Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 1 uro:

Jaz pa tm k je na zacetku ogre bil. Pr koncu igre so tm ful jaki sovrazniki k jih lahko backstabbas. Mislm da jih je ene 5. 20k xp na run? Pozabu ze, sam vem da sm zadnje skill pointe tm nafarmal

Tole je najboljsi plac za farmat in tut najhitrejsi

Povezava do prispevka

Končno mam spet neki prostega časa za Sekiro.

Odlomil Demon of Hatred. Mal sem zajebal, k sem googlal o loru (sumil sem, da je Orangutan/Sculptor) in izvedu, da nima rad piščalke. :D

Me je pa kr jebal, da sem se naučil kako kontrirat napadom. Padu po ene 10 poskusih. Ko ga enkrat nadrkaš (+ piščalka) je res smešno lahek fight.

 

Zdaj grem pa nazaj na Isshina. Dvakrat me je že odlomu. :D

Povezava do prispevka

"Idioti" smo ga tepli brez piščalke.:panika:

 

Ani poanta piščali da vpliva na zveri? Je  res že kar nekaj časa kar sem igral, pa tudi možno da sem spregledal kak efekt te zadeve.

 

p.s.

Sem šel malo brat kaj je s to piščalko. Skoraj prepričan sem da sem jo nadgradil, a se ne spomnim več kje in če sploh sem jo uporabil. Jebi ga, EMŠO zgleda dela svoje.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Pojma nimam čemu me Isshin tako jebe. Demon of hatred mi je res lahek fight v primerjavi (praktično gre za Bloodborne šefa, ker sem se samo izmikal ves čas) . Pa tudi Father Owl mi ni delal tolk problemov, čeprav je do Isshina bil najtežji boss zame.

Pri Isshinu enostavno ne uspem biti tako konsistenten pri reagiranju na napade. Verjetno ker ima bolj tight zamahe. Ali pa je res samo bil slab dan. To se mi je prej že dogajalo pri Bloodborne. En dan sem Ludwiga ponavljal 20-30krat, naslednji dan sem ga odlomil po par poskusih. Bomo vidli :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 5 minutami:

Isshin ma itak take annoying off timing udarce.

Jup, mislim, da me to najbolj jebe. Vedno mam filing, da bo padlo prej kot pade v resnici.

Vučko3 reče pred 2 minutama:

pomanjkanje potrpljenja

Bolj se ne bi mogu strinjat. Souls igre te naučijo tega najboljše. :D

Povezava do prispevka

Men je sword saint najbol uzivantsko/plesoci fajt...prvo fazo no hit...drugo pa tretjo pa 100x spilas vec niti umbrele ne rabis =D

 

 

jaz sem obtical lih pr starem owlu v hirati..se edini boss ki ga nisem pokno..vcere bil 2-3x cist na koncu ze mel pa rato zivcn/pozresn in valda fertik....opazo pa sem da mores v bjega rinit..ce nekaj laufas okoli pa dodgas te spoka. Samo agresija...

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Prve 3 faze, teach me senapi. Zadnja faza, fak no fak, kaj počneš, FAAAK, ne sej je spoiler, zih je zmagal, če je objavil na forumu, AAAAAA ok dobr je, procent HP je ostal.

Ma Genichiro je joke. Prvi dve fazi Isshina sem pa nadrkal skoraj v nulo. Tretja faza je bila improvizirana. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...