Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kam na East. Razen Bostona ali mogoče NYK so vse ekipe bolj šupki. V Boston in NYK pa izredno dvomim da bi šel. Ostale ekipe bi pa moral skupaj z njimi zrast in jih spremenit v title contenderje. To pa je že na boljšem da ostane v Dallasu, kjer so recimo nekako na poti do tja, čeprav me skrbi da z Dallasom ne bo videl prstana oz. mogoče enega (ala Nowitzki ko se je 1 leto vse poklopilo pa so presenetili). Da bi Dallas ratal ala Chicago, Miami, GSW, Lakersi, Boston včasih, ko so več let zapored bili na vrhu in vedno med favoriti? Nekako ne vidim tega.

 

KD je dobil v GSW 2 prstana, verjetno bi še kakšnega če bi ostal dlje časa. Tako da to ni glih bed.

 

 

Povezava do prispevka
Vincent reče pred 7 minutami:

 

 

KD je dobil v GSW 2 prstana, verjetno bi še kakšnega če bi ostal dlje časa. Tako da to ni glih bed.

 

 

 

Tip je joke cele NBA, zato ker je šel v ekipo, ki je ni mogel premagati in je hotel na izi do ringov.

 

Drugače pa Miami bi po mojem bil kul za Donketa. Samo nevem, če bi tip zdržal njihov "culture".

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 1 uro:

Dokler Poli sam ne zahteva trade-a, je verjetno najbolj untradeable igralec v ligi. Še kak Wembanyama pa Jokara sta mogoče tm tm.

Denver lahk pomoje vse svoje hčerke prodajo Dallas FO štabu, da naredijo train na njih, pa ne bi pomagalo

 

ZELO slattek deal, kje podpišem????

 

Galko reče pred 20 urami:

nba-karl-malone.gif

 

Povezava do prispevka

Ja Luka bi pa res zdržal dolgo pri Rileyu, sploh merjenje % maščobe bi bilo zanimivo. Z Jokićem pa ne moreta skupaj igrati brez da bi se morala preveč prilagajati en drugemu in nima smisla. IMO bosta oba konec kariere dočakala v klubu kjer sta, se mi zdi da je obema dovolj udobno kjer sta tudi če bi morda kje drugje bil kakšen prstan več. No za Jokića je to 100%, za Luko pa tudi dvomim, da bo izsilil trade če bodo vsaj redno v playoffu. Če že bi bili pa kakšni Lakersi, Luka je rad v centru pozornosti, največji marketing pa itak je zanj Real Madrid NBA-ja. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 6 minutami:

Ja Luka bi pa res zdržal dolgo pri Rileyu, sploh merjenje % maščobe bi bilo zanimivo. Z Jokićem pa ne moreta skupaj igrati brez da bi se morala preveč prilagajati en drugemu in nima smisla. IMO bosta oba konec kariere dočakala v klubu kjer sta, se mi zdi da je obema dovolj udobno kjer sta tudi če bi morda kje drugje bil kakšen prstan več. No za Jokića je to 100%, za Luko pa tudi dvomim, da bo izsilil trade če bodo vsaj redno v playoffu. Če že bi bili pa kakšni Lakersi, Luka je rad v centru pozornosti, največji marketing pa itak je zanj Real Madrid NBA-ja. 

 

Se v večini strinjam z napisanim. Ampak Donke prvo mora dobit kakšen naslov. Nisem še ziher, če bo ga dobil v Dallasu. Morda kot Nowitzki... enga, če bo šlo vse po sreči. 

Povezava do prispevka

Točno to. Fallus je premajhen trg in tudi če jim rata vzet en, eventuelno dva prstana, bo v naslednji sezoni par klubov z jačim tržiščem naredilo vse, da jim krono odvzame.. LA, NY, Boston... Na dolgi rok ne moreš parirat temu...

Če upoštevamo še od prej znano dejstvo, da v Fallus košarkaši ne grejo ravno radi...

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 uro:

Tip je joke cele NBA, zato ker je šel v ekipo, ki je ni mogel premagati in je hotel na izi do ringov.

 

Long term in za legacy je to vseeno velik boljše, kot razni badass Jimmy "ekipo sem 2x pripeljal do finala" Butlerji :D 

 

sem ga zanalašč dal za primer, ker mi tisto od Rileya deluje, kot da se Jimmy poslavlja iz Miamija 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 8 minutami:

Točno to. Fallus je premajhen trg in tudi če jim rata vzet en, eventuelno dva prstana, bo v naslednji sezoni par klubov z jačim tržiščem naredilo vse, da jim krono odvzame.. LA, NY, Boston... Na dolgi rok ne moreš parirat temu...

Če upoštevamo še od prej znano dejstvo, da v Fallus košarkaši ne grejo ravno radi...

 

Dallas ima potencial postati eden od večjih trgov, njih bolj jebe slaba košarkaška tradicija (pa še to imajo vedno razprodano dvorano če se ne motim) in da so tam okoli obsedeni z ameriškim fuzbalom. Sicer gre za eno večjih zveznih držav z vedno več prebivalstva tako da potencial obstaja. Če bi zgradili eno dinastijo bi lahko tudi v tem smislu splezali po lestvici. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Tko fizično igro kot se lahk letos fura bo rezultirala v še več poškodb. Letos zna dobit prstan ekipa ki jo noben ni imel v resnih kalkulacijah niti za finale.

in zato radi gledamo šport, da nas nekaj preseneti

 

ako Nuggetsi izpadejo, je res velka šansa, da celo Dallas osvojijo ring, ne vem če bo še kdaj taka šansa

 

OKC, Timberwolves, Pacers, NYK pa vsi kažejo, da je treba zaupat svojim "mlajšim" igralcem, da so delavni in da niso vsi retardi tko k pol ekipe Grizzlieja 

Povezava do prispevka

Dallas letos?

 

Res mislite da grejo lahko preko OKC in Minnesote, da ne govorim Bostona? Ajde koga še lahko presenetijo ampak 3 realno dosti močnejše ekipe??

 

Ne vem zakaj vsi govorite kot da je samo Denver nek bav bav preko katerega ne bi mogli it. Letos ne igra na takšnem nivoju kot lani, pa še konkurenca je močnejša.

 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Če Dončičevo koleno res ni možno sanirat tekom končnice jaz ne vidim realnih šans da premagajo to verzijo Minesotte ki raztura v napadu. Dokler so bli samo top defenzivna ekipa in meh ofenzivna je bil to kul matchup za Dallas. Zdej ko jim pa vse leti not in igrajo v ritmu... To rabiš pa playoff Lukca izpred 2 let ne pa tole verzijo ki ne zadane bazena od daleč... Že OKC bo posledično zelo trd oreh, ker se bojim da ga bo Dort 1 na 1 uspel dobro pokrit.

 

Škoda pa da Knicksi nimajo boljše klopi ker bodo do Bostona že povsem izčrpani imo, drugače bi še njih pogrizl ko stekli psi imo   

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

meni se zdi vse dovolj izenačeno, sej ne morš vedt, na konc bodo pa Pacersi zmagal

 

jaz že celo sezono trobim da mi Timberwolves izgledajo kot Space Jam pošasti, pa sem bil večkrat tuki napizden, da sej oni vedno razpadejo v PO :) vsaka sezona je zgodba zase

Povezava do prispevka

Se strinjam, OKC bodo mogoče še premagali ampak letos bo Minnesota prva na zahodu. Že pred prvo tekmo z Denverjem sem imel dober občutek, po takih 2 tekmah v Denverju sem pa skoraj prepričan. Zame so tudi favoriti za prvaka. Enostavno brutalna obramba in odlična forma Anta. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Wow Minnesota wow, kakšen team! :w00t: Murray idiot, ne samo da je na igrišče vrgel tisti heat pack še pod noge svojih igralcev je šel pack kar je še ekstra idiotsko. Frustracija ker ne more absolutno nič proti tej obrambi Minne. 

 

Na prvi tekmi pa malce škoda Pacersov ker so se v zadnjih petih minutah malce posračkali, na drugi strani pa Brunson hladnokrvno. :ododava: 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

meni se zdi vse dovolj izenačeno, sej ne morš vedt, na konc bodo pa Pacersi zmagal

 

jaz že celo sezono trobim da mi Timberwolves izgledajo kot Space Jam pošasti, pa sem bil večkrat tuki napizden, da sej oni vedno razpadejo v PO :) vsaka sezona je zgodba zase

 

Potem si bolj Minnesota fan, kot Minnesota fani. Ko se je zvedelo da bo njihov round 1 match Phoenix jih je bilo mogoče 20% na njihovem subbreditu pozitivnih. Ostalih 80% se je že poslavljalo po zabavni sezoni in da se vidijo naslednjo, da bojo pometeni in podobno :)

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 urama:

Točno to. Fallus je premajhen trg in tudi če jim rata vzet en, eventuelno dva prstana, bo v naslednji sezoni par klubov z jačim tržiščem naredilo vse, da jim krono odvzame.. LA, NY, Boston... Na dolgi rok ne moreš parirat temu...

Če upoštevamo še od prej znano dejstvo, da v Fallus košarkaši ne grejo ravno radi...

Ja NY je že odvzel toliko prstanov. Takisto BOS lel

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 3 minutami:

 

Potem si bolj Minnesota fan, kot Minnesota fani. Ko se je zvedelo da bo njihov round 1 match Phoenix jih je bilo mogoče 20% na njihovem subbreditu pozitivnih. Ostalih 80% se je že poslavljalo po zabavni sezoni in da se vidijo naslednjo, da bojo pometeni in podobno :)

 

Ja, saj so tudi sami pri Minnesoti rekli da so se bolj nekako "bali" Phoenixa ker so jih v rednem delu premagali 3-0 s povprečno razliko 15+.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

Long term in za legacy je to vseeno velik boljše, kot razni badass Jimmy "ekipo sem 2x pripeljal do finala" Butlerji :D 

 

sem ga zanalašč dal za primer, ker mi tisto od Rileya deluje, kot da se Jimmy poslavlja iz Miamija 

 

Težka bo ja, ker je Pat rekel tudi da še ne vedo kako in kaj glede podaljšanja pogodbe, da lahko to odločitev sprejmejo tudi leta 2025 in da bo seveda odvisno tudi od tega koliko bo Jimmy sploh razpoložljiv. Jimmy pa je tudi hitro užaljen tako da ne bi bilo ravno presenečenje če tu poči in gre drugam. 

Povezava do prispevka

Da so povozili phoenix meni se niti ne zdi tako presenetljivo, ker se je videlo že v RS, da ne bodo prišli daleč. Sploh ne z choke Bookerjem, zjebanim Bealom in beta samcem KD. Pa brez klopi in playa. To, da so oziroma bodo povozili nuggetse pa je kr šok. Murray je zgleda poškodovan do te mere, da je neuporaben, verjetno so jih kljub vsemu malo podcenjevali... pa Jokara je IMO vedno bil nekoliko overrejtan, ker se je mešalo njegove performanse in performanse ekipe z odličnimi soigralci (sploh prva peterka), ki jo je imel oziroma ima na razpolago. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...