Skoči na vsebino

Rekreacija ob torkih ,vsako sredo


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 8 minutami:

@El Jefe: Zvočnik lahko jaz posodim. Imam tako JBL BT,  kot tudi eno Manto na kolescih za višjo glasnost in karaoke. :) 
Za žogo pa moram pubeca vprašat. Jih ima kar nekaj. 

Uf, super. Se jutri pred meetom pripeljem iz Ljubljane v Maribor prevzet  žogo, potem pa na meet :)

Povezava do prispevka

Boombox s karaokami, kjer trojka ki počiva poje med igro, je pa tko najbolj revolucionarna novost streetbasketa, ever.

 

Fak ko sem bil mulc je Jaka Lakovič s svojo ekipo igral v Fužinah čez vikend in si lahko igral proti prvemu playmakerju Eurolige če si prišel na vrsto, ma je bilo pol manj hype ko tole :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

P****, meni je vedno žal, ko imate te m33te. Nikoli v življenju še nikogar nisem srečal v živo!! :( 
Meni bi res dogajalo, in seveda bi prišel v komplet poletnem stilu.
DSC_6692.thumb.JPG.366928e252783072a085ae2d7c976b47.JPG

Za partnerja bi si pa itak izbral  @tomazek-a.  Ampak jebat ga, očitno spet ne bo šlo skozi... :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz bi z veseljem prišel na basket, če ne bi bila lokacija bogu za hrbtom (Bizovik). Kje ste našli ta faking Bizovik, majke vam? Veliko boljša lokacija bi bila pri prenovljenih igriščih pri Pop TVju. Zraven je brunarca za pijačo, urejen parking, lažja dostopnost, 4 prenovljena igrišča za basket. Tam so dejansko top pogoji. 

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 20 minutami:

Jaz bi z veseljem prišel na basket, če ne bi bila lokacija bogu za hrbtom (Bizovik). Kje ste našli ta faking Bizovik, majke vam? Veliko boljša lokacija bi bila pri prenovljenih igriščih pri Pop TVju. Zraven je brunarca za pijačo, urejen parking, lažja dostopnost, 4 prenovljena igrišča za basket. Tam so dejansko top pogoji. 

 

Se magari naslednjič (če bo testni basket ok) zmenimo za Bežigradom. Če je pa pir cenej ko v Bizoviku, pa dvomim... 

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 23 minutami:

Jaz bi z veseljem prišel na basket, če ne bi bila lokacija bogu za hrbtom (Bizovik). Kje ste našli ta faking Bizovik, majke vam? Veliko boljša lokacija bi bila pri prenovljenih igriščih pri Pop TVju. Zraven je brunarca za pijačo, urejen parking, lažja dostopnost, 4 prenovljena igrišča za basket. Tam so dejansko top pogoji. 

Ma če bi z veseljem prišel, bi TBH prišel tudi na Bizovik. Folk se je na prejšnje meete pripeljel iz Ptuja in Izole

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 31 minutami:

Jaz bi z veseljem prišel na basket, če ne bi bila lokacija bogu za hrbtom (Bizovik). Kje ste našli ta faking Bizovik, majke vam? Veliko boljša lokacija bi bila pri prenovljenih igriščih pri Pop TVju. Zraven je brunarca za pijačo, urejen parking, lažja dostopnost, 4 prenovljena igrišča za basket. Tam so dejansko top pogoji. 

A nisi iz faking Ljubljane? Wtf? XD

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 6 minutami:

Ja, sem, ampak se naokrog vozim s kolesom, nimam avta. Iz Viča pa se s kolesom ne bom vozil do Bizovika. 

 

Pnaurit, ne seri. Kateri konec Viča? Od Dolgega Mosta do brunarice imaš 10 km, jaz jih imam od Zaloga ~ 7.:unsure:  To je dve minuti manj.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 36 minutami:

 

a Bizovik je kao Ljubljana?

mogoče ta barbarski del

kot vse, kar je izven enega in edinega obroča civilizacije v Sloveniji :D

 

Drgač ja, Bizovik JE znotraj obroča, unfukinbelieveable..

 

Pomoje zato, ker se od četrtega razreda dalje prevzgajajo v OŠ v Štepanjcu, pa so jih pogojno vzel za normalne.:whistle:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...