Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Seth reče pred 6 urami:

Ker je finale NCAA turnirja danes. Zna bit dobra tekma. 

 

"Iowa-UConn Final Four sets record as most-watched basketball game ever on ESPN" 

 

Tole je bila petkova polfinalna tekma pri ženskah. Tako da college basketball poje NBA v gledanosti. Včeraj je bil recimo ženski finale istočasno kot tekma Dallas-Houston. Me zanima kakšne številke glede gledanosti bodo tule ven prišle. :D

hah valda je NCAA bolj gledan če NBA nima nič na TVju oz majo vse blackoutano v 3pm

je pa še vseeno dost smešno kok folka gleda un ološ od basketa bolj al manj samo zato k je kaos

Povezava do prispevka
Seth reče pred 3 urami:

Ma itak je večja gledanost tudi ko ni neumnih blackoutov, je pa kaos kar pravi opis ja, sploh ko gre za ženski basket. Run & Gun 40 minut. :D

 

Zdaj folk gleda predvsem zaradi Caitlin Clark ... unim POC LGBTQIA+ feministkam v WNBA se mesa od zavisti. :D

Povezava do prispevka
Seth reče pred 12 urami:

Ma itak je večja gledanost tudi ko ni neumnih blackoutov, je pa kaos kar pravi opis ja, sploh ko gre za ženski basket. Run & Gun 40 minut. :D

 

Pa se v gledanost šteje NBA tekem samo preko TV programov v USA al vključijo tud LeaguePass gledalce v USA in po svetu?

 

 

  

Seth reče pred 10 urami:

Zaslužena tehnična imo. Ampak jebeš to, zdaj komaj vidim da je imel Maxey career high 52 pik proti Spursom ponoči. :ododava:

 

Zaslužena tehnična samo zato ker se je sarkastično veselil končno dosojenega prekrška nad njim? :rofl: Sej ne da je to že 3. tehnična ki jo je NBA morala izbrisat letos ker je bila popolnoma neupravičena lol. Če bi imel Draymond take kriterije za tehnične kot Luka bi imel 16 tehničnih po 8 odigranih tekmah.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jaz se najbolj bojim scenarija ko iz zadnje serije, torej da LAC fukne v njih vse kar ima, Kawhi gre v Terminator mode, igrajo ko 96 Bullsi, zvlečejo DAL do 7 tekem in jih premagajo... samo da se jim potem pol ekipe skuri / poškoduje in naslednjo serijo dobijo drisko po faci

Povezava do prispevka

Luka in Ky bosta mela avg 70 pik skupaj proti Clipsom. Vprašanje je če bojo ostali  dali še 50-60. 3/4 ekipe ni playoffa vidlo, tisti ki so, so bili pa tako carried, da boljše, da jih ni. Čutim onset anevrizme, ko vidim Timmya in Klebra stopat na parket na kerem piše "Playoff". 

Povezava do prispevka

kaj so to neki izgovori, prej je bilo samo Nuggetsi jih lahko butnejo ven, zdej pa kar naenkrat GSW on road to the final, Clippers predobri nasprotniki za prvi krog, magar dejmo še LAL omenit, da imajo več izkušenj in da bodo deklasirali Dallas

 

tsk tsk tsk vsak dan nekaj drugega

Povezava do prispevka

Meni je carsko da je letos tako izenaceno na zahodu ... vzhod pa lahko preskocimo vse do finala konference, haha. Osebno sem videl Dallas na 6. mestu ob zacetku sezone, tako da smo tam nekje. In se vedno vrjamem da jih lahko iz koncnice vrzejo samo LAC ali Denver, tako da iztop v prvem krogu me ne bi presenetil niti najmanj. Vprasanje je na koncu v glavnem kdo bo kompleten in zdrav.

Povezava do prispevka

Nazadnje ko so se srečal z Clippersi je bila prva peterka Mavsov:

 

Boban (4 tekme)

KP

DFS

THJ

Luka

 

 

Kleber

Brunson

Josh Richardson

WCS

Powell

 

In so igral 7 tekem.

 

 

Največji problem ki ga vidim letos je to ali bosta lahko Gafford in DLive na parketu če/ko bodo šli Clippersi v small ball ker dobro vemo kakšno posilstvo nad Zubcem Luka izvaja v končnici. In ali je PJ kaj boljši v obrambi nad Kawhijem kot dosedanje opcije ki mu niso mogle naredit nič. Vseeno pričakujem zmago Mavsov v 6 tekmah.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Pa se v gledanost šteje NBA tekem samo preko TV programov v USA al vključijo tud LeaguePass gledalce v USA in po svetu?

 

 

Eh itak so to samo tv programi brez league passa. Bi pa me zanimale LP cifre ja, predvidevam da niso nekaj visoke ker bi se jih drugače kaj omenjalo s strani lige. Pač večina folka raje gleda neke streame kot da bi plačali za LP. To je pač realnost. Bo pa zanimivo videt koliko denarja bo uspelo iztržiti ligi v naslednjem tv dealu in koliko tekem bodo "pokradli" streaming gianti kot je recimo Amazon.

Povezava do prispevka

Res ne vem zakaj bi kdo raje gledal neke jebene streame kot pa na LP kjer lahko gledaš live, z zamikom, posnetke, povzetke, različne komentatorje itd itd? Res dvomim da večina folka piratizira to.  V Sloveniji sigurno ampak mi smo še vedno balkanci kar se tega tiče.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...