Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 uro:

E jebi ga. :D

Tej moji fajti so itak vsi na polno janky. Confetov pa imam ene 40 (od farmanja xpja), tko da se ne sekiram pretirano.

 

Drugače pa sem ravnokar ugotovil, da sem verjetno zajebal tadolgi konec. ;__;

Težko zafukaš(mislim js sm obviously 2x :D) razen če si že premagu predzadnjega bossa. Do tistega momenta lohka še vse rešiš

Povezava do prispevka

Aja? U mega. Sem mislu, da sem prehitro pobral oba predmeta za naredit tisti incense. Prišel sem na vrh okupiranega Ashina Castle in je bil cutscene, kjer sta se pogovarjala Owl in Kuro. Sedaj sem tam in imam opcijo se it menit z njim ali pač nazaj dol. Grem še malo raziskovat izven gradu.

Povezava do prispevka

Po zadnjem postu sem šel malo naokoli iskat še ostale headlesse. Un podvodni dvoboj je bil res carska popestritev, sam res preveč easy vse skupaj.

No, mimogrede sem našel še starga znanca headless monkey. Moram rečt, da je bil res kul fight. Eden od bolj zafukanih. Vseeno nista imeli za burek (kao, padla sta v četrtem poskusu). Pol sem se vrnu na grad in odlomil še fotra. Padu v tretje :mafija:. Dober fight, samo je bil dosti manj zajeban od Genichira imo. Al pa je sam fora, da sem se bolj navadil na parry mehanike in sem samo git gudal, nimam pojma.

 

 

@Gapi182 Wait, a ni tako, da imaš pri pogovoru z Owlom možnost dveh koncev glede na to kateri odgovor izbereš. Če izbereš, da boš loyal to shinobi code, je konec takoj po boss fightu, če pa izbereš, da boš ostal s Kurom pa je pol še additional content po Owlu. Jaz sem si pred tem backupal save file, da naredim pol še drugi konec, sam po moje bi bilo bolje, da grem kar ng+, da imam pol vse bosse v gauntletu. Pojma nimam kako to deluje. Bom moral pogooglat.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Gapi ti govori o cist drugih zadevah in ti komplicira zivljenje. Edina stvar o kateri rabis skrbet v prvem skozihodu, je stay loyal to Kuro ali Owl, iz tega dobis 2 razlicna, cist naravna konca. Ce si loyal to Owl, hitri konec, zamudis dober del igre, loyal to Kuro, prides lepo tudi skozi zadnjo regijo v igri. 

 

POLEG tega, obstajajo se ostali zakljucki, te dobis tako kot vsi, gres na internet prebrat glupo zaporedje pizdarij, katere mors nardit, da tja prides. Se pa splaca, dobis dodatne boss fajte.

Povezava do prispevka

nisem hotel preveč rečt da ne spoilam kaj zato sem samo rekel da se pogovarji z Owlom in da ne skrbi za ostalo dokler ne premagaš bossa v fountainhead palace :D. Načeloma moraš po fightu z owlom spodi neki prisluškovat Kurotu in Emmi in potem še v templu prisluškovat Emmi in Sculptorju. Pa stisni tam 5x dialog na vsakega just to make sure :D

Js sm tudi včeri mogu še headless apea in prijatelja in sm bil tok annoyed ker sm mislu da bom lohka skipu boss. Somehow sm jiva u izi v prvo, probably ker sem bil tok pissed off da morem še enkrat ta fight. 

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Sem že vse pogruntal. Dobil tudi ledene solze od tamale.

 

Jaz sem v bistvu samo spraševal kako naj ne zajebem in naletim na takratki konec brez dodatnega contenta. :D

No, sej nima veze. Backup savea sem itak shranil. Baje je boss fight čisto drugi, če izberem, da bom zvest Owlu.

 

Gremo dalje.

Povezava do prispevka

evo to je to. Boš lohka šou vse good ending bosse tko da ti ostaneta samo tista 2 od shure. Btw pol ko greš gauntlets dobiš tudi nove outfite če zmagaš in nov skill ki je iskreno men kar uporaben. Js sm ga v tem NG3 ves čas uporabljal. Plus izgleda amazing. Also... zanima me kje jo rankaš med ostalimi FromSoftware igrami zdaj ko si že skoraj vse preigral :D? Men je Sekiro najljubša, sam nič pa ne premaga tiste atmosfere v Bloodbornu.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 48 minutami:

evo to je to. Boš lohka šou vse good ending bosse tko da ti ostaneta samo tista 2 od shure. Btw pol ko greš gauntlets dobiš tudi nove outfite če zmagaš in nov skill ki je iskreno men kar uporaben. Js sm ga v tem NG3 ves čas uporabljal. Plus izgleda amazing. Also... zanima me kje jo rankaš med ostalimi FromSoftware igrami zdaj ko si že skoraj vse preigral :D? Men je Sekiro najljubša, sam nič pa ne premaga tiste atmosfere v Bloodbornu.

Jo a mi lahko plz ne spoilaš in govoriš kako naj igram?

Edino kar sem tle not vprašal je kateri ending (odgovor pri owlu) moram izbrat, da imam daljšo igro. Ti si mi pa začel razlagat o nekih end game zadevah, ki nimajo veze s tistim. Pol napišeš, da mi nisi hotel spoilat, nakar upališ post kjer mi spoilaš.

Deluješ kot troll, ki mi skuša pokvariti igro. :\

 

Owl v memoryju je zajeban ko svinja. Zdaj sem že 10krat ponavljal prvo fazo lol. Nimam pojma kje ima kake šibke točke za punish. Time to really git gud lol.

(Ne gapi, to ni mišljeno, da mi moraš zdej razložit kako naj ga igram, samo ventam. :D)

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

my bad man ne bom kaj rekel. Sem zbrisal tiste informacije. Sej zato niti nisem hotel omenjat kakšni so bossi. Za gauntlets sm pač mislu da ni neki spoil ker je additional content ki je bil dodan šele lani oktobra in pač nima nobene veze s storyjem. V glavnem bom tiho :D. Drgač Owl(father) je meni osebno bil najtežji boss. Niti ne vem kako sm ga premagal tako da ti ne znam pomagat :D. Dejansko sam git gud :D 

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Spucal začetni (?) del Fountainhead Palace. Ubil sem True Corrupted Monka (kjer easy fight, če primerjaš s Father Owl lol), Bika, Shichiman Warriorja in Headlessa v vodi. Tudi max outal Healing Gourd. Zdaj sem prišel na vrh kjer me je napadla skupina scrubov, ki mečejo strele in me ubila v dveh sekundah. Sem samo revival in spizdu nazaj do idola. Mislim, da bo dovolj za en dan. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

Spucal začetni (?) del Fountainhead Palace. Ubil sem True Corrupted Monka (kjer easy fight, če primerjaš s Father Owl lol), Bika, Shichiman Warriorja in Headlessa v vodi. Tudi max outal Healing Gourd. Zdaj sem prišel na vrh kjer me je napadla skupina scrubov, ki mečejo strele in me ubila v dveh sekundah. Sem samo revival in spizdu nazaj do idola. Mislim, da bo dovolj za en dan. :D

Ce hoces kdaj kaj farmat, tale skupina treh prijateljev je way to go!

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 23 urami:

Ce hoces kdaj kaj farmat, tale skupina treh prijateljev je way to go!

Ravnokar sem našel res carski spot za late game. Idol v Great Serpent Shrine. Skočiš na streho puppeteeraš belo opico in si vzameš pokovko. XD

Ven dobiš ene 3500 xp.

  

Kočevc reče pred 1 uro:

Mislm da jih je ene 5. 20k xp na run?

Ni šans. Tisti ti dajo ene 1200 na glavo.

 

 

Also

 

Ew2xCTIWgAU2SkO.thumb.jpg.65725175d08455625a3432b6c7c347b4.jpg

 

All mini bosses annihilated. :mafija:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...