Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Puss in boots Last wish - Super zadeva in tud Slovenska sinhronizacija je zelo dobra. Zadnje cajte je že težko narajmat na kakšen kul animiran film in tale je zelo dober.  Nazadnje sem začel gledat Lightyear-a in je bil zelo slab in sem ga nehal gledat, mislm da po 15-ih minutah. Pri temule sem pa v kinu zelo užival. Edino kar je nekje malo moteče je animacija, ker na trenutke zgleda kot da nima dovolj frame-ov in da malo trokira, ampak se mi zdi da so to naredili kao umetniški efekt???? Najboljši je pa seveda big bad wolf, aka death :))).

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

dej @daljinec, na forumu si, povej kaj ti ni všeč, da bomo vsi vedli

 

meni je Once Upon A Time in Hollywood dobr presek neke ere v Hollywoodu, zelo sem užival ob ogledu, pravtako mi je pa eden od slabših filmov Tarantina (tip obvlada, ni kej drugega za rečt)

nič ni narobe, če nimava istega mnenja

Povezava do prispevka

Lamborghini: The Man Behind the Legend

 

To je dalec od ranga Ford v Ferrari, ce je kdo pricakoval. Meni je bil povprecen film, nisem ventilator anglescine s fejk italijanskim naglasom. Zanimiva mi je njegova zgodba, ampak se mi zdi da se nekaj manjka med prvim narejenim traktorjem in tem, ko je Lamborghini ze velika tovarna za le-te. Pomoje bo kar minilo casa preden bom spet gledal film, ce sploh. 5/10

Povezava do prispevka
tiesto reče Dne, 26. 12. 2022 at 19:52:

Glass Onion

 

Osebno katastrofa, s predhodnikom se ne more niti primerjat.. scenarij so zgledali pisali mulci, ki 3/4 casa prezivijo na tiktoku in ig. Da o banalnem zakljucku ne govorim. 2/10

 

definitivno konkretno pod pričakovanji ampak gledljivo. Se pa strinjam, da je vse skupaj preveč za lase privlečeno. 

 

Predhodnik je postavil visok standard in se pozna. 

Povezava do prispevka

Emily the Criminal

 

Krimić/triler z močnim socio-ekonomskim komentarjem? Po eni strani zelo OK, po drugi pa ... Kaj pa vem. Saj izpostavi vse aspekte lika Aubrey Plaze oziroma te Emily, ampak se mi zdi, da jo film hoče preveč prikazat kot neko žrtev nesrečnih okoliščin, na katere ni imela vpliva, medtem ko je realno stanje malo drugačno? Ne vem, no, malo mi je bil preveč skozi lečo victimhooda, drugače pa zelo kulsko posnet film, idealna dolžina, napetost lepo drži skozi cel film. 

Povezava do prispevka

Blade 1:

Super film, prav osvezilno dober. Snipes je dober igralec ce hoce.

 

Blade 2:

Kvaliteta pada, neumnosti se kopicijo, vendar je za pogledat.

 

Jurassic World Dominion:

Kup igralcev s katerimi ne vedo kaj bi naredili. Okolica je bila res lepa vse ostalo pa je zanic. Fak mi gredo res na ku**c novodobni akcijski filmi, ki se opirajo na staro slavo.

 

Nope 2022:

Sci fi grozljivka. Zanimiv in netipicen film. Stopnjevanje napetosti s super koncem. Dejansko nekaj novega !

 

Povezava do prispevka

Letos prazniki za Marvel

 

Eternals (2021)

Čisto povprečje in zgodba, ki me ne pritegne.

 

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021)
Sploh ni bil švoh, nisem bil prepričan, da bodo znali naredit neko nadaljevanje po zaključku Avengersov. Toda koreografije so lepe, lepo so vključili kitajske feel in legende. Tudi "bad" guy ni klišejski. Me prav zanima, če bodo njegov origin kdaj naredil.

 

Spiderman: No way home
kot je @Lunco rekel. Poka od nostalgije in v parih delih se celo 

Spoiler

dela norca iz memetov it spider men filmov. Všeč mi je tudi, da je bil malce bolj brutalen

Meni je bil boljši, kot prejšnji.

 

Morbius (2022)

Ni bil tako šit, kolikor sem mislil da bo. Je pa bil in je čisto pozabljiva zadeva.

 

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)
Šele, ko sem na koncu videl kdo je režisiral, mi je bilo jasno zakaj ima tak temnejši vibe in določen cast. Se mi zdi, da ker nisem gledal Wandavision, da sem malce in the dark. Overall me zadeva ni impresionirala in čeprav so mi dobro narejene alter version of events zanimive za pogledat, mi te multiverse zadeve res ne sedejo.

Povezava do prispevka

A pozna kdo scifi film (ali serijo), ki se začne z uničenjem alien planeta, ki ga preživi sam ena vojakinja in pred sovražnikom, ki je uničil planet, pobegne na Zemljo. Na Zemlji išče en svetleč kamen (ali kristal), zaprt v majhni škatli. En tak kristal (ali nekaj podobnega) je pa že bil na njenem uničenem planetu. Bad guy nosi kapuco. Zgledajo k ljudje. Ženska alienka ma kratke bele lase. 

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
osis reče pred 19 urami:

 

 

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)
Šele, ko sem na koncu videl kdo je režisiral, mi je bilo jasno zakaj ima tak temnejši vibe in določen cast. Se mi zdi, da ker nisem gledal Wandavision, da sem malce in the dark. Overall me zadeva ni impresionirala in čeprav so mi dobro narejene alter version of events zanimive za pogledat, mi te multiverse zadeve res ne sedejo.

Dej Wandavision šanso, vsaj prva dva dela, pomoje ti zna bit presenetljivo kul. Premise je nekaj posebnega, tud če ti je vseen za te like, pa Olson ima dejansko šanso pokazat, da je orenk igralka napram filmom.

Povezava do prispevka
Sovicha reče Dne, 2. 1. 2023 at 20:29:

A pozna kdo scifi film (ali serijo), ki se začne z uničenjem alien planeta, ki ga preživi sam ena vojakinja in pred sovražnikom, ki je uničil planet, pobegne na Zemljo. Na Zemlji išče en svetleč kamen (ali kristal), zaprt v majhni škatli. En tak kristal (ali nekaj podobnega) je pa že bil na njenem uničenem planetu. Bad guy nosi kapuco. Zgledajo k ljudje. Ženska alienka ma kratke bele lase. 

 

Od oka, kolk je to staro?

 

Če ni glih frišno iz zadnjih let, lohk za hec vržeš kakemu chatGPTju. Mogoče boš mel srečo :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...