Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 3 urami:

Houston :ododava:

Udoka jih je poštimal. Vsa čast. Bi jim privoščil že zaradi njega in Brooksa. Sam, mogoče ne na konto Dubsov. Dubsi morajo imeti labodji spev.

 

upam, da pridejo v play-in :D 

 

moram počekirat kolko od teh zadnjih nasprotnikov je že vnaprej vpisalo zmago proti rocketsom in se tko zakalkuliralo

 

pa tako okc kot denver sta zgubila, še dobro da ne stavim :D 

 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 uro:

 

upam, da pridejo v play-in :D 

 

moram počekirat kolko od teh zadnjih nasprotnikov je že vnaprej vpisalo zmago proti rocketsom in se tko zakalkuliralo

 

pa tako okc kot denver sta zgubila, še dobro da ne stavim :D 

 

 

Ko sem gledal zadnjih 15 tekem od West ekip sem si isto rekel Fuck yeah, DAL igra 2x z HOU, to se lahko že kr takoj šteje 2 zmagi, mogoče se lahko zmenijo da jim kar pripišejo zmage da ne bo poškodb al neki. Zdej pa sam O ne, s HOU bodo igrali, reši se gdor se more :D 

 

Drgač bi blo pa tud men noro cool, da pridejo v playin, čeprav res nimam pojma sploh kako in kaj igrajo :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 49 minutami:

 

Ko sem gledal zadnjih 15 tekem od West ekip sem si isto rekel Fuck yeah, DAL igra 2x z HOU, to se lahko že kr takoj šteje 2 zmagi, mogoče se lahko zmenijo da jim kar pripišejo zmage da ne bo poškodb al neki. Zdej pa sam O ne, s HOU bodo igrali, reši se gdor se more :D 

 

Drgač bi blo pa tud men noro cool, da pridejo v playin, čeprav res nimam pojma sploh kako in kaj igrajo :D 

Oni so uber obrambna mentaliteta. Pa Jalen Green igra noro dobr zadnje čase.

 

Pač odkar je Sengun poškodvan je njihov stil, da igrajo Switch defense in so vsi dobri defenderji. Tko taka zabavna košarka

Povezava do prispevka

Ja sej ko ste omenili Senguna sem se potem spomnil, da je tip res brutalno nakazal v tisti tekmi VS DAL, če se prav spomnim je Livelyja požrl živega s kožo in kostmi, prov uno, scoring at will. Ostalih se pa res ne spomnim uno 1 %, še Brooks mislim da takrat ni igral oz je bil poškodvan.

 

Zanimiva ekipa, očitno :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Ko sem gledal zadnjih 15 tekem od West ekip sem si isto rekel Fuck yeah, DAL igra 2x z HOU, to se lahko že kr takoj šteje 2 zmagi, mogoče se lahko zmenijo da jim kar pripišejo zmage da ne bo poškodb al neki. Zdej pa sam O ne, s HOU bodo igrali, reši se gdor se more :D 

 

Drgač bi blo pa tud men noro cool, da pridejo v playin, čeprav res nimam pojma sploh kako in kaj igrajo :D 

 

Par tekem nazaj sem gledal rooster Houstona in vse kar sem si zapomnil je da imajo dva Greena in FVV :D

 

 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 21 urami:

nor stat if true 

 

Ja glej imas bazen osmih primerov. Pa menda je jasno da ce celo sezono ne uspe ekipa spacat vec kot desetega mesta v konferenci, en bo sposobna dveh zaporednih zmag na turnircku. Izjema bi bila ce bi se recimo ravno poklopili povratki/poskodbe nasprotnikov.

Povezava do prispevka

Tako zanimivih zadnjih 9 tekem sezone kot bodo letos verjetno ni bili že dolgo če sploh kdaj in prav vse ekipe okrog Dallasa na lestvici trenutno igrajo zelo dobro in zmagujejo. Zdej si pa predstavljajte kaj bo šele naslednje leto ko bo Wemby dobil kakega spodobnega PGja v ekipo, Utah morda ne bo tankal pol sezone, Portland morda ne bo več kanta za nabijanje, Memphis ne bo imel v ekipi 5 folka iz razvojne/10 day pogodb... pole ekip vzhoda bo pa še vedno čiste smeti.

 

Fak eni na ESPN so taki klovni da je to že kar mal žalostno...

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Atlanta drugič v roku tedna dni spokala mighty Celticse. :lol: Dejounte 44 pik pri 44 šutih. :confused: :rolleyes: Kako pa so nekateri lokalni timski komentatorji nadležni, gledal sem Celtics stream in je res včasih težko prebavit to kako subjektivni so nekateri.

 

Na drugi tekmi pa velemojster obrambe Doc Rivers totalno brez odgovora za Ziona v zadnji četrtini, v napadu pa solo Giannisa ali pa gremo vsak po svoje. :rofl:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Tako zanimivih zadnjih 9 tekem sezone kot bodo letos verjetno ni bili že dolgo če sploh kdaj in prav vse ekipe okrog Dallasa na lestvici trenutno igrajo zelo dobro in zmagujejo. Zdej si pa predstavljajte kaj bo šele naslednje leto ko bo Wemby dobil kakega spodobnega PGja v ekipo, Utah morda ne bo tankal pol sezone, Portland morda ne bo več kanta za nabijanje, Memphis ne bo imel v ekipi 5 folka iz razvojne/10 day pogodb... pole ekip vzhoda bo pa še vedno čiste smeti.

 

 

Jaz mogoče nisem najboljša oseba, da komentiram East konferenco, ker poznam ne-Boston in ne-Bucks ekipe ravno toliko, kolikor igrajo proti DAL... ...ampak pizdarija, kako noro ubogo deluje vse skupaj, ja :D 

 

erdmW7.jpg

 

Okej, Celticsi in Bucksi so beasti, Knicksi so tud cool zaradi slattkega globusa playmakerja in baje noro carskega defenzivnega trenerja.

 

To je pa faking to. 

 

Cavalirsi - totalen shit, sorry fantje, ekipa kjer je Mitchell največja in edina mega zvezda ne more biti neki preveč pametna. Plus Cleveland je poln domobrancev :D  Magic - ajdi so zanimivi ker so tok veliki in mladi, ma pod črto so še vedno ekipa 2.05 m visokih hlodov. Pacersi - igra je izgledala ful cool in dinamična vs DAL, verjeno zaradi Rickovega masteryja, ampak pod črto res nezanimiv klub brez zvezd, okrog arene raste koruza, na treningih vohajo drek in gnoj. Heat - največji shit od kluba, škoda tipkat sploh. 76ers - če ni Embiida, ki je tudi do konca fake & gay, izgubljajo za 40 pik. Bulls - lol. Hawksi- najbolj vroča želja vsake turške klinike in nobenega basket fana. Netsi - skurjena franšiza brez ekipe in za 30 let naprej brez assetov. Raptors - lol. Hornets, Wizards, Pistons - zafurane, zavožene, brezprespektivne franšize.

 

West vs East ja, lol. Bolj "Greek Nordic angry gods" vs "Poor Bald Klošars"

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...