Skoči na vsebino

Star Wars


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
Demogorgon reče Pravkar:

Končno sem pogledal Andor. Zadeva je vrhunska, res nisem kaj takega pričakoval od Disneya.

 

Ravno danes so končali snemanje druge sezone. Andor je tudi meni vrhunski, top top top.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

res si lahk sam vtaknejo nekam to časovno obdobje ffs

mislim, da bo počasi nastopil čas, ko ne bom več sledil vsemu SW (filmi in serije, ne špili)

Bad Batch S02 se že tko ne morem spravit gledat. 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

No sej mal še zdržite, pol bo novi Rey Jedi order content

 

to bo še hec se mi zdi lol

 

 

Jst bom kar pogrešal Clone Wars & co guys in white plastoid zdaj ko se je končal še Bad Batch.  o7

 

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

Meni je bilo pa bolj meh. Pa te gluposti they/them mi grejo tudi že konkretno na falus. Sem mislil, da je več Jedijev v planinah in sem bil zmeden da naletijo zgolj na enega mulota.

Fucking hell res.

Je pa animacija fajna, dosti boljša kot v The Clone Wars.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Jaz nekaj ne razumem pri Star Wars licenci, ki je v rokah Disneya. Samo jedro vsega skupaj je rasa, ki se imenuje sith in s tem mislim na dejansko raso, ne Sith kultiste, ki častijo njihovo ideologijo.

 

Kakšne možnosti ima Disney, da posname karkoli od sithovske kulture, ko je še cvetela na Korribanu? Se pravi ekscesi v smislu tega, da gre za civilizacijo, kjer vlada zakon močnejšega: žrtvovanje živih sithov mrtvim sitharijem, morda puščanje šibkih novorojencev smrtonosni naravi Korribana v stilu Vikingov, popolna legalnost umora etc. Sama ideja o Sith Pureblood, katerim civilizacija temelji na Nietzheju se zdi kot neka vroča žerjavica s katero noben ne ve ali ne upa nič narediti. Mogoče je kakšnen legends strip/knjiga o tej temi tu in tam, ampak canon v kinematografih/Netflixu? Holy shit.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 21 minutami:

Jaz nekaj ne razumem pri Star Wars licenci, ki je v rokah Disneya. Samo jedro vsega skupaj je rasa, ki se imenuje sith in s tem mislim na dejansko raso, ne Sith kultiste, ki častijo njihovo ideologijo.

 

Kakšne možnosti ima Disney, da posname karkoli od sithovske kulture, ko je še cvetela na Korribanu? Se pravi ekscesi v smislu tega, da gre za civilizacijo, kjer vlada zakon močnejšega: žrtvovanje živih sithov mrtvim sitharijem, morda puščanje šibkih novorojencev smrtonosni naravi Korribana v stilu Vikingov, popolna legalnost umora etc. Sama ideja o Sith Pureblood, katerim civilizacija temelji na Nietzheju se zdi kot neka vroča žerjavica s katero noben ne ve ali ne upa nič narediti. Mogoče je kakšnen legends strip/knjiga o tej temi tu in tam, ampak canon v kinematografih/Netflixu? Holy shit.

To misliš ene 20.000 let pred prequeli? Ko je bil Exar Kun pa Marka Ragnos?

Povezava do prispevka
Undead reče pred 14 urami:

To misliš ene 20.000 let pred prequeli? Ko je bil Exar Kun pa Marka Ragnos?

 

Exar Kun je čisti homo sapiens, Marka Ragnos pa hibrid med človekom in sithom. In malo si zamešal letnice, Exar Kun je 4000 let pred BY, Marka Ragnos 5000 let pred BY.

 

Kulturo čistokrvnih sithov se da zajeti od vladavine prvega sitharija kralja Adasa, kar je 28000 pred BY in do prihoda prvih znanih človeških obiskovalcev na Korribanu 6900 BY.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 14 urami:

Kakšne možnosti ima Disney, da posname karkoli od sithovske kulture, ko je še cvetela na Korribanu?

 

Možnosti so nikakršne. Sedanja generacija piscev ni dovolj kompetentna, da bi sploh imela kapaciteto priti blizu tako relativno zahtevni tematiki. Vsaj tile, ki so trenutno pri koritu, ne. Disney je korporacija, ki igra na varno žogo, molze kravo in forsira trenutne politične ideje, ki so pač trendi na Twitterju in ostalih umobolnicah. Toliko so v svojem oblačku, da sploh ne razumejo, zakaj njihovi največji brendi flopnejo. Zato pa najavljajo projekte, ki potem ostanejo v limbu, nekatere celo skenslajo, itd. Zmedene račke pač.

 

Lucas je res zajebal, ker ni spustil celoten Star Wars IP v public domain. Če se mu ni dalo več ukvarjati s Star Warsom, bi lahko slednje prepustil fanom. To bi bil neverjetni in še nikoli viden kreativni preprorod brenda (dobesedno na milijone ljudi bi lahko služili z njegovo temeljno idejo, od grafičnih oblikovalcev in slikarjev, do kvačkarjev, piscev, you name it). Kako poetično in osebno nagrajujoče. Sicer bi itak največji studii pograbili brand in šopali svoje produkte, ampak že zdemokratiziranost brenda, bi jih prisilila v nekakšno kvaliteto. Prosti trg v vsej svoji lepoti.

 

Sithi bi bili pa res odlična tematika. Tematiki padec republike in imperij sta znucani kot stara prostitutka.
 

Povezava do prispevka

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/star-wars-beau-willimon-to-co-write-james-mangolds-movie-exclusive-1235867598/

 

Navedek

Willimon is joining Mangold to write the script for the project that will trace the origins of the Force and be set 25,000 years before any of the timelines and stories told by the movies and shows so far.

 

Sicer me ne bi zanimalo, ampak Willimon je pisal za Andor, tako da ima zadeva nekaj potenciala.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...