Skoči na vsebino

Rekreacija ob torkih ,vsako sredo


Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 22 minutami:

Baseball sem jaz kot mulec treniral.:mafija:  Bil še na nekem kvazi evropskem klubskem prvenstvu v nekem selu blizu Ancone, daljnega leta '89, če me spomin ne vara. 

 

isto

evropsko v  amsterdamu

mi  smo pršl b oblazinjenih tv  busih, ukrajinci poljaki rusi, v  tistih faking mestnih z lesenimi zici :D

 

zajci  drgač :D

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 minutama:

isto

evropsko v  amsterdamu

mi  smo pršl b oblazinjenih tv  busih, ukrajinci poljaki rusi, v  tistih faking mestnih z lesenimi zici :D

 

zajci  drgač :D

 

 

Jaz pa Golovec iz Štepanjca. Smo pa mel enga zajca, se mi zdi, takrat sabo. Nek Goncharev, po fotru Rus... dober

 

Smo pa v italijo šli ko juršniki, trenerji s svojimi stoenkami, pa enim smo bli fovš, k so šli s fiat tipom dol...:D

 

Američani iz Aviana pa z unim svojim fakerskim School busom :wub:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 28 minutami:

isto

evropsko v  amsterdamu

mi  smo pršl b oblazinjenih tv  busih, ukrajinci poljaki rusi, v  tistih faking mestnih z lesenimi zici :D

 

zajci  drgač :D

 

 

Fellow east sider, lepo lepo

 

Na igrišču od Zajcev smo v OŠ Polje dostikrat špilali, tudi enega smo imeli ki je treniral in nas vsakič šolal ko otroke (Kremesec). Tko da je blo pol ful hecno na srednji šoli, ko sem bil tko v vsaki družbi dobesedno edini, ki je poznal baseball pravila oz sem ga že večkrat špilal :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Ma saj če ste kakšni igričarji za basket/fuzbal IRL, sem pa tudi za :D 

 

Kvae Atomicle, ziher bi kak basket vrgel a 

To sm jest že na prvem meetu predlagal, k po višini ni nihče izstopal, kot sem recimo jaz nadpovprečnim bicepsom in tičem...

 

 

Povezava do prispevka

Zanimivo, da na tem forumu ni nobenega navdušenca nad namiznim tenisom. Bera iger je resda ničelna, ampak v živo pa grem takoj igrat tudi za visoke stave! Kljub temu, da dokaj težko hodim.  
 
image.thumb.png.aa088a8cc79b25b38f2d5916627511f5.png
VR :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 24 minutami:

Zanimivo, da na tem forumu ni nobenega navdušenca nad namiznim tenisom. Bera iger je resda ničelna, ampak v živo pa grem takoj igrat tudi za visoke stave! Kljub temu, da dokaj težko hodim.  
 
image.thumb.png.aa088a8cc79b25b38f2d5916627511f5.png
VR :) 

Baje je eleven table tennis bog i batina pinkponk špilov ...

Povezava do prispevka

@HernierJa, pubec je imel neko obdobje, ko mu je ustrezal "pen-holder" način. Zanimivo, ker mu je kar šlo kljub skorajda ničnemu backhandu. Itak, če pa je samo ena guma v igri. Ampak za napadalno igro je super.
Jaz pa... v vseh svojih letih sem preigral toliko in toliko ur (tudi zares sem treniral), da sem lopar začel držati kar nekako "po svoje". :blush:
Drugače pa je bil moj foter svojčas eden zelo priznanih trenerjev v MB. Pred leti je mariborski namizni tenis pravzaprav celo postavil na noge. Trenirali pa smo v t.i. Baraki (o dvorani Tabor takrat še ni bilo niti govoric).   

@Kastor: Tnx! Bom počekiral, čeprav dosedaj res nisem imel "sreče" pri namiznoteniških igrah. Pogojno OK mi je bil edino nek ping-pong za Wii :). (ne Wii Sports, ampak docela samostojna igra, mislim da od Rock*).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

V štepancu se je igrala laufarca. Tut do 6 igralcev naenkrat. Tisti, ki zajebe, kazen.... Al pa tisti ki ostane, nagrada...

 

Smo pa svoj čas ob manjku pravih pingpong miz znali igrat tudi na okrogli, veličine polovice prave mize... Pol si pa zamilsi, ko si s tistega klumpa prišel h kolegom, ki so imeli v stolpnici pravo mizo... Hollywood, baby!!:panika:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

@Gogy laufarco smo mi velikokrat igrali tudi na treningih. Dobra zadeva! (predvsem za izboljšanje motorike, koordinacije itd.)

Nikoli in res nikdar v življenju pa nisem razumel poante tistih betonskih miz, ki so bile nekoč postavljene po mestu. Na betonu igrat? Ajde, mogoče je bilo zanimivo za čiste amaterje.  

In pa spet ena moja prigoda iz otroštva:

Mamo, ki je bila zelo dobra igralka namiznega tenisa, sem prepričal v stavo: Če zmagam v dveh setih mi kupi moped (Tomosov APN). Konkretno se je borila, tu ni kaj za rečt, ampak sem vseeno zmagal in stave se je držala kot pribito. Good old times! :)  
(dobro, da ni bil foter v igri, ker njega pa res nikoli nisem uspel premagati!) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 35 minutami:

@Gogy laufarco smo mi velikokrat igrali tudi na treningih. Dobra zadeva! (predvsem za izboljšanje motorike, koordinacije itd.)

Nikoli in res nikdar v življenju pa nisem razumel poante tistih betonskih miz, ki so bile nekoč postavljene po mestu. Na betonu igrat? Ajde, mogoče je bilo zanimivo za čiste amaterje.  


 

 

Super je laufarca, ja. NA koncu vsake runde čist crknjeni.:)

 

Kaj pa vem, tiste mize so imeli tudi v kempih, se spomnim vojaškega kampa pri Fažani, kakih sedem miz so imeli, pod borovci, da je še smola bila gor, haha:D Ampak, če nimaš nobene variante, je tudi tista betonska dobra. So pa res ponavadi bile že toliko obdelane, obšlesane, da je žogica mimgrede dobila čuden odboj....

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

ej ful hvala na objavi komentarja, Bessie, s tem komentarjem si res lah velik pomagamo

 

+1 čeprou sm švoh v basketu

Malenkost, lahko pošljem tudi dejansko posodobitev stanja, sicer sem pa samo odgovoril na zastavljeno vprašanje, tako, da se ne preveč vžigat za brez veze, da nouš zgoru!

Navedek

Kvaje pičkice, kaj se dela naslednji torek po službi/proti večeru

 

Povezava do prispevka

Ajde, če ne bom imel fuzbala takrat, pridem na basket. Mi imamo načeloma termin ob 21h, se pa sprot fočkamo in recimo, danes nam odpade, ker se nas ni dovolj nabralo. Tko da... je velka verjetnost, da se tut naslednji teden zgodi enako.

 

Igrišče bi blo fajn, da je v senci, pa da je zraven štacuna/lokal.. Al pa če mamo piknik frižidere, pa pol lahk tut v kamnolomu špilamo.:mafija:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...