Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 2 urama:

En vprašanje za tiste, ki bolj spremljate tekme, jaz gledam sam highlightse. Ko reče Skip (ja vem, tip je itak hejter Donketa), da je LeBron še dost boljši podajalec kot Luka, a je kej resnice sploh v tem? Ker jst ne vidm, kva bi lh Dončić še boljš naredil glede učinka pri svojih podajah. Pač ni on kriv, da mu ceglajo soigralci na velkmu procentu tekem. 

 

Ti dam samo en nasvet, nehaj poslušati fakin Skip Baylees, model je trol, samo da obtem ni smešen, za razliko od kakšnega Richard Jeffersona :wub:.

 

Dosti boljši podajalec tudi približno ne, court vision imata obadva izjemen, Dončič ima edino še včasih kakšen brainfart več zaradi let. 

 

Donke vs. Lebron pri enakih letih glede playmakinga je pa nevredno primerjat, ker ga s tako lahkoto pelje scat, da res ni ;)

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 2 minutama:

 

Ti dam samo en nasvet, nehaj poslušati fakin Skip Baylees, model je trol, samo da obtem ni smešen, za razliko od kakšnega Richard Jeffersona :wub:.

 

Dosti boljši podajalec tudi približno ne, court vision imata obadva izjemen, Dončič ima edino še včasih kakšen brainfart več zaradi let. 

 

Donke vs. Lebron pri enakih letih glede playmakinga je pa nevredno primerjat, ker ga s tako lahkoto pelje scat, da res ni ;)

 

Sej vem, sej vem, da je model trol, sam ta trditev mi je bla weird glede passing skills. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

taka taktika ne bo delovala za dallas. KP pač ne bo metal 8 trojk vsako tekmo. Človek se boji igranja v raketi. Na tak način samo you live by the three you die by the three.

Jp, prva postava Dallasa zadnjih 5-6 tekem mece okol 40% za 3. Zmagujejo z majhno razliko kljub temu da so igral prot slabim ekipam. Obramba je na zacetku sezone obetala, zdej je neobstojeca.

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 3 urami:

Dončič bog pa lahko je overhypan 10x, ne teče nazaj v obrambo pa se krega s sodniki. Tut Messi je isto počel pr 21 razlika je sam da je mel top ekipo okol sebe pa se ne spomnm da bi bil kej pametn kako je stat padder aja on ni slovenc

jan oblak najboljši golman vseh časov

Povezava do prispevka

Jan Oblak je dober golman in si zasluži vse pohvale zakaj ga je potrebno zdej vlečt po zobeh v slabi luči jst ne vem. V kateri državi pa mediji ne hajpajo svojih najboljših športnikov? LeBron svršava na Dončiča, ampak No 'vedno moram biti proti mainstreamu in sem elitist med elitisti' di mu pa ne more priznat kvalitet in ga ocenjevat v kontekstu v katerem mu gre, ker ne prenese da na slovenskem forumu slovenci želimo brat o najboljšem košarkašu ki ga trenutno imamo poleg Dragića, ki pa je na žalost že v letih. 

 

 

Povezava do prispevka

Se strinjam, da zna biti zoprno ker kar naenkrat je tema polna komentarjov in analiz o Dallasu, ko igrajo ker je tam Dončić. Sam samo berem to temo, ker nimam pojma o basketu in me zanima kaj pravite mn3xperti o njegovi igri in ekipi, ampak se mi zdi da vseeno je vmes zelo veliko govora tudi o drugih ekipah, lahko da se motim ti pustiš tukaj veliko več časa. Vseeno pa je po mojem laičnem opazovanju še vedno govora tudi o drugih ekipah in igralcih, ter da je dovolj prostora za vse brez nepotrebnega hejtanja zavoljo da se hejta, ker je Dončić n1 v sloveniji in bo še naslednji 15 let vrjetno. Saj se ljudje z veseljem pogovarjajo s teboj tudi o stvareh, katere tebe zanimajo znotraj NBA in se mi ne zdi da si odrezan in ignoriran zaradi Dončića oz. Don cica

Povezava do prispevka

Tko kot Grki verjetno govorijo o Giannisu, mi govorimo o Dončiću. Če bi bil Vlatko Čančar novi KD sem prepričan, da bi tut o njem velik govoril. Za večino je Dončić pač najbolj vroča tema trenutno v NBa, za nekatere celo edini, ki ga v NBA spremljajo.

Je pa veliko debat tudi o drugih stvareh, kjer se lepo delijo mnenja. Če gre pa ljudem res tako na živce debata o Dončiću pa naj se naredi nova tema... ampak jst to ne vidim kot rešitev. Da morš na konc spremljat 10 tem, da zveš kaj ma folk za povedat. C'mon folk

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 1 uro:

Problem je da je tema Nba in ne Luka Don cic naredite si svojo temo in dnevno svrsavajte po njem, ne boš verjel da mogoče koga zanima še kakšen drug klub poleg Dallasa, vem da je težko za razumet... 

Luka je najboljši slovenski košarkaš ever, Oblak je najboljši slovenski golman.

 

Vrzi se po stopnicah.

 

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 1 uro:

Problem je da je tema Nba in ne Luka Don cic naredite si svojo temo in dnevno svrsavajte po njem, ne boš verjel da mogoče koga zanima še kakšen drug klub poleg Dallasa, vem da je težko za razumet... 

 

Daj ne težači tam v brez veze, če imaš kaj dodati o drugih moštvih dodaj, bodo vsi veseli tvojega prispevka, drugače pa je vse skupaj samo +, odkar je Dončič v NBA, je ta tema živahna kot še nikoli ;)

Povezava do prispevka

  

Sovir reče pred 6 urami:

S tem, da je to za Hardna final form, za Fatčiča pa baby form

 

So much tole. Ful je smešno ko bereš po Redditih razne primerjave tipa Duranta je še težje čuvat, Dirk je imel bolj mirno roko, LBJ ima bolj konsistente passe itd itd itd.

 

Tip je star jebenih 21 let. V normalnih okoliščinah bi bil 2. ali  3. letnik faksa. Igra fortnite in je vesel ko Božič ko mu Sony podari PS5. Ko tipa vidiš v RL te šele dobro zadane, kako svinjsko mlad človek je to - ne samo zaradi veselja, s katerim je palačinke, ampak kako otroški fris ima. It's a fucking child v 2.01 m telesu.

 

Pol pa pogledaš kva tip dela na igrišču in te šele zares zadane, kok je noro, da gre za slovenskega igralca. IMO v naslednjih 1.000 letih ne vem če se lahko še kaj takega zgodi, da nek podalpski narod beloritnih skregancev sproducira kaj takega. 

 

In zato lahko vsaj meni, draga @Nodi @carek in podobna sodrga, mirno popušita kurca s svojim hejtom. Jaz bom pa gledal tipa še naprej vsako tekmo in se dobro počutil zaradi zdravega nacionalističnega ponosa, ki mi ga tip delivera pri praktično vsaki igri.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 6
Povezava do prispevka

Amen, pa da omenm, da sm gledu 76s vs Suns in pismu Embiid neki v Jordan mode prešaltu 76s pa prv nanj igrajo vse.

 

Na drugi strani Sunsi ubitačna ekipa, CP3 bi mogu pa v Dallas očitn pridt, da bi zrihtu celotn team, čist so drugi. V glavnm kapu mu dol, to je igralc in pol in če Sunsi tkole nadaljujejo bodo pomoje vidl 2. kolo playoffov in bodo trn v peti kerga kol jih dobi

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Hehe gledal sem kar dosti tekem naših junakov v preteklosti, Nesterovića pri Wolvesih, Udriha pri Kingsih, Nachbarja pri Netsih, Dragića pri obeh stintih v Phoenixu in Houstonu in tudi Vujačiča pri Lakersih v dobrih starih časih davkeBT ali kako se je že tisti strani reklo. Potem sem par let bolj obrobno spremljal NBA in pogledal recimo kakšno tekmo playoffa in finala to pa je bilo to. Bil sem eden dvomljivcev glede Dončića but the kid proved me wrong in zdaj prav z veseljem spet spremljam NBA in s tem seveda tudi Luko and it feels good da imamo prvega superstarja v NBA. 

Povezava do prispevka

Nodi je posegel v besedo in mu rekel: »Če se bodo vsi pohujšali nad teboj, se jaz nikdar ne bom.« Dončić mu je rekel: »Resnično ti povem: preden bo to noč petelin zapel, me boš trikrat zatajil.« Nodi mu reče: »Tudi če bi bilo treba umreti s teboj, ne, ne bom te zatajil.« Tako so rekli tudi vsi drugi učenci.

 

...

 

Nodi pa je medtem sedèl zunaj na dvorišču. Približala se mu je neka dekla in rekla: »Tudi ti si bil z Lukom Dončićem.« On pa je vpričo vseh tajil: »Ne vem, kaj praviš.« Ko je šel v vežo, ga je na pragu zagledala druga in rekla tistim, ki so bila tam: »Ta je bil z Lukom Dončićem.« Spet je tajil, in sicer s prisego: »Ne poznam tega človeka!« Malo nato so tisti, ki so stali tam, stopili k Nodiju in mu rekli: »Zares, tudi ti si izmed njih, saj te že tvoja govorica izdaja.« Tedaj se je začel zaklinjati in prisegati: »Ne poznam tega človeka!« In takoj je petelin zapel. In Nodi se je spomnil besede, ki mu jo je rekel Dončić: »Preden bo petelin zapel, me boš trikrat zatajil.« Šel je ven in se bridko zjokal.

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 5 urami:

Nodi je posegel v besedo in mu rekel: »Če se bodo vsi pohujšali nad teboj, se jaz nikdar ne bom.« Dončić mu je rekel: »Resnično ti povem: preden bo to noč petelin zapel, me boš trikrat zatajil.« Nodi mu reče: »Tudi če bi bilo treba umreti s teboj, ne, ne bom te zatajil.« Tako so rekli tudi vsi drugi učenci.

 

...

 

Nodi pa je medtem sedèl zunaj na dvorišču. Približala se mu je neka dekla in rekla: »Tudi ti si bil z Lukom Dončićem.« On pa je vpričo vseh tajil: »Ne vem, kaj praviš.« Ko je šel v vežo, ga je na pragu zagledala druga in rekla tistim, ki so bila tam: »Ta je bil z Lukom Dončićem.« Spet je tajil, in sicer s prisego: »Ne poznam tega človeka!« Malo nato so tisti, ki so stali tam, stopili k Nodiju in mu rekli: »Zares, tudi ti si izmed njih, saj te že tvoja govorica izdaja.« Tedaj se je začel zaklinjati in prisegati: »Ne poznam tega človeka!« In takoj je petelin zapel. In Nodi se je spomnil besede, ki mu jo je rekel Dončić: »Preden bo petelin zapel, me boš trikrat zatajil.« Šel je ven in se bridko zjokal.

Thrivial je že obveščen😉

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

  

 

So much tole. Ful je smešno ko bereš po Redditih razne primerjave tipa Duranta je še težje čuvat, Dirk je imel bolj mirno roko, LBJ ima bolj konsistente passe itd itd itd.

 

Tip je star jebenih 21 let. V normalnih okoliščinah bi bil 2. ali  3. letnik faksa. Igra fortnite in je vesel ko Božič ko mu Sony podari PS5. Ko tipa vidiš v RL te šele dobro zadane, kako svinjsko mlad človek je to - ne samo zaradi veselja, s katerim je palačinke, ampak kako otroški fris ima. It's a fucking child v 2.01 m telesu.

 

Pol pa pogledaš kva tip dela na igrišču in te šele zares zadane, kok je noro, da gre za slovenskega igralca. IMO v naslednjih 1.000 letih ne vem če se lahko še kaj takega zgodi, da nek podalpski narod beloritnih skregancev sproducira kaj takega. 

 

In zato lahko vsaj meni, draga @Nodi @carek in podobna sodrga, mirno popušita kurca s svojim hejtom. Jaz bom pa gledal tipa še naprej vsako tekmo in se dobro počutil zaradi zdravega nacionalističnega ponosa, ki mi ga tip delivera pri praktično vsaki igri.

Bravo, če boš dobro navijal še naprej ti bo mogoče drugič pokril položnico za internet in ti kupil poliko 

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...