Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Amare reče pred 6 minutami:

Kleber je tisti sosolec, ki je za glavo vecji od vseh, ampak ne zna niti odbijat zoge. Imas ga samo za pobiranje skokov, ampak na koncu ga itak preskoci 156 cm Filip iz 6.b

Pa ti hlod visoki sosolci po pravilu zmer hocjo sam trojke metat

Povezava do prispevka

Totalen shitshow vseh, ki jim ni ime Luka ali Kyrie. Absolutna katastrofa. Posrani, poscani, prestrašeni in neuporabni. Kako bo pa Luka dons jebal mater soigralcem na poti do hotela, boljš da noben ne bo imel google translate vklopljen. 

 

Silver lining je, da so se na koncu vsaj psihološko dvignili in da jih niso popolnoma potolkli. Malo manj silver lining je... ...da pri LAC sploh ni igral robotar.

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

V veselje mi bo danes brat nove Kiddove modrosti

 

Tud tale je stara, sam primerna

Navedek

(On why the team’s physicality didn’t seem to be there tonight...)

 

“You’ve got to ask them. I’m just the coach. Tired bodies. We’ve got guys playing a lot of minutes. We’re small. It happens. We’ve got to learn from it and move forward.”

 

Povezava do prispevka

Pokalo bo, če se bodo še ostali Mavsi sprostili in ne igrali kot da imajo pol kilograma driske v gatah. Gafford kr naenkrat ni znal niti več hodit. DJJ je metal take cegle ko da ja včeraj prvič dobil dar rok. Kleber ne zna več ujeti žoge pod košem ffs, pustimo kako šele izgleda met za 3. Exum tudi toliko da je znal žogo tapkat. O Livelyju pa rajši ne bi, pač praktično še mulc pa grozna tragedija doma. THJ ne bomo omenjali.

 

Dejansko so še najboljš prikazal igro v obrambi... kjer pa tud določena belopolta pleskavica tako smrdi, da bo preprosto MORAL neki narest. Ajde razumem, si n.1 ogenzivno orožje, morš varčevat z energijo, nimaš take genetike kot kolegi ki so še včeraj šprintali pred levi in se golih rok borili z 600 kg gorilami, jst to vse razumem. Ma ne morš bit tako slab. Harden se je dobesedno režal. PG mu je napisal na listek "če si povsod tako mehka me počakaj v hotelu". KDORKOLI se mu je sprehajal v raketo ko grem jaz po pizza pito h Grickotu. Tko pač ne morš špilat, ne gre. Ne v playoffih.

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 10 urami:

Samo to bom rekel 

 

usa_today_19751818.0.jpg

 

 

Na tej tekmi je bil pa v vsej svoji negativni veličini model... medtem ko je Ty Lue pridno kuril timeoute po katerih so dosegli večinoma ne samo 1 ampak kar 2 lahka koša se njemu ni zdelo vredno vzet v celem prvem polčasu več ko 2 timeouta na tekmi je pa pokuril skupno 3 od 7 komadov! Aboslutno trener desetletja ki si zasluži 5x20mio extension! Ty Lue za primerjavo je skuril 6 komadov in po vsakem so prišli do vsaj enega lahkega koša.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Meni je zaskrbljujoče samo, da je zubac delal kar je hotel z gaffordom. Lively je še neki uspel to bremzat, sam kaj, ko mora 99% časa pomagat lukatu krit kogarkoli drugega, ki se ne piše coffey ffs. Not a fan

 

To z Luko je skor 100% njihov gameplan da jih pelje direkt v rim protectorja, ker to delajo tud ostali. Zu jih je očitno presenetil čeprav to kar je včeraj počel dela že vse od kar je Harden v Clippersih. Model je letos tudi najboljši rimprotector lige z komaj nekaj čez 50% metom preko njega pod košem.

Povezava do prispevka

Lep coaching Ty Lueja je bil tole vceri. Vsec mi je bil Clippers game plan

- targiri Luko prebij in easy put backs

 

Hkrati so ocitno nastudirali da sta Gafford in Liverly na Zubca Musmatch ker Zubac je v primeru da dobi zogo pod obrocem izjemo ucinkovit.

Ne razumem pa zakaj niso Mavsi preprecevali osnovnih podaj pod kos.

Skratka ne glede na to da sem rekel 4:2 za Clipperse sem bil vceri nad game planom in eksekucijo Dallasa krepko razicaran. Isto nad Luka pick and rollom. Mogoce ce se mi da napisem kej bolj detajlno ampak ne vem ce ima smisel

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...