Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Tekma je bila krepko negledljiva večino časa res. :D Ampak me je zanimalo a bo na koncu ratalo Dallasu naredit tisti mini preobrat. Drugače pa tudi sam ravno ne prenašam Younga najbolj. Je pa Luka zadnji dve tekmi precej bolj mil glede pizdenja kot je bil prejšnje tekme, ne vem če je to zgolj slučaj oz. majhen sample tekem ali si je vseeno vzel besede Lowe-a malo k srcu. 

Povezava do prispevka

Ma saj že od prve tekme v nbaju laja nonstop na sodnike, razumem da je na začetku pač želel vzpostavit nek strog odnos do sodnikov da bi mu več piskali, ampak malo te dvigne ko vidiš kako gre nasprotna ekipa v kontro medtem ko Luka na drugi strani igra pantomimo s sodniki. Verjamem pa da je bil še dosti bolj živčen zaradi vseh porazov ja. Ampak saj tudi lani je bil skoz na robu tehnične. No če bo v naprej tako kot zdaj ti zadnji dve tekmi me sploh ne moti da občasno nadere kakega sodnika. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

huda tekma dons, kljub temu da je prvi polčas izgledal dolgočasen in brezvezen za popizdit. Super videt tok dolgo klop od Mavsev, da vseeno najdejo še enega ali dva vroča igralca poleg Lukata, da nekako prigurajo do zmage, kljub spet odurno slabemu shooting gardu iz 50 m KP-ju (me veseli da ga coach skorajda ni igral v 2 polovici) in nevidnemu Maxiju / JRichu. 

 

aja pa drgač nimam absolutno nič proti Youngu, hud napadalni playstyle ima, če bi bil v RPG-ju bi bil uno pure glass-cannon build, ne vem, Flame mage 28 INT 25 WIS 6 VIT... ampak mi gre pa tok na kurac s tem svojim weak-ass izsiljevanjem favlov in pizdenjem, da mi je malo prišlo po pižami, ko mu na koncu niso piskali favla. Sej tud Luka flopa in je annoyjing cunt puppy, ampak tole od Traea je pa next level driskanje

 

Kdaj Luka flopa? Luka samo izkorišča pravila ki pravijo da ko s finto dvigneš obrambnega igralca v luft lahko izsiliš osebno. Če bi Trae samo to počel se nebi noben zgražal nad njim.  Danes je v zadnji četrtini model ko je zgrešil met za tri in je že pristal na tla še skočil naprej v obrambnega igralca in mislil da mu bodo piskali. Pa tale blok na koncu je bil itak nepravilen.

 

Navedek

Lloyd Pierce (trener atlante) says the referees told him Trae set an illegal screen and they "spared him."Section III—By Screening
A player who sets a screen shall not (1) assume a position nearer than a normal step from an opponent, if that opponent is stationary and unaware of the screener’s position.

 

Povezava do prispevka

No no Gatsu, dejmo se umirit mal, sej vsi gledamo iste tekme :D Luka OGROMNO whina in tudi zelo konkreto izsiljuje favle, jaz do gnusnega Traea še nisem videl nobenega, ki bi bil bolj annoying v tem kot Luka.

 

Gatsu reče pred 8 minutami:

Jebemti Steven A Smith in tvoj Luka Dončik.... 

 

 

 

 

Zamorci v NBA svetu imajo overall probleme z izgovorjavo bolj eksotičnih evropskih imen in priimkov. Verjetno čist lifestyle posledica, cel lajf so okrog tebe razni Kenyardi, DeShawni, LaMelli, Kembe, Tyroni in podobno, pol ti pa uletijo razni Karađorđevići, Dončići, Husmanagović-Čosići, Valančiunisi in podobno, itak da boš samo lol what looka spustil :D Ameriški belci imajo pa dejansko tak folk bolj blizu oz je večja šansa da koga poznajo iz RL in nimajo toliko problemov z bolj alter EU imeni in priimki

Povezava do prispevka

Lukova angleščina vsekakor dosti bolj napreduje kot pa izgovorjava njegovega priimka s strani folka tam čez lužo. :D Čeprav nekateri so se že naučili, nekateri pa se še bodo v prihodnosti. ;) Škoda da ga Luka ni vprašal zakaj je pred njegovim draftom SAS govoril v stilu I don't care about this kid from Europe medtem ko je tule cel sladki. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 7 minutami:

Lukova angleščina vsekakor dosti bolj napreduje kot pa izgovorjava njegovega priimka s strani folka tam čez lužo. :D Čeprav nekateri so se že naučili, nekateri pa se še bodo v prihodnosti. ;) Škoda da ga Luka ni vprašal zakaj je pred njegovim draftom SAS govoril v stilu I don't care about this kid from Europe medtem ko je tule cel sladki. 

 

Le zakaj bi ga to spraševal če se je pa model že po par tekmah v rookie sezoni posul s pepelom in priznal da je naredil napako, od takrat naprej ga pa samo še hvali.

Povezava do prispevka

No ja, ne vem če je bilo ravno par tekem, je pa res da je potem spremenil svoj ton, sploh ko je imel Carlisla na svojem showu. Pa saj to sem se zajebaval, valjda ga Luka ne bo šel tega spraševat. Je pa bilo v tem intervjuju kul da je tudi sam priznal glede whinanja. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Sicer nisem nikoli navijal za dallas oziroma, ne bi rekel da so moja ekipa, so mi pa bili vedno simpatični zaradi Nowitzkija. Zdej pa itak zaradi Dončika. Sem pa bil zmeraj kontra favoritom oziroma ekstra močne ekipe sploh od Miami 2006, al kdaj je že LeBron prestopil (vem ja username imam LeBron, to je še izpred časov hejtanja LeBrona). 

Povezava do prispevka

sam himno zacnejo predvajat, pa jim je dal BOG malo sreče.

 

drugače jaz ne bi prevec o prerojenem Dallasu, ki je komi zadrzal 20 tock prednosti pred najslabso ekipo na zahodu (ce ne v celi ligi) in zdele za tocko tudi dost srecno premagal Atlanto, ki je objektivno poden ekipa.

 

 

Cuban res more mal manj svoj ego pumpat in bit "the cool billionare", ter mal bolj dobit kaksne okrepitve, al pa delat menjave pri ljudeh, ki dobivajo okrepitve (mislim na debelega speglarja)

 

 

drgač pa v starih časih (Jordan days) 100% support za Rockets, Clyde the glide in the Dream

uredilo bitje MikeHunt
Povezava do prispevka

men sta bila pa kralja

 

neubranljiv pick n roll skozzz, po 60 asistenc na tekmo

 

najbolj dolgočasna igra v ligi

 

doma v mestu verskih blaznežev

 

random komolci v obraz od 115 kg nabitega hrusta z 0,0001% maščobe v telesu

 

vožnja na treninge v faking priklopnem tovornjaku

 

zraven še tretji brat Hornacek z božanjem face pred prostimi meti

 

mislim to je faking TO od ekipe, za to se navija

 

 

 

mislim jebeni MJ ej, pička mu materna :D  

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 56 minutami:

Sej je bil dobr igralc, sam odkar vem da je pedofil se mi gabi.

 

Dobesedno zdele prvič slišim za tole. Hm, ne vem kaj nej si mislim. Tipo je res nafilal 13 letnico medtem ko je bil sam star 20. Hm. Je mal huda razlika, to je absolutno res, sam da je pa pedofil je pa vseen zelo huda obtožba. Niti ne poznam zakonov v Utahu niti ne vem kako je punca izgledala / koliko je bila zrela po vedenju. Če je bil on pri 20ih neki mali in bogi tipček, ona pa pri 13ih ful razvita in zrela je to drugo, kot če bi bil on 2,05 m visok 110 kg visok hru... aja sej res, nevermind :D  

 

Čeprav po resnici mi je bolj scum move da je toliko časa ignoriral sina, ki ga je imel s to punco. Vsaj to ima dosti happy end vse skupaj, ker sta se modela kasneje vseeno nekako našla in se baje zdej slišita skorajda na dnevni bazi.

Povezava do prispevka

Boljše čimbolj ignorirati kaj igralci počnejo izven igrišč, da se ti ne zagabi cela liga oz. kar cel šport na sploh. No kadar se to da, v bubbleu so toliko posiljevali z ekstremno politiko, da so se zagabili tudi meni čeprav sem spremljal do konca, marsikdo pa ni imel želodca za to. Je pa lepo videti kako se je v par mesecih popolnoma rešil problem rasizma in v novi sezoni ni ne sluha ne duha o tem razen trenutno ko imajo črnski mesec. Čisto slučajno se je to zgodilo ob tem ko so ratingi strmoglavili. :D

 

No ta ekstremna politika je le en del, tu so še afere kot je bila ta z Mailmanom, itak pa 3/4 lige izgleda kot neka mešanica klovna in gengsterja in je logično, da se bo nek Evropejec bolj poistovetil z normalnim Dončićom. Še vedno pa ne bi zanj navijal proti "svojim", dam preveč na tradicijo navijanja za eno ekipo tudi če nimam veze z njo in je na drugem koncu sveta. Vidim pa, da sem med redkimi in se tudi pri nas vedno bolj prijema to, da se navija za igralca, ne za ekipo kar je v ZDA standard. 

Povezava do prispevka

Jaz sem navijal za Dallas pa čeprav mi je v omari visel dres D-Wadea. :confused: :P :D Ampak Lebrona v tistem času nisem mogel niti približno prenašat, zdaj mi je recimo dosti bolj ok, čeprav ne vem kaj bi se moralo zgoditi da bi navijal za kako njegovo ekipo. :D

Povezava do prispevka

Mogoče pa bi res 2007 navijal zanj v finalu če bi igral proti komu drugemu kot Spursom ja. Ma saj če je hotel kaj osvojit je moral ven s Clevelanda v tistem momentu ko je šel, ampak vse okoli decisiona je res bilo skrajno antipatično. ;) Pa še kakšna fora ala skrivanje posnetka ko je nek mulc dunknil prek njega na njegovem kampu al kje že? :D Ma it's all good now, ampak pred MJ-a ga nebom dal v nobenem primeru. 

Povezava do prispevka

Js sm mal ven padu iz basketa, edino kar mi je bilo v zadnjih letih zanimivo spremljat je blo GSW, ker so res harali. 

 

Niti ko so Slovenci evropsko zmagal nism ene tekme gledal. Zdej pa ko so mi kake 2 leti nazaj kanadski/usa kolegi začeli hajpati Dončiča, sem pa kr not padu. Mi je pa dost vseen za Dallas, niso lih neka huda ekipa, sploh ker je tok drugih bl zanimivih ekip

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

 

Dobesedno zdele prvič slišim za tole. Hm, ne vem kaj nej si mislim. Tipo je res nafilal 13 letnico medtem ko je bil sam star 20. Hm. Je mal huda razlika, to je absolutno res, sam da je pa pedofil je pa vseen zelo huda obtožba. Niti ne poznam zakonov v Utahu niti ne vem kako je punca izgledala / koliko je bila zrela po vedenju. Če je bil on pri 20ih neki mali in bogi tipček, ona pa pri 13ih ful razvita in zrela je to drugo, kot če bi bil on 2,05 m visok 110 kg visok hru... aja sej res, nevermind :D  

 

Čeprav po resnici mi je bolj scum move da je toliko časa ignoriral sina, ki ga je imel s to punco. Vsaj to ima dosti happy end vse skupaj, ker sta se modela kasneje vseeno nekako našla in se baje zdej slišita skorajda na dnevni bazi.

Pod 15 let je v Utahu prepovedano za vse odrasle osebe. Tko da je pedofil hebofil, sam nekak so uspel zrihtat da se je izmuznu zaporu.

 

Pa tud sicer ma dost drugih scummy zadev, tko da mu privoscim da nima prstana. Ne poznas in ne ves, ampak vseen pravis da je huda obtozba. :rolleyes: Ne rabis revalitizirat, razumem pa da nisi vedu, sej jest do pred kratkim tud nism.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...