Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

ana reče pred 23 urami:

... Ali pa se plača več ker se hodi v več trgovini in išče najcenejše izdelke, kajti ljudje zelo radi dodamo še stvari, ki jih drugače ne bi kupili….

 

 

 

To je marketinška finta. Zato imam pravilo 24ur, ne kupujem stvari, ki niso na listku. Nakupujem v različnih trgovinah različne artikle. Z ženo nama ni prehud napor to spremljat. Je pa tako, da so v našem malem kraju na enem kupu Spar, Eurospin in Lidl. Na drugem pa Mercator, Tuš in Hofer.

Povezava do prispevka
kemik reče Dne, 1. 10. 2022 at 23:33:

Ta spletna stran ni bila narejena zato, da boš delal raziskavo preden greš v nakup in se potem vozil od trgovine do trgovine po najcenejše iteme. 

In v quotu piše, da so vse cene nižje kot ob prvi meritvi, ubistvu so vse košarice cenejše od tiste, ki je bila najcenejša prvič (torej pri samo enem ponudniku). 

 

Kako tega ne štekata? 

 

Meni se zdi res najbolj preprosta kmečka logika, noben noče bit zadnji na seznamu, kot v šoli ko te zadnjega izberejo. :D

Plot twist: košarice niso bile nižje cene ker bi kdo cene dejansko spustil ampak ker so bili popisovalci opravilno nesposobni. Niti ena cena se ni dejansko spremenila, samo druge izdelke so uporabili.

Povezava do prispevka
Navedek

V državnem zboru nameravajo danes posneti kratki igrani film za otroke iz pediatrične klinike, v glavnih vlogah pa bosta nastopila predsednica državnega zbora Urška Klakočar Zupančič in poslanec Gibanja Svoboda ter nekdanji boksarski prvak Dejan Zavec. Pomerila se bosta v simbolnem boksarskem obračunu, ki ga bosta prekinila s stiskom rok in znakom zlatih pentljic, ki ponazarjajo znak boja proti otroškemu raku. Državni zbor, ki je organizator snemanja filma, je k sodelovanju povabil vse poslanske skupine, v SDS pa so sodelovanje že zavrnili, saj pravijo, da je pobuda "povsem brezčutna".

 

Urška čist divja. Prvo rdeče petke, zadnjic morilski dekolte, zdele kr suvereno prot Zavcu. Ni čudno da je SDS ves posran. 

Povezava do prispevka
SpankMeDaddy reče pred 15 urami:

Otroški rak je itak del odraščanja pa gradi značaj, ne vem zakaj se te levičarji borijo proti njemu. 

A ima Urska sedaj zdravilno moc? SDS so malo pateticni z odzivom ampak je pa ideja tudi tako uboga, da verjamem, da je verjetno kar nekaj poslancev vseh strank, ki zavijajo z ocmi. C'mon, pri vsem skupaj, mi je zal za bolne mulce, ki bodo prisiljeni to gledat.  

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 3 urami:

A ima Urska sedaj zdravilno moc?

 

ima. Karel Erjavec tako pravi.

 

Navedek

Kljub temu Erjavec vztraja pri svojem. Iz sodnih dokumentov, ki smo jih pridobili, so razvidne še nekatere dodatne podrobnosti o takratnem dogajanju. Po njegovih navedbah naj bi Marčič vpričo Erjavčeve soproge dejal, da mu zaradi Erjavčeve "pasivnosti", kot se je izrazil, "firma razpada".

 

Ob tem je Erjavec opozoril, da je bil po njegovem vedenju Marčič v dobrih odnosih in redno na zvezi z Janšo. Tudi tako, da je večkrat telefonsko komuniciral z njegovo soprogo Urško Bačovnik Janša in jo obiskoval na delovnem mestu v Splošni bolnišnici Celje.

 

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 2 urama:

Wat, 13k za nadomestno mati? Nisem si mislil, da je to tako poceni. Najbrž nekaj vzame posrednik, koliko potem sploh dobi mama otroka? Jaz sem laično vedno mislil, da tukaj govorimo o zneskih 40k+ ... 

Povezava do prispevka
Waslich reče Dne, 1. 10. 2022 at 23:30:

 

 

Je potrata, zato se v tujini omenja, da bo to nabilo cene smučarskih kart. Da bi pa imeli zaprta smučišča nobenemu na kraj pameti ne pride. Samo to je logika slo levakov, ki skladno z njihovo jugo dediščino, menijo da politika ima vse povsod glavno besedo in se ji je treba podrediti. (v tem primeru gospodarska turistična panoga).

Hm, a niso prestavl šolskih počitnic zaradi SP v Planici?

Povezava do prispevka
Waslich reče Dne, 1. 10. 2022 at 17:30:

 

 

Je potrata, zato se v tujini omenja, da bo to nabilo cene smučarskih kart. Da bi pa imeli zaprta smučišča nobenemu na kraj pameti ne pride. Samo to je logika slo levakov, ki skladno z njihovo jugo dediščino, menijo da politika ima vse povsod glavno besedo in se ji je treba podrediti. (v tem primeru gospodarska turistična panoga).

 

Sicer priznam, nisem spremljal kaj se točno dogajalo, želim se kar distancirati od te slovenske zaplankanosti in majhnosti, kjer so naslovnice glavnih spletnih medijev, kakšna je gužva na gorenki in podobne neumnosti, .. ampak seveda vedno ne uspe.  Firbec dela svoje. 

 

Tu si predstavljam, da je vlada naredila nek načrt če pride do pomanjkanja elektrike. In verjetno kot vsaka odgovorna vlada je na seznam seveda uvrstila tudi smučišča. Vsaj jaz iskreno upam, da tak seznam obstaja, kjer so bolnice in šole pred raznimi smučišči, ki so daleč od življenjskega pomena. In potem si predstavljam, da je nek histerični medij iz tega naredil novico. 

 

Sicer pa glede smučišč v Sloveniji, zaradi lege in čedalje toplejšega podnebje so verjetno samo še sod brez dna, tako s finančnega vidika, da ne omenjam okolijskega z umetnim zasneževanjem.  Upam, da se ne ujamemo v zanko, da bo država še nekaj let finančno reševala to propadlo panogo, dokler ne bodo ugotovili, da so fukni stran par sto milijonov evrov.. 

 

 

Povezava do prispevka
ana reče pred 21 urami:

A ima Urska sedaj zdravilno moc? SDS so malo pateticni z odzivom ampak je pa ideja tudi tako uboga, da verjamem, da je verjetno kar nekaj poslancev vseh strank, ki zavijajo z ocmi. C'mon, pri vsem skupaj, mi je zal za bolne mulce, ki bodo prisiljeni to gledat.  

FeSUQCmXwAAILwS?format=jpg&name=900x900FeSUQO2WQAABXXy?format=jpg&name=900x900

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 44 minutami:

 

Zelo všečno. Predsednica DZ uspešnorazbija stereotipe o politiki(h). O strogosti, rigidnosti, resnosti. Pa tudi mal barve vnaša v politični prostor (DZ). Poleg tega pa desničarjem pred njihovim nosom kar direkt (no pun intended) kaže kako jih bo na gobec.

 

10/10 

Kot sem ze rekla, najbolj bodo trpeli otroci z rakom, ki bodo morali to gledat. Ostali imamo luksuz, da se rezimo parim fotkam. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
kemik reče pred 32 minutami:

Janez na svojem dogodku dobi po pički :lol:

Od 16:00 dalje 

 

:lol::rofl:

image.png

 

ana reče pred 16 minutami:

Kot sem ze rekla, najbolj bodo trpeli otroci z rakom, ki bodo morali to gledat. Ostali imamo luksuz, da se rezimo parim fotkam. 

 

Mja, se strinjam. Sem sicer levičar, pa ne vem, če to ravno spada v DZ, niti če je najbolj primerno za tako funkcijo. Sicer preden vidim sam zloglasni kratki filmček težko komentiram, ker ne poznam konteksta, čeprav priznam , da mi povezava med boksanjem predsednice DZ in bojem z rakom, ni najbolj jasna ... pa žal izpade spet kot neka samopromocija osebe, za katero že tako večina ljudi (še tistih v koaliciji) meni, da je prepolna sama sebe. 

 

 

uredilo bitje Smilion
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Smilion reče pred 18 urami:

 

:lol::rofl:

image.png

 

 

Mja, se strinjam. Sem sicer levičar, pa ne vem, če to ravno spada v DZ, niti če je najbolj primerno za tako funkcijo. Sicer preden vidim sam zloglasni kratki filmček težko komentiram, ker ne poznam konteksta, čeprav priznam , da mi povezava med boksanjem predsednice DZ in bojem z rakom, ni najbolj jasna ... pa žal izpade spet kot neka samopromocija osebe, za katero že tako večina ljudi (še tistih v koaliciji) meni, da je prepolna sama sebe. 

 

 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 4. 10. 2022 at 21:34:

Wat, 13k za nadomestno mati? Nisem si mislil, da je to tako poceni. Najbrž nekaj vzame posrednik, koliko potem sploh dobi mama otroka? Jaz sem laično vedno mislil, da tukaj govorimo o zneskih 40k+ ... 

Zadnjič sem poslušala nekaj o tem. Po vrhu so še zelo visoki odvetniški stroški in druge storitve. Se ne spomnim o kakšnih številkah so govorili, vsekakor pa niti približno ni samo 13k. 

 

Edit: sem pogledala, to jesamo za presaditev jajčec. Nekatere države ne dovolijo nadomestnih mam za istospolne partnerje in podobno. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...