Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Seth reče pred 22 minutami:

Cause he ain't him. :D Kitajci vsako leto uletijo z 10 novimi brandi tako da bo v par letih pol lige imelo signature shoes. :lol:

 

Model je zelo priljubljen in igra v La Lakersih. To je več kot zadost za dobit svoje superge tbh. V low market klubih rabiš bit pa superzvezdnik za kej tazga.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 urami:

Cela ekipa (minus Luka) in Cuban nosijo "PRAVI MVP" majco. 


IMO je Doncicu se najbolj neprijetno ob vsem tem kolektovnem prosjacenju za MVP. Pa se nizajo mu moznosti s tem, da ga dobi, IMO, ceprav bi si ga letos zasluzil bolj kot v prejsnjih sezonah. 
 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 urami:

Ja ampak SGA ni naš, zato je najmanj 17x slabši in nevredn kakršnekoli pozornosti. 

 

(Donke>>>SGA tho)


Sej niti Luka ni sodec po index.hr :D 

 

VIDEO Svi igrači Dallasa nosili majicu s porukom na hrvatskom. Samo Dončić nije

Index Sport
10:48, 11. travnja 2024.
 
:D 
uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 13 urami:


IMO je Doncicu se najbolj neprijetno ob vsem tem kolektovnem prosjacenju za MVP. Pa se nizajo mu moznosti s tem, da ga dobi, IMO, ceprav bi si ga letos zasluzil bolj kot v prejsnjih sezonah. 
 

 

 

Se 100% ne strinjam, vidim pa da je moje mnenje drugačno od večine. 

 

cuban je imo boljši prodajnik/marketingaš kot pa lastnik kluba, poleg tega razume ameriški ustroj. Te majice in ta kampanja ni tok prot jokiču ampak prot dejstvu, da je bil Lukać faking četrti in so razni Shaqi po TVji prodajali Shaie kot MPVje pred donketom, give me a break. :D  

 

Če bi ga prej uvrstili na realno 2 mesto (ali na 1 z jokaro skupaj) se nebi šli teh jajc, ne gre tok za prosjačenje ampak samo za odgovor na te debilizme ki so se jih šli ostali v medijih s tem četrtim in petim mestom, na katerem je bil Luka. 

 

Poleg tega je to MVP tekmovanje takšna farsa, da se lahko donketu drugo leto zgodi to kar se je letos jokari, če dobi MVP. Torej da že štarta sezono z mislijo da lahko MVP naslov samo izgubi, ker so ga lani dali Embiidu čeprav bi realno moral bit on. 

 

IMO bo letos dobil Jokara ker ima Denver boljšo pozicijo in zaradi lanske kraje. Če bi bil dallas na mestu denverja bi dal pa lukcu, dvomim da bo odločala statistika, tudi če bodo rekli da je. 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Zakaj pa so pol začeli s temi majicami šele zdaj ko je Luka nekako na 2. mestu na MVP lestvici po mnenju dosti folka in ne tedaj ko so ga plasirali na 4. ali 5. mesto?! Se strinjam da je MVP tekmovanje prava farsa in pač keri narrative bodo ubrali mediji. Kar se tiče preseason šans za MVP-ja je Luka mislim da v zadnjih štirih letih že dvakrat krenil v sezono kot favorit za MVP-ja ampak potem že po mesecu dni več nihče ni govoril o njem. Kakorkoli gledaš tele majice so cringe as fuck. Prosjačenje v stilu Embiida lani, ampak vsaj Luka se ne gre tega direktno tako kot on. 

Povezava do prispevka

 Ma preveč besed in pozornosti na ta MVP. Dobesedni klovni, ki v letu pogledajo morda 3 tekme v celoti, imajo pravico glasovanja. Zadeva je čisti joke. Stephen A. Smith, ki že 20 let ni izrekel resnega stavka o košarki lahko glasuje? Broussard? Skip? Kendrick faking Perkins :rofl: Četrtino ljudi itak sestavljajo staff the Ringer+ESPN

 

Navedek

Until the 1979–80 season, the MVP was selected by a vote of NBA players

Tega pa nisem vedel.

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 55 minutami:

 

Se 100% ne strinjam, vidim pa da je moje mnenje drugačno od večine. 

 

cuban je imo boljši prodajnik/marketingaš kot pa lastnik kluba, poleg tega razume ameriški ustroj. Te majice in ta kampanja ni tok prot jokiču ampak prot dejstvu, da je bil Lukać faking četrti in so razni Shaqi po TVji prodajali Shaie kot MPVje pred donketom, give me a break. :D  

 

Če bi ga prej uvrstili na realno 2 mesto (ali na 1 z jokaro skupaj) se nebi šli teh jajc, ne gre tok za prosjačenje ampak samo za odgovor na te debilizme ki so se jih šli ostali v medijih s tem četrtim in petim mestom, na katerem je bil Luka. 

 

Poleg tega je to MVP tekmovanje takšna farsa, da se lahko donketu drugo leto zgodi to kar se je letos jokari, če dobi MVP. Torej da že štarta sezono z mislijo da lahko MVP naslov samo izgubi, ker so ga lani dali Embiidu čeprav bi realno moral bit on. 

 

IMO bo letos dobil Jokara ker ima Denver boljšo pozicijo in zaradi lanske kraje. Če bi bil dallas na mestu denverja bi dal pa lukcu, dvomim da bo odločala statistika, tudi če bodo rekli da je. 

 

 

 

Izhajam iz tega, da bo večina športnih novinarjev, ki lahko glasuje, zdej Luko postavila niže, ker si ne bodo dovolili, da jim (ex)lastnik kluba teži naj dajo nagrado njegovemu igralcu, sploh ne v situaciji, ko ostala dva kandidata ne delata na samopromociji. Prej bodo rekli Jokiću "kaj ti veš kdo si zasluži, MVP boš, ker mi pravimo, da boš" kot Cubanu "prav imaš, mi nimamo pojma, ti pa veš, zato smo ti hvalženi in damo tvojemu igralcu MVP" :D IMO Cuban s svojo akcijo škodi možnostim za Luko.

 

Da je Luka resen kandidat in si naziv zasluži je dejal sam Jokic, s tem pa za svojo promocijo storil več kot Cuban za Lukovo :)

 

Po moje si jo vsi trije (SGA, LD in NJ) zaslužijo bolj kor si jo je lani JE in je vseeno kdo jo dobi :D

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 uro:

 

Izhajam iz tega, da bo večina športnih novinarjev, ki lahko glasuje, zdej Luko postavila niže, ker si ne bodo dovolili, da jim (ex)lastnik kluba teži naj dajo nagrado njegovemu igralcu, sploh ne v situaciji, ko ostala dva kandidata ne delata na samopromociji. Prej bodo rekli Jokiću "kaj ti veš kdo si zasluži, MVP boš, ker mi pravimo, da boš" kot Cubanu "prav imaš, mi nimamo pojma, ti pa veš, zato smo ti hvalženi in damo tvojemu igralcu MVP" :D IMO Cuban s svojo akcijo škodi možnostim za Luko.

 

Da je Luka resen kandidat in si naziv zasluži je dejal sam Jokic, s tem pa za svojo promocijo storil več kot Cuban za Lukovo :)

 

Po moje si jo vsi trije (SGA, LD in NJ) zaslužijo bolj kor si jo je lani JE in je vseeno kdo jo dobi :D

 

Glede na ESPN poll slabše ne more bit in verjetno jih je ravno tista zadeva sprovocirala do te me re da so šli v to akcijo in glej no glej zadnje par dni kar nekaj analitikov pravi da je treba narest ponoven premislek o tem kdo je MVP letos. 

 

 

Skratka ta kampanja mu škodit ne more ker so predvsem na ESPN imeli tako jebeno glasno kampanjo proti njemu cel čas da slabše res ne more bit.

 

 

 

Pol imaš pa še TNT pajace kjer ga Kenny  da v drugo all-nba peterko... Fucking klovni resno.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 32 minutami:

 

Glede na ESPN poll slabše ne more bit in verjetno jih je ravno tista zadeva sprovocirala do te me re da so šli v to akcijo in glej no glej zadnje par dni kar nekaj analitikov pravi da je treba narest ponoven premislek o tem kdo je MVP letos. 

 

 

Skratka ta kampanja mu škodit ne more ker so predvsem na ESPN imeli tako jebeno glasno kampanjo proti njemu cel čas da slabše res ne more bit.

 

 

 

Pol imaš pa še TNT pajace kjer ga Kenny  da v drugo all-nba peterko... Fucking klovni resno.

 

 

 

Hehe, sej ne vem niti po kakem ključu dodelijo glasovalno pravico. bolje bi bilo, če bi tudi aktivni igralci lahko glasovali na način, da lahko glasujejo za kogarkoli, ki ni bil njihov soigralec to sezono :D

 

 

kemik reče pred 27 minutami:

 

Sej to je že zdej isto, torej ne more škodovat

Also what Gatsu said 

 

 

 

 

Ne vem, saj me ni treba prepričevat, nimam glasovalne pravice. Morda je krivo to, da me tovrstene marketinške akcije spomnijo na osnovno šolo, ko so mtke določenih zganjale cele kampanje, da bi froci dobili boljšo oceno al pa mesto v ekipi, pa so jim stem skoraj praviloma škodile :D Bolje bi IMO bilo, če bi angažirali par vplivnežev al analitikov, da delajo (prikrito) reklamo, kot pa da to počne folk iz kluba :)

 

Če prav tolmačim stavnice, ima Luka nekje 16% možnosti za MVP, stavnice pa se dokaj redko zmotijo. Raje bi sicer videl prstan kot MVP naziv (FMVP bi si verjetno tudi sam LD bolj želel) in mu ga, da ne bo pomote, privoščim. Itak pa ga lahko dajo komurkoli. Misterij mi je tudi to zakaj so Luko tako zelo dolgo ignorirali pro glasovanju, da ga niti med top 3 ni bilo, čeprav si je to vsaj po mojem skromnem mnenju zaslužil že prej.

 

EDIT: Morda pa vem, malo v šali malo zares, niso želeli dva bela balkanca debela na vrhu seznama :D

 

 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 41 minutami:

Antman je itak umetno ustvarjen hype, ker Američani nimajo svojega produkta trenutno.

 

Model je overrated AF.

 

Jaz nisem vedel, da je to nickname od Edwardsa in sem se čudil kaj je to zaena fora, da nisem še slišal za tega igralca :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...