Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 15 urami:

kako oplodiš jajčece pri istospolnih partnerjih

Resno? Kako pa mislis, da ivf deluje? 

 

Po zakonu v nekaterih drzavah (mislim, da sta Ukrajina in Ciper med njimi) ne dovoljujejo posvojitev oziroma nadomestnega materinstva, ce bosta starsa otroka izstospolni par. Hotela sem samo reci, da je tisti cenik ni za kakrsnokoli drugo storitev kot za samo vsaditev/oploditev. Vsi ostali stroski kot je placilo nadomestne matere ali pravni stroski je se po vrhu ne tiste cene v brosuri (vsaj tisto za 13k, ostalih nisem gledala). Ni nujno, da se nadomestne mame placa, v nekaterih drzavah je celo prepovedano. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 1 uro:

 

Fak zakva bi pol sploh kera hotla met parazita v seb 9 mescev?

 

Iz istih razlogov kot družinski člani donirajo organe in podobno. Ponavadi sestra pomaga sestri in podobno. 

 

Drugače pa vidim, da je maksi spet pokazal briljantno nesposobnost razumevanja.

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
kr'en reče pred 53 minutami:

Načeloma ljudje ne razumejo svojih otrok kot parazitov.

Samo ko sem prebral to izjavo...

Bi zate to nekako še razumel.

 

Ja, jest nisem ventilator otrok. Plus ni glih tvoj froc, če gre pol drugam potem, ko se je 9 mescev futral na teb. Ne vem no, primerjava z darovanjem/prodajo organov je kr na mestu. Ženske imajo to regenetativno opcijo predenj je treba prodat ledvico.

 

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka
maksi reče Dne, 6. 10. 2022 at 19:56:

torej zaradi medicinskih razlogov, a je homoseksualnost bolezensko stanje, why the fuck bi morali to financirati

 

Saj kolk vem ni financirano, lol

Nevem pa zakaj bi prepovedal storitev, da si ena ženska kupi al dobi đabe, saj vseeno... oploditev?

 

Saj to smo imeli clo na referendumu, če se ne motim, oploditev samskih žensk. Šel skoz, verjetno kr ni blo kvoruma.

Kar je kr bolano imo. Ker kaj ma veze kako pa kaj? A kaj pol bi blo treba eno ki nekako zanosi in je samska na splav nagnat, lol, al pustit donosit pa otroka dat v pravilno družino?

 

Ok, tole je sicer bolj retorično vprašanje, ampak ko razni primci razlagajo svoje nebuloze, se človek res vpraša, kako se ob tem počutijo vdove, vdovci, ločenci in ločenke, 'žrtve' neresnih partnerjev ali partneric in kaj je še teh nepravih ljudi, lol

Povezava do prispevka

Itak da je, kako boš drugače moškim dal univerzalno pravico do otroka kot ženskam.

 

To je vaš problem progresivcev, ne razmišljate kaj dosti kakšne družbene posledice lahko ima vaš superliberalni "everything goes" pogled na družbo.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 16 minutami:

Itak da je, kako boš drugače moškim dal univerzalno pravico do otroka kot ženskam.

 

To je vaš problem progresivcev, ne razmišljate kaj dosti kakšne družbene posledice lahko ima vaš superliberalni "everything goes" pogled na družbo.

Jaz to vidim drugače.

Sem 100% zadovoljen s svojim biološkim spolom, z vsemi prednostmi in pomanjkljivostmi, ki jih imam tozadevno.

Ena pomanjkljivost je, da ne morem sam donosit otroka, kar mi je čist ok. Lahko, po drugi strani, skačem okol po svetu, nimam skrbi če tam iz nekega one night standa kaj pride.

 

Ne vem, kako je s superliberalci, jaz si sploh ne želim tega, da bi sam imel otroka... Želim si ga kvečjemu skup z žensko, ki sem jo sam oplodil.

 

Ampak, čisto biološko je jebeno dejstvo, da pač ženska, če hoče otroka, lahko se ali da pofukat, ali ne vem, vzame iz spermbank, nevem...

Pač njen problem.

Jaz te pravice absolutno nočem. Nikakor me ne moti, da ima ženska to možnost.

Ima pa jo že od nekdaj, tko da, če imaš problem s tem, jaz, ali neki ultraliberalci niso pravi naslov. Ampak bodisi Bog, bodisi Narava, karkoli ti je bliže.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...