Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Aha tako da nisi še neki nadaljeval z main bossi. Kakšen lahek mini boss, tist kurac mi je tolk živcev pojedu s tem streljanjem. Še zdaj ne vem a je tist njegov napad možno mikiri counterat :D. Za headlessa sam daj gor divine confetti in skoči dol, sam ta kurac kolkr vem ma nek ability da se ne moreš hitro premikat tako da moreš skakat kot nek manjak. Just be a pussy like me and hide behind the umbrella. Tista piščalka mislim da je še malo dalje, sploh ne vem kako jo un model sliši na kilometre daleč, najverjetneje je na heavy drogah. Zdaj mislim da imaš opcijo kar par main bossov če se ne motim. Glede na to da si premagal tiste opice predvidevam da si ogromno gorilo tudi? Drugače kar se tiče 2.,3.,... playthrough gre tukaj dosti hitreje kot v souls igrah ker pač itak veš kaki nasprotniki so in ker ne rabiš kakega močnega geara sam cruisaš skozi story. Js sm na 2nd playthrough v hirati šele na koncu pri Lady Butterfly uporabil prvi rest. Cel hirata estate sama trupla :D. Iskreno mi je new game + bil celo bolj zabaven kot prvi playthrough skozi game.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Jaz bi ti vseeno priporocal, da vse 4 konce naredis. En je najdaljsi, mas se najvec contenta, en odreze tretjino igre, 2 pa sta medium dolga, no, mal manj k un najdaljsi. Jaz sem rabil ca 70ur za prvi playthrough pa sm naredil najdaljsi konec (ti bos zihr manj, to je bila moja prva FS igra in sele 4 mesece po tem, ko sm prvic v lajfu kupu plejko in igral s kontrolerjem). Za vse ostale 3 konce skupaj sm pa rabil 30 ur, s tem da sm se kr nek cajta farmal xp za platinum. Skratka u izi je zrushat naslednje 3 konce

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Ma mene res bk za trofeje in različne konce, kjer je edina razlika minutni cut scene (vse souls igre doslej). Druga stvar je, če mi nek konec ponudi več contenta seveda.

Ajde grem googlat kako ne zgrešiti konca z več contenta. Hvala za hint. :D

 

obvezno naredi vsaj dolgi in kratek konec, da bos imel potem moznost fajtat vse tri Inner bosse. Reflections & Gountlets mi je res carski free DLC

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

Ajaaa ti misliš tiste opice okej okej. Tiste 4. Sm mislu da si mislu navadne opice ki so tud v igri in je ena kr zabavna scena. Zanimivo, js sm mislim da tiste opice skoraj nazadnje naredu. Si naredu potem tud kaj s tistim zmajem ki je tam bliz templja?

Nope. Samo un zvonec sem našel gor v Senpou temple, ko sem se vrnil iskat Mortal Blade. Pol pa naredu še vse ostalo, ki te pripelje do sablje. Nimam pojma o kakih zmajih. :D

Povezava do prispevka

Majstra swird sainta sn tak dugo spilo da sn ga nadrko skoro no hit...grnichiro na zacetku mi najvec vzame zato sn vzel riz ko ti ful heala ene 15s...pol pa je blo to skoro to.

 

zaj grem se na zadn purification ending pa stari owl v hirata me se caka edini boss kaj se nisn....kaj morem prvo do ladyB da se mi se od emme bell odklene? Al lahko skipam prvo hirato?

Povezava do prispevka

Sem odlomu Guardian Ape. Padu v četrtem poskusu (ne vem al je to dobro al sam neki povprečno). Pa ful nek čuden kaotičen fight. Prva faza mi je bila ful ful težja od druge. :D

Najprej sem dvakrat umrl v prvi fazi, k nisem mel pojma kaj me zadane in kaj ne. Pa ful bolje je delovalo izmikanje od deflektanja.

Pol sem pršu v drugo fazo in so mi deflecti šli ful dobro. Ampak valjda sem umrl k me je teroriziral.

No pol sem v naslednjem poskusu bil ful suveren in ga odlomu.

 

Ne vem, ni mi bil tolk dober fight kakor prejšnji. V bistvu se mi zdi tole do zdaj daleč najslabši boss (če odštejem 4 opice valjda, tisto je čisti troll :D).

 

Aja, pa res carske fore s puppeteeranjem pri Kiteu in "plešoči" opici pri drugi kači. :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Kolkr vem je Lady Butterfly main boss tako da ja. Premagat moreš tudi Owla na strehi in potem naredit par stvari. Iskreno boljše da si pogledaš na netu ker je mal čudno razlagat te fore brez slik ampak načeloma moreš sam ful govorit s kurom in emmo in potem še prisluškovat.

Povezava do prispevka

Pr men pa Isshin spet padu tko da grem zdaj shura ending da vidim kakšen je :D. Ta O'Rin ma men en izmed najbolj zabavnih fightov drgač. Dost unique fight čeprav so itak vsi unique. Drgač pa kot si reku na žalost skor mal izgubijo impact tile headlessi k ugotoviš da si dejansko ti bolj OP k maš divine confetti. Obnašajo se kot 3 letni nerodni otroci 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...