Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Aja, en enemy mi je totalna enigma. Ko iz navadnega kmeta lovke prebijejo ven, in zacne lebdet, pol ti pa glavo odgrizne. Kako tega prasca evadat? Cisto vsakic me ubijejo, razen ce jaz njih prej ubijem. 

Ful čuden tajming za parry je. Evadaš tako, da se umakneš čim bolj proč, takoj ko se prime za strop, da te potem zgreši, ko se vrže nate.

L1 evade je čisto preveč random. Se jih pa da dokaj na easy in hitro ubiti, ker so ogromni. 3-4 punisherje ali ena riot gun od blizu in so gotovi. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma ja, sej ubiti jih ni problem, sam vsakic ko je L1 evade se prikazal, niti enkrat ni funkcioniral, pa sem stiskal ko zmesan :D 

 

Jaz sem v castlu mislil, da bom punisherja vec uporabljal, ker raztura ščite..na koncu se mi sploh ni dalo ubadat, riot gun pa zradiram 2 komada instantno.

 

Uradno najbolj paničen fajt je bil dva wolverina + thrash mobi. Sploh ne vem kak sem na koncu prezivel, totalni kaos, zgresil sem pol strelov v paniki. Res 10/10 igra

Povezava do prispevka

heh ok ajde, Adin VA res smrdi po dreku in ful odstopa, ker so ostali VAji tok cool in cheesy... ...ampak če se že mora folk na koga spravljat, naj se spravlja na producenta oz casting direktorja, ki je najel tak trash od igralke. 

 

edit:

@TrippinBalls 

RE 1: spoznaš like Chris in Jill, predstavi se zombi tematika, predstavi se Umbrella kot glavna evil korporacija, zadeva se dogaja zelo lokalno (ogromna vila s prizidki)

RE 2: spoznaš like Leon (na nek način glavni protagonist serije) in Claire, zgodba se naslanja na RE 1 v smislu, da se virus razširi naprej na eno manjše mesto. Še vedno zombiji in Umbrella kot glavni bad guy.

RE 3: u bistvu kot Jill igraš RE 2, skoraj enake lokacije, enak timeline kot RE 2. Najbolj povezana dela.

RE 4: igraš kot Leon v Evropi (Španiji), namesto zombijev je z virusom obseden kult, glavni antagonist ni več Umbrella ampak družina Saddler 

RE 5: igraš spet kot Chris, kolješ se v Afriki, mutacije in virus je isti kot v RE 4, glavni bad guy je Albert Vesker, ki ga tudi proper čiza

RE 6: nisem igral ker je špil baje čisti trash

RE 7: soft reboot, igraš kot Ethan nekje na jugu ZDA, glavni nasprotniki so z novim parazitom ("mold") okužena hilbilly družina + glavni evil antagonist ki ga ne bom spoilal

RE 8: igraš ethana v Romuniji, glavni nasprotnik je še vedno mold powered scum, pridruži se jim zelo užgana plemiška rodbina Dimitresku al neki takega

 

Torej od RE 1 do RE 5 imaš like ki se ponavljajo in jih je fino poznati zaradi filinga pri igranju, lora in čiza (vsi RE špili so za umret čizi, ampak na maximalno kul način). RE 1 lahko gledaš čisto kot samosvojo enoto, potem RE 2 + RE 3 skupaj, nato RE 4 in RE 5 skupaj. RE 7 in RE 8 sta pa čisto nekaj svojega, ampak sta dela med sabo ful povezana (RE 8 je direktni sequel) in se jih ful splača igrati drugega za drugim.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 10 minutami:

a so RE špili zgodbovno povezani med sabo in je vse skupaj wtf, če ne poznaš predhodnikov al lahko primeš kateregakoli in igraš "polno" zgodbo?

 

(nikoli igral)

Cela RE zgodba je clusterfuck. En folk jo sicer kao ceni, ampak pač gre za trash razvaljivanje, ki je dobro, da je tam, to je pa to :D . Btk, to samo igraj 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 urama:

a so RE špili zgodbovno povezani med sabo in je vse skupaj wtf, če ne poznaš predhodnikov al lahko primeš kateregakoli in igraš "polno" zgodbo?

 

(nikoli igral)

Vse skupaj je wtf, tudi če poznaš predhodnike. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Igral sem vse main Resident Evil in mi je vseeno za zgodbo. Prepoznam characterje in main villaine, lahko pa greš skozi cel špil brez da bereš sporočila/dnevnike in brez da si pozoren pri cutscene-ih, pa vseeno uživaš, ker zgodba je čist nepomembna

Povezava do prispevka

Galko je dal cool recap. Sta pa tudi RE 0 in Code Veronica del mainline zgodbe po pričevanju Capcoma.

 

Code Veronica je v bistvu pravi Resident Evil 3 in je bil tudi razvijan kot nadaljevanje RE 2. RE3 pa je spin-off, ki so ga za namen quick $ brandali kot trojko. Zato ima tako malo story developmenta, CV pa ogromno. Je pa RE 3 dosti okej igračka, žal pa je v rimejku niso razumeli in so jo iz cool 7/10 gračke pognojili na 5-6/10

 

Code Veronica drgač poveže zgodbo dvojke s petko, ker pokaže oriđiđin zgodbo od Weskerja

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...