Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Ejga reče Dne, 2. 1. 2023 at 14:00:

A se ti zavedaš kaj si napisal? Vzet možnost produciranja ... se pravi nekdo nekaj naredi iz nič in ti mu boš to ukradel? Po tej logiki na koncu nimaš več od nikoder več vzeti, ker noben no bo več kreiral, če ti na konc pokradejo. Al ti misliš, da bo javni sektor kreativen in bo produciral?


Bit podizvajalec/dobavitelj ni kreacija, imo. 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 uro:


Bit podizvajalec/dobavitelj ni kreacija, imo. 

 

Combat_Liberalism reče pred 1 uro:

kreiramoooo

 

šraufe za folkswagn; po njihovih načrtih, planih, tajmlajnih

 

hoch tehnologi

 

Zelo prepričljivi argumenti dokler ne pride vmes dejstvo, da oba skupaj nista sposobna opravljat službe niti v meku kot čistilca fritez.

 

Ampak vesta kako postavit hi tech fabrko iz nule, to pa ja.

 

Kako že gre tisti pregovor, če kaj ne veš, vprašaj tiste ki nič ne delajo, ker oni vedo vse.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
cocacola reče pred 4 minutami:

 

 

Zelo prepričljivi argumenti dokler ne pride vmes dejstvo, da oba skupaj nista sposobna opravljat službe niti v meku kot čistilca fritez.

 

Ampak vesta kako postavit hi tech fabrko iz nule, to pa ja.

 

Kako že gre tisti pregovor, če kaj ne veš, vprašaj tiste ki nič ne delajo, ker oni vedo vse.


 

lol, alternativno :rofl: 

 

ne morem se odlocit

 

 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka

Nisem ne za desničarje niti levičarje ampak sem pričakoval več od Goloba.

 

Namesto ene normalizacije se je spet dobilo nekoga, ki ne zna voditi ničesar.

 

Tale zadnja bitka med Pečečnikom in Klakočarjevo dobro pokaže resne in hude probleme te naše vlade.

 

Vlaganje v javno upravo ni vodilo do uspeha temveč le dober znak namernega upešanja podjetji in namerno višanje davkov.

 

Bedarija.

Povezava do prispevka

Res mi ni jasno od kje folku ideja, da bo Golob dober predsednik vlade. 

 

Ne more bit dober premier nekdo, ki

a) gre v politiko iz revanšizma 

b) o politiki nima pojma oziroma on je v preteklosti gledal na to le kot sredstvo za doseg lastnih interesov - pač kot fotr

c) Kariera mu je bila postlana z rožicami

 

Res vsake jebene volitve, je vedno ista zgodba. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Kaj se hecate? Jaz sem pričakoval popoln kaos in nič od nič... sedaj pa dejansko trgajo gate!

 

Sranje, ki so ga poherbali, pa je res veliko... leta za fiksanje, a vi bi v par mesecih lol.

 

Long may he reign.

 

Ta krasen intervju ste videli?

 

https://www.rtvslo.si/slovenija/urska-klakocar-zupancic-na-to-pot-sem-se-podala-ker-res-zelim-nekaj-dobrega-narediti-za-drzavo/652628

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 1 uro:

Bolj, ko koprive jokajo, bolj vem, da smo na pravi poti. Sploh klasičen telltale "nisem za leve ne za desne".  Že za njihove solze je blo vredno izvolit Goloba, kaj šele, da bo kej pametnega prišlo od njega. 

 

 

 

Meni se gladko jebe, nekatere stvari so naredili precej v redu druge pa mislim, da na dolgi rok ne bodo, najbolj se bo videlo s prihajajočo krizo.

 

Podjetja bi morala biti s strani države fejst bolj zaščitena saj so gonila države in ne pa sociala in kar mi je po drugi strani smešno očitanje prezaposlovanje Janši ko pa se oni s tem sedaj hvalijo.

 

V glavnem za prihodnost Slovenije bi bilo najboljše če bi se dobil kakšna res v redu menjava Janši oz. nova desničarska stranka, ki bi dejansko bila spodobna in sposobna sodelovanja.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 2 urama:

Nisem ne za desničarje niti levičarje

 

Armando reče pred 11 minutami:

Meni se gladko jebe

 

Podjetja bi morala biti s strani države fejst bolj zaščitena saj so gonila države in ne pa sociala

 

nova desničarska stranka, ki bi dejansko bila spodobna in sposobna sodelovanja.

 

Armando v orehovi lupini: človek protislovij

 

ni lev, ni desen ampak desna politika mu je zelo ljuba, kljub temu, da se mu jebe

 

zaščitil bi podjetja s strani države??? afaik si podjetja želijo čim manj vmešavanja s strani države razen, če gre za zastonj keš... oz. ko govorimo o kapici za energente al to ne šteje? A podjetja slucajn rabijo socialo?

 

zdi se mu do bo Golob fail glede na vse ukrepe, ki so dosedaj pomagal gospodarstvu 

 

ne bi janše ampak druge desne dobre opcije ni

 

 

tak da ja, bo treba kr Janša podpret, ja ja

 

 

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 2 urama:

Sploh klasičen telltale "nisem za leve ne za desne".  Že za njihove solze je blo vredno izvolit Goloba

Razen ce je uporabnik ki je to napisal znan jansist( Ne vem, ne delam si seznamov ) je tole zlo neumen stavek. Kaj folk ne sme kritizirat trenutne vlade, ker jansa? 

 

 

Aja pa predn sm proglasen za jansista sem za bozicnico (dobesedno boljsevik) pa pisal sm grde stvari o hojsu in jansi (dobesedno revolucionar) .

 

Lep lplp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Sicr kukr sm hejtal vse covid zaklepanja kot psa me bote tesko preprical da bi kerakol druga vlada ne dobesedno isto kopirala tega globalnega lockdowna in tkorekoc prisilnih cepljenj in testiranj, policijskih ur in varnostnikov pred stacunam 

 

To so res tiste najlazje zastojn pike, ko bi lah vse drugo naprej mu metal

 

Npr jebene bone za BT slusalke 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Če to misliš oni moj zapis... potem nima veze s tem kar praviš. Vsi bi imeli podobne ukrepe kot tudi sam ugotavljaš. Poanta je bla v tem, da je totalno neumno za stanje v zdravstvu, ki je v pizdi že leta in leta (desetletja)... kriviti nekoga, ki je par tednov na oblasti. Več je ziher kriv Janša kot Golob, ki sploh še ni mel prave prilike kaj konkretno zafukat.

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 9 urami:

 

 

Armando v orehovi lupini: človek protislovij

 

ni lev, ni desen ampak desna politika mu je zelo ljuba, kljub temu, da se mu jebe

 

zaščitil bi podjetja s strani države??? afaik si podjetja želijo čim manj vmešavanja s strani države razen, če gre za zastonj keš... oz. ko govorimo o kapici za energente al to ne šteje? A podjetja slucajn rabijo socialo?

 

zdi se mu do bo Golob fail glede na vse ukrepe, ki so dosedaj pomagal gospodarstvu 

 

ne bi janše ampak druge desne dobre opcije ni

 

 

tak da ja, bo treba kr Janša podpret, ja ja

 

 

Colonel Tavington - slepi vseved.

 

Pa lep pozdrav gospod.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 9 urami:

Razen ce je uporabnik ki je to napisal znan jansist( Ne vem, ne delam si seznamov ) je tole zlo neumen stavek. Kaj folk ne sme kritizirat trenutne vlade, ker jansa? 

 

Komot lohk kritizira. Sam, da ga bomo resno jemal nej vsaj poda dober argument, ki je podprt z dejstvi.

 

Npr. primer sfalene Golobove odločitve je bil tist odkup žita, ker so ga kmetje gladko ignoriral. Tle se tudi jaz strinjam. Ampak takih zajebov je precej malo. Pri JJ smo imel take scene vsak teden enkrat ali dvakrat. Zdej je mogoče 1 na mesec.

 

Tle pa koprivice lapajo vsepovprek, brez kake substance. Npr. če je Golob tako zjebal gospodarstvo, nej se to mal podpre s sourci, ki niso nora24. In pol iz te megle inducirajo, kolk bomo fucked up čez par let.

 

Pa besedni fajti Klakice lol, koga briga. Če bi se zapel v vsak twit Janše, bi bili na istem. Pač gre za izražanja mnenja in ne fakin zakon.

 

Pa zadnji "komentar" Armanda... Tip me je pocitiral in dodal oznako na blef. Jaz sem mu lepo razdelal njegove citate, da model nabija in sam sebe zanika. Kar govori zelo jasno, da ni imel nic konkretnega razen svojga butthurta v svoji repliki. Tk da ja, klasična kopriva, ki se hoče opredelit kot nejanšist.

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 4 urami:

Npr. primer sfalene Golobove odločitve je bil tist odkup žita, ker so ga kmetje gladko ignoriral. Tle se tudi jaz strinjam. Ampak takih zajebov je precej malo. Pri JJ smo imel take scene vsak teden enkrat ali dvakrat. Zdej je mogoče 1 na mesec.


Resno? Tam je preigral kot male otroke tiste, ki so zeleli izkoristit situacijo za free moneyz od drzave. 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 18 urami:

Res mi ni jasno od kje folku ideja, da bo Golob dober predsednik vlade. 

 

Ne more bit dober premier nekdo, ki

a) gre v politiko iz revanšizma 

b) o politiki nima pojma oziroma on je v preteklosti gledal na to le kot sredstvo za doseg lastnih interesov - pač kot fotr

c) Kariera mu je bila postlana z rožicami

 

Res vsake jebene volitve, je vedno ista zgodba. 

 

Le na koga me tale opis spominja? khm, khm, khm? :nicjasno:

 

Armando reče pred 16 urami:

Meni se gladko jebe, nekatere stvari so naredili precej v redu druge pa mislim, da na dolgi rok ne bodo, najbolj se bo videlo s prihajajočo krizo.

 

Podjetja bi morala biti s strani države fejst bolj zaščitena saj so gonila države in ne pa sociala in kar mi je po drugi strani smešno očitanje prezaposlovanje Janši ko pa se oni s tem sedaj hvalijo.

 

V glavnem za prihodnost Slovenije bi bilo najboljše če bi se dobil kakšna res v redu menjava Janši oz. nova desničarska stranka, ki bi dejansko bila spodobna in sposobna sodelovanja.

 

Čak zdej, kako to? A ni bistvo kapitalizma prost trg? Velike ribe jedo manjše pa to?  Hehehe, res smešno, vsi polne gobce freemarketa in nevmešavanja države v gospodarstvo, ko so krave debele. Smanji davek! Nimate mi kej vzet!!  Ko pa zagusti, pa Država pumagej mi! :D

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 urama:

 

Le na koga me tale opis spominja? khm, khm, khm? :nicjasno:

 

 

Čak zdej, kako to? A ni bistvo kapitalizma prost trg? Velike ribe jedo manjše pa to?  Hehehe, res smešno, vsi polne gobce freemarketa in nevmešavanja države v gospodarstvo, ko so krave debele. Smanji davek! Nimate mi kej vzet!!  Ko pa zagusti, pa Država pumagej mi! :D

Okoli gospodarstva/podjetji se vrti cel svet, če zanemariš ta del to pomeni, da bodo trpeli delavci...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...