Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

 

Saj se nočem vtikati v njih. Tako kot v nobene druge. Oni se precej bolj vtikajo v mene s vsem izpostavljanjem in postavljanjem zahtev. Naj delajo kar hočejo v svoji zasebnosti, tako kot vsi ostali (vse ostale skupine), ki ne škodijo drugim.

 

Lol, očitaš Ani nestrpnost, sam pa latentno napadaš te skupine pod krinko branjenja svojih svobod?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 15 minutami:

To ne vem, kako desničar plača, ali gre za račun ali ne... Samo vem, da je Driton cenejši od Suljota.

Jest ne maram šiptarjev. Priznam. To upam vsakmu šipcu tud v faco povedat. Nimam s tem težav. To ne pomeni, da ne poznam šiptarjev, ki so mi ful cool.

Delo na črno je lahko tudi, če plačaš račun. Drugače bi bilo v Evropi pol manj salonov za nohte ali kitajskih restavraciji. 

 

Drugače te pa lahko kjmr obtoži rasizma. Aja sori ne bo te, ker s tabo nima neke osebne vendette za katero samo on ve po kakšni logiki in na katere dneve deluje. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 4 minutami:

Delo na črno je lahko tudi, če plačaš račun. Drugače bi bilo v Evropi pol manj salonov za nohte ali kitajskih restavraciji. 

 

Drugače te pa lahko kjmr obtoži rasizma. Aja sori ne bo te, ker s tabo nima neke osebne vendette za katero samo on ve po kakšni logiki in na katere dneve deluje. 

A ma s tabo vendetto? Men je on deloval zmeraj strpen komunjara. Če ima res vendetto s tabo, to obsojam.

Povezava do prispevka
ana reče pred 14 minutami:

Delo na črno je lahko tudi, če plačaš račun. Drugače bi bilo v Evropi pol manj salonov za nohte ali kitajskih restavraciji. 

 

Drugače te pa lahko kjmr obtoži rasizma. Aja sori ne bo te, ker s tabo nima neke osebne vendette za katero samo on ve po kakšni logiki in na katere dneve deluje. 


Atomic je zate Gospod Toleranca. Ko bom folku ocital, da je stroen, bo on med prvimi. 

 

“Delo na črno” je (deset let nazaj, danes kako je ne vem) bilo 3/4 studentskega dela v Slo, sam da @kmjr ne oznaci nekoga za utajevalca davkov, ker je pac student. 
 

Ti pa, meni nic, tebi pa se manj, pribijes kar si pribila.

 

Nic nimam proti tebi, ne vem kdaj naj bi ti kaj storil. Se pa kdaj cudim tvojim besedam… zgodi se tudi, da se jim posmehujem. Ko napises kaj pametnega, dam racko al si celo zapomnim in upostevam. 
 

Sam glede odnosa lastniki kapitala vs lastniki dela pa ti lahko samo fuknem kamen v glavo. 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 4 minutami:


Atomic je zate Gospod Toleranca. Ko bom folku ocital, da je stroen, bo on med prvimi. 

 

“Delo na črno” je (deset let nazaj, danes kako je ne vem) bilo 3/4 studentskega dela v Slo, sam da @kmjr ne oznaci nekoga za utajevalca davkov, ker je pac student. 

Dragec, kje sem pa jaz omenila nacionalnost? To si v debato privlekel ti. Torej se izmisliš rasizem pri meni, pri nekom, ki pa pove, da cele nacije ne prenaša, ga pa razglasil za zgled strpnosti. 

 

Vsaj hinavec ne biti. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
atomic reče pred 17 minutami:

A ma s tabo vendetto? Men je on deloval zmeraj strpen komunjara. Če ima res vendetto s tabo, to obsojam.


Ma nimam nobene vendete z nobenim tu gor, lol. Se @VonGriffin mi je zabaven uporabnik, ko ni zloben. Al pa @andrejus tudi, razen, ko se dela, da je retardiran. 
 

@ana misli, da ima posebno mesto v mojem postanju, a irl zavedno preskocim vsako drugo njeno smotano izjavo, medtem, ko pri drugih moje pozornosti vrednih uporabnikih po defaultu kontriram vsemu. 
 

Kot uporabnico in clanico te nase lude skupnosti jo cenim, zato si vzamem cas za demant gluposti, ko jih zapise. Problem je le to, da ne glede na to kako vljudno zacnem, me dolocene izjave dejansko razburijo :D mislim, da je to tudi danes vec kot razvidno. 
 

 

Povezava do prispevka
ana reče pred 9 minutami:

Dragec, kje sem pa jaz omenila nacionalnost? To si v debato privlekel ti. Torej se izmisliš rasizem pri meni, pri nekom, ki pa pove, da cele nacije ne prenaša, ga pa razglasil za zgled strpnosti. 

 

Vsaj hinavec ne biti. 


Ti si iz zraka potegnila, da Albanci iz atomicovega posta delajo na crno. Upal sem, da bos dejala, da tako menis zaradi 30% nizje cene, ampak nisi. Torej sem uganil - tako si mislila, ker so Albanci. :D 
 

Tretja opcija je, da ne znas brat. Oba veva, da znas. 
 

A sem prav razumel, da si napisala, da @atomic sovrazi celo neko naciji? @atomic, a je to res?

 

Edit:

Moram bolj pozorno brat atomicove poste :D ajde, ni gospod toleranca, je pa gospod, ker pove tako kot je, brez sprenevedanja. Kot @tomazek, ne pa neki “nisem naci, s stegnjeno desnico merim žito” apologet. 

uredilo bitje kmjr
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 16 minutami:


Ti si iz zraka potegnila, da Albanci iz atomicovega posta delajo na crno. Upal sem, da bos dejala, da tako menis zaradi 30% nizje cene, ampak nisi. Torej sem uganil - tako si mislila, ker so Albanci. :D 
 

Tretja opcija je, da ne znas brat. Oba veva, da znas. 
 

@atomic 

Jaz znam ti ne. Mogoče sem samo jaz tako naivna ampak sociala ni dovolj visoka, da kupil premium avtomobile, torej je zaslužek na črno. Kaj ima to s katerokoli nacijo mi pa ni jasno. Kot drugo si me obtožil, da podpiram suženjstvo delo, ker sem si drznila predlagatelja, da če je delodajalec zanič, da zamenjaš delodajalec in če je imeti podjetje lahko, potem lahko tudi odpreš podjetje. 

 

Prenesem vse razen laganja v glavo.  Ne delaj se neumnega, šel si se osebni napad in mi pripisoval lažna stališča. Potem se pa hinavsko pretvarjaš, da te samo motijo tista stališča, ki si se jih izmislil sam. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

image.thumb.png.a62f39256618a2a254f7b15e0ecc9a6a.png

 

Nevem točno v keri temi je blo ampak nima veze - zakaj točno se vam zdi ta projekt vlade tak ološ, kot ste ga nekateri dissali in se mu smejali? 

 

Bi šel kar stavit, da bodo osnovne življenske potrebščine v roku enega meseca povsod okoli 60 ali še manj. Poleg tega se razkrije tut kakšen mit, recimo o diskontnem Lidlju... Skratka, meni je tole kar epic propaganda za Tuš, za merkator se je nekako vedelo, da je najdražji ampak je vseeno razlika precej velika. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 16 minutami:

image.thumb.png.a62f39256618a2a254f7b15e0ecc9a6a.png

 

Nevem točno v keri temi je blo ampak nima veze - zakaj točno se vam zdi ta projekt vlade tak ološ, kot ste ga nekateri dissali in se mu smejali? 

 

Bi šel kar stavit, da bodo osnovne življenske potrebščine v roku enega meseca povsod okoli 60 ali še manj. Poleg tega se razkrije tut kakšen mit, recimo o diskontnem Lidlju... Skratka, meni je tole kar epic propaganda za Tuš, za merkator se je nekako vedelo, da je najdražji ampak je vseeno razlika precej velika. 

link do spletne strani, gogole mi najde vse samo te ne :D

Povezava do prispevka
Gogy reče Pravkar:

Res da v Fušu nisem bil že ohoho let in govorim na pamet, ampak, dvomim, da je res najcenejši. Po moji zadnji izkušnji bi ga prej dal bližje Merkatorju. Preseneča pa Lidl.. Kdo bi si mislil

tuš je kr cheap

 

sam majo najbolj v kurcu trgovine v smislu urejenosti pa to

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...