Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 13 minutami:

Ponosno sem objavil video kjer sem, za moje pojme, res lepo pohendlal sovražnika.

Na to sem dobil tak odgovor.

Men to deluje, kot da si želel biti "eno malo" smartass, ne pa da si mi dejansko želel pomagat.

Mislim, a si sploh pogledal video? Če bi ga, bi vedel, da sem dodgeal tko ene 5krat v celem fightu. Pa tudi bi vidu, da mi je jasna razlika med to igro in ostalimi souls igrami.

 

Lej, v redu, očitno si mi želel pomagati, pa ne razumem tega mal čudnega pristopa.

Iskreno se ti opravičujem in ne mislim peljat tega beefa dalje.

tist moj komentar ni bil sploh vezan na tvoj video ampak na komentarje zgoraj, video sem videl šele potem. Men je pač fajn razglabljat stvari o bossih pri teh igrah. Mislim da je vseeno kaj rečem, ti boš vedno našel vsaj 1 napačno besedo. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 23 minutami:

tist moj komentar ni bil sploh vezan na tvoj video ampak na komentarje zgoraj, video sem videl šele potem. Men je pač fajn razglabljat stvari o bossih pri teh igrah. Mislim da je vseeno kaj rečem, ti boš vedno našel vsaj 1 napačno besedo. 

Eh, brezveze. Seveda sem mislu, da se tvoj komentar navezuje na video. Če se ne, pol itak nima veze, ker mi pišeš stvari, ki sem jih sam počel v videu.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Prosim, da nehate kekitu ego dvigovat, nocem jutri videt, genichiro pado v prvem poskusu, opica pa na drevo spizdla. Hocem kri švic in solze

Pomoje je edina opcija, da faila, če mu preveč ego nabijemo... :) Sicer pa vsi frustracije doživljamo ob branju...

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 minutami:

Prosim, da nehate kekitu ego dvigovat, nocem jutri videt, genichiro pado v prvem poskusu, opica pa na drevo spizdla. Hocem kri švic in solze

opica je dejansko, tako kot je reklo tudi tle par folka, ekstremno lahka ko vidiš kdaj moraš napadat v drugi fazi. To sem videl šele v drugem playthroughju, praktično samo deflectaš tisti huge napad k se vrže nate s swordom in imaš window za tko 4-5 napadov, potem pač greš stran ker bo terror scream. Demon of Hatred je pa druga pesem seveda. K sreči je tam vsaj najlažji chees v celi igri.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 21 minutami:

Eh, brezveze. Seveda sem mislu, da se tvoj komentar navezuje na video. Če se ne, pol itak nima veze, ker mi pišeš stvari, ki sem jih sam počel v videu.

Nism hotu izpast douche, sam za moje pojme je pač ignoriranje dodganja glavni advice ki ga potrebuje človek če preide iz souls iger na Sekiro. Ti samo uživaj v igri, z veseljem pomagam pri kakih bossih, my bad če je tko izpadlo kot da sem nek smartass.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 18 minutami:

opica je dejansko, tako kot je reklo tudi tle par folka, ekstremno lahka ko vidiš kdaj moraš napadat v drugi fazi. To sem videl šele v drugem playthroughju, praktično samo deflectaš tisti huge napad k se vrže nate s swordom in imaš window za tko 4-5 napadov, potem pač greš stran ker bo terror scream. Demon of Hatred je pa druga pesem seveda. K sreči je tam vsaj najlažji chees v celi igri.

Sem vedo, da bom eventuelno mogo js bit douchebag v tej temi. (sori Kočevc)

 

7x sem obrno Sekira + boss rush mode. Hvala za nasvet! :D

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 minutami:

A ves zacetni fajt z Genichirom? Ko ti roko odseka. No, mislim, da noben od nas ni vedo, da ga lahko premagas tudi takrat. Pol je Bitsu vletel v temo.

Kakšna škoda je potem k ga premagaš v NG+ in ti vseeno odseka roko :D. Tistim ki so ga dejansko premagali na prvi playthrough.... svaka čast.

Povezava do prispevka

Itak da je real, obračan From igrice na čudaške kontrolerje je prav the thing haha. Nekje sem prebral, da je v Guinnessovi knjigi rekordov prav del dedicated folku, ki obrača From igrice na čudaške načine :D 

 

Jaz se spomnim streamov modela, ki je obrnil DkS 3 (vsaj pomoje je bila trojka, mogoče enka) na volan, kasneje pa je isti človek obrnil še na guitar hero kitaro 

Povezava do prispevka

Lol kaj mi dela Snake Eyes Shirahagi v Ashina Depths. Mam feeling, da ne bi smel bit nekje kjer me nek mini boss one shota. XD

 

Drugače mi je igra fenomenalna. Posipam se s Fistful of Ash in pustim opicam, da mi zmečejo govno v faco. Zaslužim si to in še več.

Kjera faking uživancija je fajtanje in traversal. FROMSOFTWARE delivers again :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 23 minutami:

Lol kaj mi dela Snake Eyes Shirahagi v Ashina Depths. Mam feeling, da ne bi smel bit nekje kjer me nek mini boss one shota. XD

 

Drugače mi je igra fenomenalna. Posipam se s Fistful of Ash in pustim opicam, da mi zmečejo govno v faco. Zaslužim si to in še več.

Kjera faking uživancija je fajtanje in traversal. FROMSOFTWARE delivers again :avadodo:

en izmed najbolj annoying bossov men osebno. Če zbežiš pred njim nazaj proti sculptorju, bo šou v poisonous lake in se zastrupu. GG. Aja pa mislim da sabimaru tem nardi ful damage al posture.

 

Js bom znoru ker sem začel delat te gauntlets in mi Inner Genichiro jebe mater. Fuck me resno, hvala bogu sta prva 2 bossa pred njim zlo lahka ampak holy shit, mislim da mi niti Owl(father) ni pojedu tolk živcev.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Brez brige kekit, snake eyes je najbolj zajeban miniboss. Samo lagano! Katere glavne bosse si ze odlomil?

Če so to bossi, ki se jih da ponavljat kasneje v Reflections of Strength, pol samo Lady Butterfly in Konjenika.

Od ostalih (mini)bossov, ki se ne ponavljajo pa: bika, Roooooobeeeert-a, pa unga s claws, ki ima ful tamalih pajdašev, ki mečejo ogenj, zdaj čisto na koncu pa še tegale v videu:

Vse ostale (razen snake eyes) sem nabil v prvo, sam tale me je ful jebal mal bolj na začetku, pol sem prišel nazaj mal bolj nabit pa spomnil sem se, da obstaja mikiri counter XD

 

Zihr pozabljam še kakega.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...