Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 42 minutami:

kaj so to neki izgovori, prej je bilo samo Nuggetsi jih lahko butnejo ven, zdej pa kar naenkrat GSW on road to the final, Clippers predobri nasprotniki za prvi krog, magar dejmo še LAL omenit, da imajo več izkušenj in da bodo deklasirali Dallas

 

tsk tsk tsk vsak dan nekaj drugega

 

Warriorsi sploh ne bodo videli playoffa razen te ene play-in tekme. :D Dallas in 6 preko Clipsov. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 33 minutami:

Res ne vem zakaj bi kdo raje gledal neke jebene streame kot pa na LP kjer lahko gledaš live, z zamikom, posnetke, povzetke, različne komentatorje itd itd? Res dvomim da večina folka piratizira to.  V Sloveniji sigurno ampak mi smo še vedno balkanci kar se tega tiče.

Ker je league pass smeti od smeti od izdelka in da nekdo upa za to računat je samo vrhunec komedije 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

kaj so to neki izgovori, prej je bilo samo Nuggetsi jih lahko butnejo ven, zdej pa kar naenkrat GSW on road to the final, Clippers predobri nasprotniki za prvi krog, magar dejmo še LAL omenit, da imajo več izkušenj in da bodo deklasirali Dallas

 

tsk tsk tsk vsak dan nekaj drugega

To sta pisala sam 2 big fana haha

 

Clips majo preveč atletskih, dolgih obrambnih, k lahko ustavjo oba v Dal. Ostali pa večinoma se žoge niso sposobni tapkat pr dal. Ajde PJ W mal zna. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 36 minutami:

S tem gre adijo ves meme potencial skor :( 

 

Boston piše zgodovino. Če jim letos ne rata jim ne bo nikol s to ekipo.

 

 

 

 

Vse to ne pomeni nič, če na koncu ne bo zlatnine. Sploh, ker sta se res poklopila zraven Jrue in Kristaps. Niti sanjat si nisem upal, da bo Latvijec pol toliko efektiven in koristen, kot dejansko je. Če jim letos rata, lahko tale ekipa trga nekaj sezon.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Kristaps je rekel v intervjuju, da mu paše tretja, četrta pozicija v ekipi al nekaj v to smer. Bit #1 ali #2 v contender teamu ni za vsakega. Problem te ekipe se mi zdi je, da bi po mojem najrajše vsi bili 3-4 choice. V clutchu imam raje Luko in Kyrija, da ne rečem Exuma, kot Tatuma. 

Povezava do prispevka

Definitivno.

Tudi sam pravim, da zame Tatum ni top tier igralec, ne glede na statse. Clutch time je vedno zatajil in je za moje pojme premehek vodja. Zato trdim. da bi take trenutke moral vajeti prevzet White, ali pa letos, glede na to, da so ga pripeljali, Jrue.

In bi se tudi Tatum moral dat v vlogo druge, tretje opcije.. Čakat podajo in šut

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Še nekaj sezon pa ne vem če bo šlo...

-Jrue je v zadnjem letu pogodbe - drugo sezono ima player option.

-Derrick White ima še naslednje leto pogodbo in bo potem lahko iztržil drugje konkretno več 

-Horford je 6. napomembnejši igralec in je star 37 let

-v sezoni 2024/25 imajo pod pogodbo 11 igralcev katerih plače skupaj znesejo vrtoglavih 199mio$ kar pomeni da bodo kreeeepko čez drugi prag kar konkretno zakomplicira kadrovanje. Potem imaš pa leto kasneje še supermax pogodbo Tatuma :D 

 

 

 

Anunoby :avadodo: Upam da bo zdrav ker pomoje so Knicksi še najbolj nevarni na vzhodu Bostonu od vseh, razen če se Embiid iz rednega dela sezone končno pojavi tudi v končnici.

 

 

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 urami:

Kristaps je rekel v intervjuju, da mu paše tretja, četrta pozicija v ekipi al nekaj v to smer. Bit #1 ali #2 v contender teamu ni za vsakega. Problem te ekipe se mi zdi je, da bi po mojem najrajše vsi bili 3-4 choice. V clutchu imam raje Luko in Kyrija, da ne rečem Exuma, kot Tatuma. 

 

Tretja, četrta pozicija je zgolj na papirju. V praksi, ko igra, je ponavadi drugi najpomembnejši na igrišču. Verjetno je ravno ta mentaliteta tista, ki mu omogoča da to dosega. Manj pritiska.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...