Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Brenta reče pred 12 minutami:

Cak kaj sem zdaj zamudila? Da hoce chain povedat, da je bilo 3k eur za sta in niko nije nikad slisal za sta argument, laznivi fasist pa ni ad hominem. 

Nekaj takega ja. Z ad hominem predložitvijo dokazov sem napadel ubogega uporabnika, ki je argumentirano predočil, da sem fašist. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Bistvo odgovora, da sem fašist, ki ne bi dovoljeval plakatov nasprotni strani? Laž. 

Da je bilo več Golobove face kot SDS plakatov? Lmao rofl, kdor se je aprila vozil čez Slovenijo, bo vedel, kako natolcevanje je to. 

Marca sem bila v Sloveniji in država je bila polna plakatov  SDS in Tanje Fajon. Vse to je bilo preden se je začela kampanija. 

Povezava do prispevka
tyne reče pred 2 minutama:

Erm, ne spoznam se, ampak kako drugače naj bi se pa opravičil? :D 

Am ... Model je za opravičilo dal screenshot, vključno z narekovaji

 

Če skrčimo balast, je njegovo opravičilo:

 

"Se opravičujem"

 

Meni te narekovaji zbijajo relevantnost. Da ne govorim o tem, da je opravicilo screenshot. Saj ni vazno, SD je opravicilo sprejel, ker so pac vecji ljudje od Čelavega 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Am ... Model je za opravičilo dal screenshot, vključno z narekovaji

 

Če skrčimo balast, je njegovo opravičilo:

 

"Se opravičujem"

 

Meni te narekovaji zbijajo relevantnost. Da ne govorim o tem, da je opravicilo screenshot. Saj ni vazno, SD je opravicilo sprejel, ker so pac vecji ljudje od Čelavega 

Narekovaji nič ne zbijajo relevantnosti imo, to, da je dal printscreen izseka pravnega dokumenta je pa res :rofl: , niti toliko ni, da bi besede zapisal. Nisem bil pozoren, pač JJ kot JJ, po liniji najmanjšega odpora.

 

Sem pa zaradi tega odpiral Ivanov twitter, hvala za pokvarjen dan Hernier.

Zgleda ga te dni v sanjah preganja Pasićeva še bolj kot Kučan. Damn.

Povezava do prispevka
kola reče pred 53 minutami:

Ja lol, saj Jansa je cepec, ampak kaj bi pa radi, da gre na kolenih pred Fajonovo in prosi odpuscanja?

Ne, ampak bi lahko vsaj copypasteal/pretipkal tisto opravicilo, ne pa objavil nek croppan shitty screenshot.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
SpankMeDaddy reče pred 5 urami:

 

Janez je rekel, da so pridobili lastništvo na zakonit način. 

Kot bivšemu komunistu mu verjamem na besedo. 

 

Sej greš lahko na stran od SD.

#samodejstva: Zgodba o "ukradeni judovski vili" (socialnidemokrati.si)

 

Ne vem če si delajo s tem neko vslugo, valda komiji bodo to vzeli za legit razlago ampak normalen folk se sam za glavo drži.

 

Najprej napišejo to

 

''Judovski kapital na Slovenskem je bil predmet zaplemb že pod nemško in italijansko okupacijo, nič drugače niso počele niti povojne jugoslovanske oblasti, ki so se prav tako polaščale judovskega premoženja. Slednje je delilo usodo zaplemb in nacionalizacij, ki so jih doživljali tudi drugi (nekoliko) premožnejši državljani. Pri tem odvzemu ni bila odločilna nacionalna, verska ali rasna pripadnost, pač pa zgolj razredna.''

 

Pol prec naslednji odstavek pa to.

 

''Zato ne preseneča, da so marsikaterega Juda razglasili za osebo nemške narodnosti ali celo kulturbundovca ter ga razlastili na podlagi odloka Predsedstva AVNOJ-a z dne 21. novembra 1944 o prehodu sovražnikovega imetja v državno last. Judom so leta 1941 premoženje zaplenili nacisti, po koncu vojne pa še komunisti: nacisti zaradi protijudovske zakonodaje, komunisti pa zato, ker naj bi bili nekateri slovenski Judje – Nemci. Po vojni so oblasti zaplenile veliko judovskih nepremičnin (stanovanja, hiše, vile), kar velja predvsem za Ljubljano.''

 

Kaj je zdaj razlog? Razredni ali nacionalni?! Jebo vas bog komunističen!

 

 

 

Komiji ste isti trapci kot naciji. Isti kurac samo drugo pakovanje.

 

 

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...