Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2022]


Priporočeni prispevki

DaCapo reče Dne, 3. 7. 2022 at 23:14:

Varuhi mi na polno dogajajo! Sem pa preigral komaj nekaj malega, časovno gledano ca. največ 2 uri. Humor je zelo OK, glasba tudi... Najboljše do sedaj mi je bilo, ko me je ugriznil Rocket, ker se je zagrebel za nek cekinček na tleh. Liki v tej franšizi so mi res top!  :) :) 

 

Si končal?

Povezava do prispevka

Crash Bandicoot 4 (Free na PS+ ta mesec).

 

Zaenkrat sem samo probal prvi dve stopnji in moram reči, da sem hooked. Vse mi je zakon, predvsem carski simple old school feel. Res, kot da bi igral neko PS1/PS2 platformščino, ampak z bolj izpiljenim nadzorom in čudovito podobo. Edino kar me je malo zmotilo je floaty skakanje, s katerim na trenutke ne veš točno kam boš pristal. Imaš sicer vedno prisotno "senco", sam je vseeno precej tricky. Najbrž je bolj fora v nenavajenosti, kot pa slabem nadzoru.

All in all mi je zaenkrat zadeva res top.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

The Quarry: po prvih 2 urah se igra še vedno nikamor ne premakne... Dejansko je zaenkrat tako dolgočasno vseskup da tole ni za igrat zvečer ker sem parkrat zadremal vmes ffs... Za Until Dawn nimam v spominu da bi igra rabila tako dolgo da začne bit spooky in se stvari začnejo odvijat. Tud nisem navdušen nad animacijo obrazov. Če me spomin ne vara je tud to korak nazaj napram Until Dawn... 

Povezava do prispevka

Tudi men se je zdela animackja obrazov slabsa.. sj mogoce ni pa je samo cajt naredil svoje.. se pa vlece ja predn shit hits the fan.

 

Pa tut pAr charov oz stvari mi je slo u izi na kurac na trenutke, un chad pa stacy sta bla dost dosadna na trenutke, dost cringea, una azijka cist prevec spilala sefa, pa parkrat so semi sebe contradictal v roku 2 minut... like ne vem, nekdo ful zapanicar ker je prnesu gun, 2 minuti pozneje hoce gun zase, un k ga je ful hotu in objemal ga pa potem ko bi ga rabil da iz prve in take :D 

 

A si drgac sel pogledat bolj na zacetku ko brskas po kempu po stengah dol v tisti pisarni? 

To nism su, me zanima ce je bil kak hint dol

Povezava do prispevka

Tako bom rekel ...

 

Ne vem, kdaj pride Rogue Legacy 2 na PS5, da ga bodo mn3čarji igrali ...

 

Ampak veselite se tega dne. Dejansko GOTY material in igra z enim najbolj hookable gameplay loopov ever. Vizualno zelo povprečna, ampak glede gameplaya pa vrže vse na mizo, kar sploh lahko. Definitivno polica material, Ćamir hall of fame etc.

 

:avadodo:

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Še kar naprej uživam v Guardians, itak najbolj na račun muzike in kulskih likov. Me je pa igrica nekaj zajebala in očitno ni shranla sejva. Tako da sem včeraj zvečer moral dobesedno ves level lepo ponavljati. Upam, da se to ne bo dogajalo v bodoče, ker drugače bom dobil živčnega in žal nehal igrati.. Namreč, če save ne bo deloval kot mora, nimam niti slučajno namena igre končati v enem skozihodu. Grrr. Pa tako všečna zadeva mi je. Še celo (preveč) akcijskih sekvenc sem se navadil in padel v nek ritem tamanjenja sovragov ob nabijanju dobre glasbe. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 52 minutami:

Tako bom rekel ...

 

Ne vem, kdaj pride Rogue Legacy 2 na PS5, da ga bodo mn3čarji igrali ...

 

Ampak veselite se tega dne. Dejansko GOTY material in igra z enim najbolj hookable gameplay loopov ever. Vizualno zelo povprečna, ampak glede gameplaya pa vrže vse na mizo, kar sploh lahko. Definitivno polica material, Ćamir hall of fame etc.

 

:avadodo:

 

Jaz sem zasledil igrico v raznih "must play" platformer / rogue debatah na redditih, ampak ji nisem posvečal neke pozornosti ker ni za Playstation pa še neumno ime ima :D Zdej sem začel mal spremljat zadevo odkar jo tako hypaš. Deluje ful cool, ni gnusač, tudi ocene ima čist besne :) Tko da ja, komaj čakam da pride na PS5.

 

Psychonauts 2 bom zdaj končno igral od teh Čamir beležka naslovov, uuuu. Pa Cuphead, 17 let po izidu :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 urami:

Tako bom rekel ...

 

Ne vem, kdaj pride Rogue Legacy 2 na PS5, da ga bodo mn3čarji igrali ...

 

Ampak veselite se tega dne. Dejansko GOTY material in igra z enim najbolj hookable gameplay loopov ever. Vizualno zelo povprečna, ampak glede gameplaya pa vrže vse na mizo, kar sploh lahko. Definitivno polica material, Ćamir hall of fame etc.

 

:avadodo:

Sicer nisem še štartal 2. del, mi je pa prvi del en od krivcev, ki me je potegnil v rogue sceno. Preigrajte še enko, si zasluži <3

Povezava do prispevka

Jest bi samo reku da je beseda gnusač najboljša beseda kar sem jih slišal (prebral v bistvu, še nikogar nisem slišal da bi to v živo rekel) v zadnjem letu. Prov včasih ko se furam z vlakom se mi ta beseda na random prikrade v glavo, pa se samo zadovoljno nasmehnem, zaprem oči in si jo parkrat potiho ponovim, potem pa ji pustim da sladko odzveni iz moje čudne glave. 

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Evo, obrnil Dead Cells, oziroma vsaj v prvo sem prišel do konca, nisem pa še čisto vsega odkril. Recimo šele danes sem, po nevem koliko urah igranja, dobil tisto pofukano runo za razbijanje tal. 

 

Kr fun/10, ampak dvomim, da se bom kaj preveč vračal nazaj k tej igrici. 

Povezava do prispevka
coupet reče pred 31 minutami:

Odkril, naredil si 5% igre

Dvomim, ampak I'll bite: a je teh 95% neodkritega spila kaksna drasticna sprememba v gameplayu? Imam se za 95% soban za odkrit?

 

Pac saj vem, da nisem vsega odkril, ampak se mi zdi, da sem dodobra videl bistvo igre in dvomim, da mi sedaj lahko ponudi še kaj ekstra svežega, zaradi česar bi se hotel vračati k igranju.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 urama:

Evo, obrnil Dead Cells, oziroma vsaj v prvo sem prišel do konca, nisem pa še čisto vsega odkril. Recimo šele danes sem, po nevem koliko urah igranja, dobil tisto pofukano runo za razbijanje tal. 

 

Kr fun/10, ampak dvomim, da se bom kaj preveč vračal nazaj k tej igrici. 

V bistvu je dost podobno kot Hades. Sedaj lahko vklopiš višjo težavnost in odklepaš dodatne stvari. Ko premagaš Hand of the King, dobiš boss cell, ki ga moraš uporabiti na napravi v sobi s steklenicami. To poviša težavnost in odklene nov boss cell, ki ga lahko dobiš, če spet obrneš. Na tak način dobivaš vedno več boss cells, ki jih uporabljaš na uni napravi, ki ti viša težavnost.

Boss cells ti tudi dajo dostop do zaklenjenih vrat s krogci.

 

Jaz sem prvič "obrnil" po 12 poskusih in takrat sem od oka dal skozi samo kake 50% vseh biomov, ampak sem imel tudi DLCje, ki dodajo kr nekaj contenta.

Tudi sam nisem zares obrnil igre, ker bi moral še vsaj 2krat povišati težavnost/obrnit, sam ne vem ali se bom še kaj vračal, ker me je minilo. Sem pa premagal vse bosse (minus unga kar dobiš za zaklenjenimi vrati takoj po Hand of the King, ne vem ali je boss, ampak sumim, da mora biti) in dal skozi vse biome, kar mi je bilo najbolj pomembno.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

-The Quarry: preigral do konca in moram rečt da tole ni H od horror špila lol. Sicer tud Until dawn ni bil baš strašen ma tole pa res lahko igra vsak in se nima ničesar bat. Da bi šel še enkrat od začetka nimam nobene želje ker se mi zdi da res nima nobenega smisla ker kot prvo ne moreš skipat ničesar razen da pohitriš dialoge. Da bi pa gledal Movie mode z različnimi parametri pa sploh ne vidim smisla ker spet kot prvo ne moreš skipat dobesedno ničesar in kot drugo ne zgleda špil dejansko tako razvejan kot ga propagirajo vsaj po mojem mnenju. 

 

-Observer: ekola malo probavam PS+ Extra špile ki so me zanimali in tale igra bi bila lahko zelo kul Cyberpunk detektivščina če nebi imela zares moronskega gameplaya ko se prheftaš na možgane umrlih... Mukoma preigral do konca, ma če bi bil špil malo daljši bi prej letel iz diska. Posledično zdej vem da bom njihovo igro Medium počakal da pride v PS+ Extra katalog in ne dam niti ficka zanjo ker modeli sicer imajo dobre ideje, žal pa je realizacija konkretno slabša... 

 

 

Povezava do prispevka

Še kr DS3, nisem šel do konca ampak začel Painted World of Ariandel, pač da končam najprej še to in potem zaključim, končam in ugotovim da je zdaj še en fucking DLC... The Ringed City, Kdaj bom jaz to zaključil, fuck me! BTW a DLC lahko nadaljuješ, če zaključiš osnovno zgodbo? Al je bolje najprej vse obrnit potem it na konec!?

 

Image

 

Image

 

Image

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

FXakme_X0AAf7xI.thumb.jpg.0ffadc64ee84a1d012004bb9f14c1d74.jpg

Avto se mi je pokvaril in čakam vlečno službo, ki zamuja.:P

Returnal 9/10. V življenju nisem igral veliko roguelike iger, še manj pa sem jih preigral. Njihova ponavljajoča se formula me je vedno odbijala in je bila tudi glavni razlog, da se nisem za žanr nikoli zares ogrel.  Toda Returnal me je z njegovo sci-fi/alien/Ripley pritegnil in me tudi posesal v njegov svet. Sicer sem na začetku kar konkretno scal kri, toda vsakič ko sem pognal cycle mi je igra pokazala, da ima enostavna kulisa v ozadju ogromno detailov, kot je tisti, da spomočjo "half-life" strop pošasti dosežeš navidez nedosegljive platforme. Biomi so ravnoprav raznoliki, prav tako njihovi "prebivalci". Zgodba je odlična, žal je zelo kriptična in odmerjena v zelo skopih sekvencah. Zelo rad bi, da sem po nekem biomu deležen konkretne sekvence, ne zgolj "parih slik". Bossi so zanimivi, zmaga nedvomno Hyperion z igranjem orgel. FTW

Glede minusov, hmm trenutno sem verjetno še pod vtisom zaključka špila in mi noben ne pade na pamet. 

Mogoče tisto, ko greš v ponoven cycle in odpreš vrata ter te enemy v prvih dveh sobah nalomi tako, da  rajši umreš pa greš od začetka.:D

 

Res NORO dober špil in definitivno lanski GOTY.

 

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

@fric Upam da si igral slušalkami ter vklopljenim 3D zvokom ker to ta špil dvigne še za eno stopničko gor. Res fucking škoda v kako malo igrah je 3D zvok zaenkrat podprt in dobro implementiran... 

 

 

 

 

 

Na žalost samo krajši čas. Spadam med tiste reveže, ki nimamo za brezžične slušalke. Igranje z kablovjem v naročju pa je no fun.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...