Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

to so te 'insiderske' največjega slovenskega preiskovalnega novinarja.

 

'menda'

'viri pravijo'

'naj bi'

'po kuloarjih se govori'

 

v praksi gre pa to tako

 

1. menda pravo resnico skriva njen zdravstveni karton

2. tetka čez par mesecev slučajno faše hemeroide in gre na operacijo

3. AHA, SEM VAM ŽE TRI MESECE NAZAJ POVEDAL, DA Z NJO NEKAJ NI V REDU

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Saj ni problema ane, če v SDS menijo, da je Krek tko dobro vodil to korona zadevo, sem prepričan da mu bodo ponudili vodenje svojih kampanj.

So še lokalne volitve letos, tko da ziher bodo želel met za šefa kampanje nekoga, za koga menijo, da uživa med ljudstvom visoko mero zaupanja in verodostojnosti...

Šah mat, Golob!

Povezava do prispevka

Še ene mega bruke kvalitetnega, strokovnega in kompetentneg SDS kadra

 

https://www.rtvslo.si/kultura/dediscina/brane-kovic-o-razstavi-popotovanja-v-narodnem-muzeju-to-so-zmazki-in-packarije/630250

 

V Narodnem muzeju je bilo za danes napovedano odprtje razstave Popotovanja. Umetniška zbirka družine Boljkovac, a so jo zaradi tehnično-pravnih razlogov prestavili za nedoločen čas. Po mnenju stroke naj bi šlo za ponaredke.

 

Na razstavi naj bi bilo na ogled 160 umetniških del iz zasebne zbirke družine Boljkovac, med njimi naj bi bila dela umetnikov, kot so Pablo Picasso, Henri de Toulouse-Lautrec, Joan Miró, Edgar Degas, Henri Matisse, Kazimir Malevič, Marc Chagall, Joseph William Turner in Edvard Munch.

 

Umetnostni zgodovinar in samostojni likovni kritik Brane Kovič je za MMC komentiral: "Gre za srhljivo umetnost. To so zmazki, packarije, te domnevno Degaseve risbe avtor niti v globoki pijanosti ne bi mogel narisati." Kot pojasnjuje, so bila dela ponujena tudi drugim institucijam, a so bila povsod zavrnjena. Sprašuje se, po kakšni logiki jih je sprejel Narodni muzej Slovenije.

 

"Zadeva je škandalozna," je prepričan. Če bi šlo zares za dela teh avtorjev, bi bila po Kovičevi grobi oceni njihova vrednost okrog milijarde evrov. "Že samo zavarovalnina, ki bo jo ob tem moral plačati Narodni muzej, bi nekajkrat presegla njihov letni proračun," pojasnjuje.

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 40 minutami:

"Zadeva je škandalozna," je prepričan. Če bi šlo zares za dela teh avtorjev, bi bila po Kovičevi grobi oceni njihova vrednost okrog milijarde evrov. "Že samo zavarovalnina, ki bo jo ob tem moral plačati Narodni muzej, bi nekajkrat presegla njihov letni proračun," pojasnjuje.

Sem ob napovedi razmišljal, od kje da fak tej familiji slike ljudi, ki so vse vredne po več milijonov. No, zdaj vem. Jim ne :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Na razstavi naj bi bilo na ogled 160 umetniških del iz zasebne zbirke družine Boljkovac, med njimi naj bi bila dela umetnikov, kot so Pablo Picasso, Henri de Toulouse-Lautrec, Joan Miró, Edgar Degas, Henri Matisse, Kazimir Malevič, Marc Chagall, Joseph William Turner in Edvard Munch

Ha ha ha. Pizda sem bil na začetku maja v eni mini galeriji kjer je bil Miro in Picazzo. Pizda ena stara je težila da je vse pod alarmom vse pod nadzorom itd. Nismo se smeli niti sliki približat na manj kot 50 cm.

 

In sedaj se najde neka familja, ki prvič čujem zanjo v Sloveniji, ki ima v lasti pol Louvra slik al kak? Od kje tako bogastvo?

Res bi me čudilo da bi bili originali.

 

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Še ene mega bruke kvalitetnega, strokovnega in kompetentneg SDS kadra

sds? 

 

Urška iz leve je vse levičarje (poglej njene interese in prijatelje) ves teden vabila na razstavo ponosa in ljubezni svoje družine... v vseh barvah... in danes "ko bomo vedeli kaj več" je vse izbrisala.

https://m.facebook.com/urska.boljkovac

 

"zbirka je ponos naše družine..."

 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 uro:

Ha ha ha. Pizda sem bil na začetku maja v eni mini galeriji kjer je bil Miro in Picazzo. Pizda ena stara je težila da je vse pod alarmom vse pod nadzorom itd. Nismo se smeli niti sliki približat na manj kot 50 cm.

 

In sedaj se najde neka familja, ki prvič čujem zanjo v Sloveniji, ki ima v lasti pol Louvra slik al kak? Od kje tako bogastvo?

Res bi me čudilo da bi bili originali.

 

 

Hehe mene tudi, pač vem da je fake ko še taka seljačina kot sem jaz pozna vse naštete slikarje razen treh :D

 

@BuDi zato je SDS fail, ker je tegale možakarja, ki zdaj vodi Narodni muzej in ki je tudi potrdil to odlično razstavo, na pozicijo direktorja imenoval gospod Vasko S. aka SuperHik. In že ob imenovanju se je folk križal, kje da fak so tega pajaca našli.

Povezava do prispevka
Navedek

Tak primer je Pavel Car, saj je diplomirani inženir računalništva, ki je dokončal študij menedžmenta, hkrati pa je julija zagovarjal doktorat iz zgodovine na temo vojaških odlikovanj. Zanimivo je, da je bil razpis za direktorja Narodnega muzeja objavljen dober mesec dni po njegovem zagovoru doktorata in tri tedne po spremembi ustanovnega akta muzeja.

 

https://www.rtvslo.si/kultura/drugo/tako-ravnanje-se-imenuje-zloraba-oblasti/545391

 

Povezava do prispevka

Lepo je obrnjen vrstni red.... ni važno da je doktor zgodovine... važno je da je inženir računalništva.
Kot da je po računalništvu šel kar direktno doktorat iz ene brezveznosti zgodovine delat.

"Car je v osnovi informatik, pred kratkim je nato doktoriral iz zgodovine"

Fakulteta za računalništvo in informatiko: 1977-1982, zaključil z diplomo.
Filozofska fakulteta, Zgodovina: 2014-2020, zaključil z doktoratom.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 22 minutami:

Lepo je obrnjen vrstni red.... ni važno da je doktor zgodovine... važno je da je inženir računalništva.
Kot da je po računalništvu šel kar direktno doktorat iz ene brezveznosti zgodovine delat.

"Car je v osnovi informatik, pred kratkim je nato doktoriral iz zgodovine"

Fakulteta za računalništvo in informatiko: 1977-1982, zaključil z diplomo.
Filozofska fakulteta, Zgodovina: 2014-2020, zaključil z doktoratom.

Pri Bratuškovi se je vedno poudarjalo magisterij s FDV, diplomo s šiviljstva pa ne :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 minutami:

Kako lahko sploh v šestih letih zaključiš z doktoratom? A ni najmanj osem oziroma devet let? Ali ti to kar priznajo izpite iz računalništva in te vržejo direkt na doktorat? 

Gres kr direkt na bolonjski  magisterij, 2 leti. Pa potem v 3 letih doktorat. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...