno liberalno)

 

Ja ne vem no, z Golobom se ni ravno zahavlit al kaj, razen (dopuščam to možnost), da ti je vešeč proprad javnega zdravstva in stanje brez reform n a vseh področjih. Samo če ti je všeč proprad javnega zdravstva, si ljubitelj kapitalizma ali pa celo turbo kapitalizma, kar pa se ne sklada z zgornjo trditvijo.

 

Liberalizem praviš, potem pa res nimaš razloga za samotolažbo amapk veselje. Saj v državo spuščamo praktično vse kar leze in gre in odprt in na novo postavljamo družbene norme sprejemljivega spolnih usmerjenosti in transformacij.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 26 minutami:

ne vem, nisem glasoval za Goloba.  Levica se mi je pa z delovanjem v trenutni vladi močno zamerila (pa že v osnovi se niti slučajno ne strinjam z vsemi njihovmi nazori, sploh glede migracij). A kaj, ko so še vedno daleč najmanj slabi :D

 

Če misliš, da je levica najmanj slaba pol maš res čist pokvarjen politični kompas.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 55 minutami:

ne vem, nisem glasoval za Goloba.  Levica se mi je pa z delovanjem v trenutni vladi močno zamerila (pa že v osnovi se niti slučajno ne strinjam z vsemi njihovmi nazori, sploh glede migracij). A kaj, ko so še vedno daleč najmanj slabi :D

 

Ja v bistu si ja, če si za Levico ali SD si glasoval za goloba.

 

Hmm daleč najmanj slabi? Zgleda živiva v drugih državah, celo drugih dimenzijah.

 

No itak ni važno, najbrž nisi privatnik pa tudi otrok nimaš, tako da si pokazal fakiča vsem ki to imajo s svojo izbiro. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...