Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2022]


Priporočeni prispevki

Where a consonant precedes the -cester variation, the full word is pronounced, retaining the consonant. This explains the Ciren-cester full pronunciation and why we articulate other well-known English places like Man-chester and Lan-caster exactly as they're spelt.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 minutami:

Nisem je sploh probal, ampak izgleda kot igrica k mi ne bi bila vsec. Danes sem probal terarijo (2min), zbrisal. Dead Cella (7min), mislm da bom tudi zbrisal :s Hades je boljs zgledala (grafika) in se tudi zato boljse igrala

Dobi si okus

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 urami:

Ja sej skusam, zato sprasujem za predloge med temi 500 igricami

probaj še malo dead cells, enkrat ko padeš not te potegne in ne spusti več ven, dokler ni od tebe ostala zgolj še žalostna lužica, ki je nekoč bila človek z dostojanstvom, željami in planom 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 16 minutami:

probaj še malo dead cells, enkrat ko padeš not te potegne in ne spusti več ven, dokler ni od tebe ostala zgolj še žalostna lužica, ki je nekoč bila človek z dostojanstvom, željami in planom 

 

 

Bom probal. Sam to mi je zaenkrat kr wack ko je na polno 2D igrica. Pa niti z lokom ne mores merit recimo gor al pa pod kotom. samo naravnost predse

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 27 minutami:

 

 

Bom probal. Sam to mi je zaenkrat kr wack ko je na polno 2D igrica. Pa niti z lokom ne mores merit recimo gor al pa pod kotom. samo naravnost predse

No lej, dej si challenge da prideš do nekega x levela ali orožja, pa boš vidu kok je fun. Igraj za progress, ne pa za gameplay itself, mislim da pol postane fun.

Povezava do prispevka

Dead cells mi je prou carski :wub:

 

Prou nek carski recept ala mariota ampak mal drugacen in glih tok fun kot mi je bil mario ko sem bil froc

 

HK npr mi je bil tudi carski, sam mi je bil tudi svicanje, pri dead cells je pa nekako bolj "brezglavi" fun, hvala zato ker jim je nekako ratal da mi je fun.

 

 

Drugace mene je kot froca najbl zjebala beseda colonel in v filmih ko recejo Krnel/krnol... sm dolg cajta mislil da sta to dva razlicna cina.

 

 

LP

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...