Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

hja jebat ga čist so hyped ker je človek 36. Kao da ni jordan pri 35 postal champ, kjer je dal game winning shot, FMVP, league MVP in seveda tudi scoring champ. Pa da ne bo pomote, sem velik fan Lebrona ampak vsak ve da igra v rednem delu tam na 70% ker je izredno pameten igralec kar se tiče tega.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

Jeba tole z ADjeve ahilovo.  Res upam, da se do PO uspe sestaviti.

 

Včeraj sem imel debato z bratom in rekel. AD ima bojda težave z ahilovo in je vprašljiv za nedeljsko tekmo, če imaš težave s koleni ahilovo itd ne igraš v kolikor ni potrebno in za Lakerse trenutno ni potrebno... drugače se šansa poškodbe močno zviša

 

In evo ti...

 

Res cepci

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

ne vem kdo je ta model

 

ampak dvomim da je lahko slabši kot so slabe ne-Luka osebe v trenutnem Dallas rosterju. A je kdo gledal tole "tekmo" ponoči?? Dej sam odjebejo nej s tako ekipo res, uni naš revež se bo glihkar na tri dele pretrgal, ostali heroji teksasa pa nažigajo trojke (spektakularnih 0/12 v prvi četrtini), spizdevajo stran od koša tudi če so visoki 2.21 m in spuščajo looka 25 m stran od koša.

 

najdi 3 razlike na obeh slikah

 

image.png.f5e593db4b165a81ca9873e77f26ba4d.png

 

image.png.8cb15acdc98a4b4fd8939c1d965520ce.png

 

še iste barve dresov imajo ffs

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

Oh God, DAL bi se naj zanimal za Drummonda

tip niti košarkaš ni tbh

 

https://streamable.com/gaj2eb

 

yes i agree

 

Je pa ena fora

 

Če in resno mislim ČE big ČE = IF itd...

 

1. Drummonda Rick prepriča = v NO MORE MOST UPS

2. Drummond gre v pick & roll Alley-oops z Luko

3. Drummond ni kot drugi Mavsi, ki že bežijo v obrambo po končanem metu in dejansko proba dobit ofenziven skok

4. Drummond dejansko ščiti obroč za razliko od VSEH ostalih Mavsov

 

 

Potem si ustvaril zelo zelo pomembnega igralca za to Mavs ekipo, ki je v omejeni vlogi in v primeru poceni menjave izjemno uporabn. IZJEMNO

 

Ampak vse temelji na veliko ČE faktorjih. Rick bi teoretično lahko naredil slednje, bi pa Rick toretično in praktično mogu tut s trenutno ekipo bistveno več narediti, tak da to me itak skrbi...

 

Ampak in theory I like this. Če je cheap go for it, ker trenutno imaš izjemen problem v obrambi, pod košem in določene glaring weaknesse k jih ekipe izkoriščajo. Go for it, če je cheap

 

Če gre v Toronto, je Dallas zapravu šanso, da dejansko popravi mal to letošnjo ekipo, in si da nekaj dodatnih opcij...pravzaprav sem šokiran da Dallas še zmer ni naredu pol kurca, ker težave so ogromne, ne male

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Drummond ne ščiti obroča ampak nabija statistiko. Pa velik sreče ga prepričat da ne bo driblal pa metal.

 

Pa glede na to da je pred podpisom nove pogodbe ni šans da ne bo igral tko kot vedno.

 

Edin če se hoče Dallas znebit Powell in njegove pogodbe, pa Drummonda igrat v rezervni postavi do konca sezone, drugač ne vidim pointa.

Povezava do prispevka

Drummond res ne ščiti obroča bi ga pa po VSEH PRAVILIH mogel bit sposobn. model je ogromn, model je atlet, in ne ni vse samo nabijanje statistike, offensive rebounds = ni nabijanje statistike.  (PS nihče od Dallasa trenutno ne ščiti obroča - NIHČE in sem 100% da bi ga Drummond z minimalnim trudom lahk boljš kt vsi te kekci)

To da je pred koncem pogodbe bi jst reku takole

Smo v novodobnem NBA-ju kjer je Drummond en retkih relicov.

 

Podobn primer je S. Adams pa celo Gobert, Deandre pa ne po tipu igralca, ampak po tem, da so big mani k nimajo pojma o tem kva je 3jka in spacing. In kar tako neki nabijat statistiko, ne bo kaj prida pomagalo, je Harrel v Lakerse dobr pokazatelj, ko ti gre 6th player k ma lepo statistiko na relativno mjhno pogodbo, ker enostavno ne igra kot bi mogu.

GMji niso neumni. Drummond ne bo vidu nad 15mils nad sezono s tako igro, on če i hoče it po plačo more pokazat, da je lahko Gobert, lahko Adams izpred 2. sezon, nekdo, ki kljub ne modernemu igranju vloge centra lahko pomaga svoji ekipi zmagovat. Če ne mu tist stat pad nau nč pomagu

 

Samo moje mnenje

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Hehe BlueSan v teoriji bi to delovalo kar si napisal. Ampak track record Drummonda je tak, da verjamem da mu je zelo težko oz. praktično nemogoče vbit karkoli v glavo. Sploh po ogledu videa ki ga je linkal Berbasecks. :ododava: Ampak ja Dallas nujno rabi vsaj nek minimalen rim protection, še bolj pa folk ki bo boxoutal in skakal ker v playoffih jih bodo spet pojedli s 2nd chance pikami kot je bilo videno lani in tudi že letos v rednem delu. Trenutno sploh nimajo nobene identitete in izgleda kot da je bil trade Setha vstran napaka ker lani se je tisti all out napad in ko jebe defense vsaj kazal v zmagah. Sicer še je čas ampak še malo in bo polovica sezone tu Dallas pa še vedno lovi playoff spot, kar na zahodu ni nikdar dober znak. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 28 minutami:

 

Caki ti govoris da morajo odpustiti Ricka?

 

Drugace obrambo vsako tekmo pripravlja Jamahl Moshley in ne Rick ampak ja vazno da se pise.

 

A ti gledaš kako tekmo? Model je izgubil kompas totalno, v zaključku tekem vleče take akcije/poteze, kot da bi prvič držal tablo v roki.

 

Se pravi zadnjo defenzivno akcijo na tekmi jim pripravi nekdo drug, Rick pa zraven kima veselo. Got it :rofl:

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 52 minutami:

 

A ti gledaš kako tekmo? Model je izgubil kompas totalno, v zaključku tekem vleče take akcije/poteze, kot da bi prvič držal tablo v roki.

 

Se pravi zadnjo defenzivno akcijo na tekmi jim pripravi nekdo drug, Rick pa zraven kima veselo. Got it :rofl:

 

Jp model je cist zanic, odpustit ga treba free Luka :D

 

 

Povezava do prispevka
Saury reče pred 28 minutami:

Fak, sam Drummonda ne, resno. Tisti, ki mislite, da slabše v Dallasu ne more bit, ga očitno niste vidli igrat. Drummond v contract letu je dobesedno zadnje, kar si želiš na rosterju z ambicijami.

Tip je z namenom basically free no... Folku pa še vedno ni jasno in gleda te prazne številke, buhu prvi rebounder lige

Povezava do prispevka

Dejansko je bil res Duncan ali pa mogoče Iverson. Sej na West sem se kr nekako navadil v zadnjih 3 letih in dejansko poznam vse ekipe, ampak neke scum tier East ekipe me pa res ne zanimajo :) 

 

včeraj sem npr. takoj vedel kdo od Portlanda je bil Robert Covington, pa sploh ni zvezda pa neki 320x240 YT stream je bil pa še faking masko je imel na glavi. Tak skill je v moji knjigi že kar lepo "profesionalni poznavalec NBA-ja" kar se mene tiče :mafija:

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 27 minutami:

Vzameš ga, ga igraš, če igra tko k ti hočeš drgač posediš njegovo rit itak je free agent po koncu sezone tak da če ni ok briga te.

 

Dejstvo je da neki rabjo narest, neki

ja sam neki je vseeno treba zamenjat da izenačiš plače

 

in potem po koncu sezone ostaneš brez teh igralcev, ki si jih dal zanj in tudi brez njega, ker ga je brezzveze met

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 29 minutami:

Vzameš ga, ga igraš, če igra tko k ti hočeš drgač posediš njegovo rit itak je free agent po koncu sezone tak da če ni ok briga te.

 

Dejstvo je da neki rabjo narest, neki

Končno vsi kompletni, končno povezali nekaj zmag, ena zgrešena trojka do podaljška z dosti bolje organiziranimi Blazersi... ampak dajmo pripeljat igralca, ki je precej svojeglav, ima obupen tunnel vision, nasplošno slab soigralec (beri nalašč komolči soigralce za rebounde) in zajebat neko kemijo teama oz. uničit si ta nek pozitiven momentum, da se "nekaj naredi"...

uredilo bitje HaBiBiAmish
Povezava do prispevka
Sovir reče pred 5 minutami:

ja sam neki je vseeno treba zamenjat da izenačiš plače

 

in potem po koncu sezone ostaneš brez teh igralcev, ki si jih dal zanj in tudi brez njega, ker ga je brezzveze met

Powell, James Johnson + morebitni 2nd rounder would do the trick verjetno

uredilo bitje HaBiBiAmish
Povezava do prispevka
Galko reče pred 37 minutami:

Dejansko je bil res Duncan ali pa mogoče Iverson. Sej na West sem se kr nekako navadil v zadnjih 3 letih in dejansko poznam vse ekipe, ampak neke scum tier East ekipe me pa res ne zanimajo :) 

 

včeraj sem npr. takoj vedel kdo od Portlanda je bil Robert Covington, pa sploh ni zvezda pa neki 320x240 YT stream je bil pa še faking masko je imel na glavi. Tak skill je v moji knjigi že kar lepo "profesionalni poznavalec NBA-ja" kar se mene tiče :mafija:

 

Saj ql pac mal pisat take fore v gostilno ampak lahko bi vsaj tle drzali en nivo ane.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...