Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 uro:

Če so to bossi, ki se jih da ponavljat kasneje v Reflections of Strength, pol samo Lady Butterfly in Konjenika.

Od ostalih (mini)bossov, ki se ne ponavljajo pa: bika, Roooooobeeeert-a, pa unga s claws, ki ima ful tamalih pajdašev, ki mečejo ogenj, zdaj čisto na koncu pa še tegale v videu:

Vse ostale (razen snake eyes) sem nabil v prvo, sam tale me je ful jebal mal bolj na začetku, pol sem prišel nazaj mal bolj nabit pa spomnil sem se, da obstaja mikiri counter XD

 

Zihr pozabljam še kakega.

 

kul igra, sicer malo strahopetna pa dost user friendly sekvence napadov od Seven Spearsa si dobil, ampak vseeno respect, še najbolj pa za absolutno jeklene živce ko sta se ti čisto na koncu izza hrbta prijazno pridružila še buco z macolo in še en grunt  :rofl:  fak stari še jst sem ratal mal živčen pa gledam posnetek na YT s kosom pizze v roki :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ne da se mi brat podnapisov med tem ko se fajtam. (Pa tudi nimam avtizma, da bi me motil čisto proper Eng dub lol.)

 

P.S. Kočevc, ni ti treba bit fovš mad skillzom. Also odkar jem samo še ribe, obračam FROM igre z levo roko. Mogoče smanji malo vnos rdečega mesa :D.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Mene pa ze 1 tedn fkup jebe sword saint....do zadne faze oridem pol pa me al koncetracija...al padnem v jamo...al se v kamen zataknem...neke me skoz pojebe...in ga nikak nemrem poknt. Pridem s parryom do sem..na pamet vem poteze...in pol sn zivcn in iz ritma in ko grem spet rabim vcasih 5x da pridem mimo genichirota, ker delas neke napake ko hoces na silo.  Nvm kaj mi je...

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 54 minutami:

Ne da se mi brat podnapisov med tem ko se fajtam. (Pa tudi nimam avtizma, da bi me motil čisto proper Eng dub lol.)

 

P.S. Kočevc, ni ti treba bit fovš mad skillzom. Also odkar jem samo še ribe, obračam FROM igre z levo roko. Mogoče smanji malo vnos rdečega mesa :D.

 

 

Mad skillz kek

 

 

Ma ne, gre se za to, da itak ni nekih podnapisov med fajti lol. Samo te vmesne sekvence bos pa ze zdrzal teh 5 vrstic teksta.  Fora je, ker je japonski audio, tko kt je misljeno, noro dober.  In ne eng dub ni cist proper. 2 leti je odkar sm igral to igrco, ma ta genichiro k sm pogledal v tvojem videju se res mevžasto, skoraj da bi rekel vegansko, slisi. Tam ko odvrze armor. Pa HDR si na 10 nastimaj ce mas TV ki je nad pragom revscine. Ful razlika

Povezava do prispevka

Drugače se glede mad skillzov valjda na polno zajebavam. Ful preveč napak delam, da bi si upal resno trdit neki takega. :D

Napredku je ful pomagalo to, da mi je bil BB tak odlom od igre in sem ga obrnu 4krat zapored. V bistvu sem ga speedrunal samo zato, da sem lahko spet tepu vse šefe znova in znova. In pol se je valjda navajenost prenesla naprej na druge igre. DeS in DS1 sta res precej lahki v primerjavi z BB. DS3 se bolj približa, ampak vseeno ni več unga začetnega skoka v neznano in je ful strategij, ki so iste kakor pri ostalih igrah. Sekiro je ful bolj samosvoja zadeva, ampak vseeno velja tudi zanjo podobno.

 

tl;dr hočem Elden Ring čim prej.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Drugače pa nov raport. Mislim, da sem spucal vse in sedaj imam poti v Hidden Forest in Sunken Valley.

Pa kjer troll level je tisti z opicami. Carska popestritev. :D

 

A za premagat headlessa v Ashina Outskirts rabim kako posebno moč za counterat terror, al moram sam git gud? Shichimen Warrior je bil res ful ful easy v primerjavi s tem fatturjem.

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Divine confetti moraš uporabljati za deathblow, vsaj zdi se mi. Pacifying agent je torej anti terror? Nice. Ok, to sem rabu, thx. :D

Divine confetti si daj gor pred vsakim fightom headlessa ker je prav mišljen za te enemyje. Daš dosti večji damage. Js ne vem a greš ti ta game ultra hard mode da brez tega greš na headlesse :D

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 20 minutami:

Divine confetti si daj gor pred vsakim fightom headlessa ker je prav mišljen za te enemyje. Daš dosti večji damage. Js ne vem a greš ti ta game ultra hard mode da brez tega greš na headlesse :D

To glede damagea nisem vedu. Mislu sem, da je potrebno uporabljati zato, da jih lahko ubiješ. Ko sem tepu Shichimen Warriorja sem mu delal damage tudi brez confettijev, ampak se mu ne prikaže deathblow lučka.

Jaz igram igro povsem na slepo in eksperimentiram glede na opise predmetov.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

btw ali imaš namen igrati igro večkrat ali si mislil samo 1 playthrough? Če misliš samo enkrat potem si kar zadaj challenge ampak če misliš večkrat(sploh ker ne moreš fightat vseh bossov če greš samo 1x), pa res ni panike če boš cheesu koga. Če želiš težji game lahko itak v kakšnem 2. ali 3. playthroughju igraš brez Kuro charma kar pomeni da boš za vsak block pokasiral damage tako da boš mogel ali dodgat ali flawlessly deflectat. Tudi zviša damage nasprotnikov in še dosti stvari, dobiš pa 20% več exp in denarja. Potem imaš še demon's bell ki isto naredi močnejše enemyje. Lahko celo uporabiš oboje ker se stvari stackajo ampak jaz sem po parih urah ugotovil da če mislim igrati brez kuro charma ni šanc da bom končal kakšen gauntlet :D.

Povezava do prispevka

Ma ne vem ali bom večkrat preigral. To v drugih souls igrah počnem, ker je to edini način, da spet fightaš bosse. Tukaj imaš Reflection of Strength pa še gauntlet se ti odpre, ko obrneš (če se ne motim). Če pa nujno moram še enkrat, da odkrijem vse bosse, pol pa itak.

 

Trenutni goal mi je premagati vse bosse v Reflection of Strength brez damage taken ali celo deflection only. Za Lady Butterfly mi manjka res malo. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

lady butterfly je na začetku zgledal meni kot impossible to beat boss ampak ko prideš v ritem je so fucking fun. Prav vidiš točno ko zamahne s tisto nogo kdaj bo deflect. Ko sem delal gauntlet of strength sem parkrat naredil njo brez damage, večkrat sploh ni uspela narditi iluzij. Guantlets so zanimivi ker ima par bossov mal upgrejdan moveset kot ta Inner Genichiro ki mi je pojedu živce. Drugače pa pri enem endingu ki je dosti krajši od drugih imaš 2 dodatna bossa ki ju dobiš samo tam, imaš pa tudi 1 boss in 1 mini boss ki ga lahko fightaš pri navadnem playthroughju ampak rabiš par čudnih stvari(vsaj za moje pojme :D) naredit da sploh prideš do tega bossa tako da je easily missable. Nočem rečti preveč da kaj ne spoilam. Pri katerem bossu si trenutno?

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 5 minutami:

če greš by the book morš itak 4x obrnit za vse konce? S tem da pri enem koncu dobesedno skippaš en velik kos igre :D

Ma mene res bk za trofeje in različne konce, kjer je edina razlika minutni cut scene (vse souls igre doslej). Druga stvar je, če mi nek konec ponudi več contenta seveda.

Ajde grem googlat kako ne zgrešiti konca z več contenta. Hvala za hint. :D

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 9 minutami:

lady butterfly je na začetku zgledal meni kot impossible to beat boss ampak ko prideš v ritem je so fucking fun. Prav vidiš točno ko zamahne s tisto nogo kdaj bo deflect. Ko sem delal gauntlet of strength sem parkrat naredil njo brez damage, večkrat sploh ni uspela narditi iluzij. Guantlets so zanimivi ker ima par bossov mal upgrejdan moveset kot ta Inner Genichiro ki mi je pojedu živce. Drugače pa pri enem endingu ki je dosti krajši od drugih imaš 2 dodatna bossa ki ju dobiš samo tam, imaš pa tudi 1 boss in 1 mini boss ki ga lahko fightaš pri navadnem playthroughju ampak rabiš par čudnih stvari(vsaj za moje pojme :D) naredit da sploh prideš do tega bossa tako da je easily missable. Nočem rečti preveč da kaj ne spoilam. Pri katerem bossu si trenutno?

Ma trenutno imam dve poti. Sem na vhodu v Sunken Valley (ravnokar sem skinil Snake Eyes - noro lahek mini boss fight, ko imaš dežnik lol, v ashina depths pri mlaki, ki te zastrupi sem jo ponavljal ene 20krat XD).

Druga pot pa Hidden Forest. Raziskal sem okolico in zdaj se spogledujem z mislijo, da bi se lotil headlessa v megli. :D

Kako priti v stavbo iz katere prihaja melodija piščalke se mi ne sanja. Sumim, da moram skozi streho, sam nisem še našel poti.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...