Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Kako se vam sicer zdi nabor referendumskih vprašanj? Kampanje so izgleda za vse za ali vse proti.

 

Meni je reorganizacija ministrstev mimo. Pol leta blokade, nekaj brezveznih stroškov, kar me pa najbolj moti: več čudno razbitih in združenih portfeljev. Brez da bi kje bolj podrobno razložili načrt dela.

https://imss.dz-rs.si/IMiS/ImisAdmin.nsf/ImisnetAgent?OpenAgent&2&DZ-MSS-01/8ac5508b14b74661e84229a96c27fc4521df9e45bdf4d3669085993114fcdd55

Povezava do prispevka

Mal mam dileme pr tehle referendumih. Po eni strani bi glasoval vse ZA, ker upam da se tale šrot od sdsa čimprej potopi in se skvačka nekaj prebavljivega na desnem polu. Po drugi strani so mi pa vsi trije zakoni tok mim, da če bi glasoval (brez političnih preferenc), bi glasoval proti vse tri.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 31 minutami:

šalo na stran, sam sem presenečen koliko oziroma nič diskurzije je za referendum. OK pustimo RTV, ampak za druge 2 predloga (o vladi in o dolgotrajni oskrbi).

 

Počak na nasledn tedn, ta teden so aktualne lokalne volitve. Drug tedn bo shitstorm na vse strani, 24ur že pripravlja teren.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 53 minutami:

vse babice migrantom pa naj se dokažejo

 

šalo na stran, sam sem presenečen koliko oziroma nič diskurzije je za referendum. OK pustimo RTV, ampak za druge 2 predloga (o vladi in o dolgotrajni oskrbi).

 

A je kje kakšen TL;DR kakšne spremembe prinaša ZA ali PROTI?

 

Hvala

dolgotrajna oskrba je joke, ker predvideva marsikaj, ni pa nobenih financ, da bi zapisano bilo moč uresničevati; proti predlogu zakona je vsa stroka, od skupnosti socialnih zavodov slovenije, akademikov, ki se s tem ukvarjajo, upokojenskih združenj itd.

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 30 minutami:

Mal mam dileme pr tehle referendumih. Po eni strani bi glasoval vse ZA, ker upam da se tale šrot od sdsa čimprej potopi in se skvačka nekaj prebavljivega na desnem polu. Po drugi strani so mi pa vsi trije zakoni tok mim, da če bi glasoval (brez političnih preferenc), bi glasoval proti vse tri.

SDS-a ne bodo potopili neki random referendumi, kolega

 

Modelčki so izgubili državnozborske volitve, predsedniške, tudi če bodo referendume in po nekem naključju še županske bodo vseeno gladko full force furali naprej svojo narativo, morda kvečjemu še bolj zblojeno, bo še več Kučanov izpod postelje in podobnih reči :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

Res neverjetno leto! Za zapomniti. Slovenija končno postala trden steber demokracije in bo pokazatelj napredka v bližnji prihodnosti... najprej nova vlada, potem Nataša, Zoki in nekateri ostali... je še kaj letos na sporedu?

 

https://www.rtvslo.si/slovenija/robert-golob-in-natasa-pirc-musar-po-srecanju-deliva-iste-vrednote/648206

Še referendumi....

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Mogoče še ravno pravi čas, da se sistem čist ne sesuje.

 

je dr. Brecelj v soboto pri Slaku zelo lepo nakazal, da defakto sistem ne deluje več brez ogromne doze improvizacije in nekaterih požrtvovalnih posameznikov.

 

drži pa, da nekateri deli zdravstvenega sistema delujejo še vedno zgledno.

 

v vsakem primeru pa bomo scali kri. figurativno in dejansko.

Povezava do prispevka

Letno prispevam cca. 7.000 evrov v državno blagajno izključno samo za zdravstvo + 35 evrov mesečno za dopolnino zavarovanje.


Se naročim na očesni kliniki UKC za pregled oči - dobim datum december 2024 pa lep lp od javnega zdravstva.

 

Tako da fuck this shit, sem takoj za to, da lahko vsak izstopi iz tega lopovskega sistema, tako ali tako moram že zdaj vse hoditi k privatnikom.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...