Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

raven reče pred 1 uro:

MIslite, da znajo Heati trejdati Robinsona? Igra več minut, izkoristek manjši, šut slabši in IMO ne bo nič več pokazu kot sedaj.

In da Heati plačajo za tole po 20-25 na sezono je umor. Trejdati sedaj in prodajati upside, ali čakati na poletje in ga dati na s&t.

Znajo ga, sam ne vidim scenarija da bi mu bilokera ekipa plačala tak denar.

Če bi Heatsi šli po Beala bi verjetno sigurno mogla it Herro al pa Robinson, če ne oba.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

  

 

So much tole. Ful je smešno ko bereš po Redditih razne primerjave tipa Duranta je še težje čuvat, Dirk je imel bolj mirno roko, LBJ ima bolj konsistente passe itd itd itd.

 

Tip je star jebenih 21 let. V normalnih okoliščinah bi bil 2. ali  3. letnik faksa. Igra fortnite in je vesel ko Božič ko mu Sony podari PS5. Ko tipa vidiš v RL te šele dobro zadane, kako svinjsko mlad človek je to - ne samo zaradi veselja, s katerim je palačinke, ampak kako otroški fris ima. It's a fucking child v 2.01 m telesu.

 

Pol pa pogledaš kva tip dela na igrišču in te šele zares zadane, kok je noro, da gre za slovenskega igralca. IMO v naslednjih 1.000 letih ne vem če se lahko še kaj takega zgodi, da nek podalpski narod beloritnih skregancev sproducira kaj takega. 

 

In zato lahko vsaj meni, draga @Nodi @carek in podobna sodrga, mirno popušita kurca s svojim hejtom. Jaz bom pa gledal tipa še naprej vsako tekmo in se dobro počutil zaradi zdravega nacionalističnega ponosa, ki mi ga tip delivera pri praktično vsaki igri.

 

Top kek :D . Pizda si ali zabit ali imaš um zamegljen.  Kdaj sem rekel, da hejtam donketa? Tip je že zdaj najboljši basketaš v zgodovini Slovenije, celo na širšem balkanu. Ima potencial postati najboljši evropejec ever, pustiti globok pečat v NBAju. Give credit where credit is due., tip je monster. Ampak, če nimam hive mind mentalitija  in ne navijam zanj, sem hejter? GTFO.  Motijo me razni kekci, k pogledajo highlighte ali 1 tekmo in nato pridejo trositi svoje navdušenje/"znanje"/pametovati ostalim. Taki ne pridodajo debati nič razen posiljenega humora ;) .Me veseli, da si našel veselje in ponos v gledanju NBa tekem donketa  :) . Ker Silver ve, da rabi vsakega fena, sploh zaradi smeri, v katero gre NBA. 

Povezava do prispevka

Jaz sem big supporter lukčija, samo ima toliko ogabnih kvalitet, ki sem jih lagano hejtal pri hardnu, da ne morem bit zdaj hinavc in govorit omg luka all good... pač tipson je drekač na igrišču, 33% časa joka sodnikom, 33% časa baita foule in 33% časa igra najboljši basket kar sem ga videl. Zdaj za mene osebno je 66>33 in ponosno povem, da je on res car, sam da je pa enaka ogaba kot Harden :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Evo danes ponoči ponovno igra naš Bog, Idol in Oče

LUKA DONČIČ

 

image.png.a4c3d41c5b8b2e9610b938366813d0ef.png

 

image.png.bab556a108bf3593025550f310cf1874.png

 

image.png.e300727ce04fb257f7e0ad58060d7c30.png

 

Igra proti odurnim Portland Trailblazers, ki jih vodi znani satanist in pedofil Damian "Devil's Lieutenant" Lillard (levo spodaj na sliki - gre za običajne priprave pred tekmo)

image.png.12e829b73190eef6f44bbbd771a1afda.png

 

 

Jaz bom celo noč prebdel ob sveči in molitvi, namenite našemu Lukatu kakšno lepo misel tudi vi in mu pomagajte do nove zmage!

Povezava do prispevka

Zakaj bye, bye? Bo pač hodil not s klopi, saj ni zdaj neki must starter glede na to da je prišel v ligo kot undrafted 2-way player. Pa ne verjamem da bo dobil res neko veliko pogodbo od koga čeprav se govori o rangu tam 15-20mio na sezonu kar se mi zdi kar joke glede na to da je imel eno zelo dobro sezono in da samo cepa trice. Ok saj ne rečem mogoče še bo popravil svojo obrambno igro kjer ni ravno nek presežek. Ampak trenutno vse kar je več od 12 mio na sezono je too much za tega igralca. Zdaj da bi samo njega trejdali ne vidim, mogoče če bi bil v kakem eventuelnem paketu za Beala recimo. Glede na to da mu je produkcija letos malce padla, sicer nič drastičnega, bo verjetno podpisal qualifying offer potem pa lahko komot testira market naslednje poletje ali pa vzame od Heatov 50 mio za 5 let. :D

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 5 minutami:

Wait srsly?? Ma kakšne sumljivo zgodbe s pedofilijo ali kaj??? Pls no, I love the guy 

 

Haha nah that's just Galko being Galko. ;) Dame je še vedno car. :) Bo pa tole danes dobra tekma imo in test kje trenutno stojijo Mavsi ko bodo igrali proti no excuses ekipi brez dveh starterjev ki je trenutno pred njimi, medtem ko je Dallas tako jokal ker so bili 10 dni brez role playerjev. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Kaj jim Luka dela zadnjih 5 tekem lol. Ni dvakrat za rečt da se je tud nad kritiko Zacha Lowa malo zamislil in se nehal ukvarjat s sodniki ter se posvetil tistemu kar počne najbolje :D 

 

KP naj še par tekem utrga da ga trejdajo ker v obrambi je dobesedno švicarski sir... Rick spet pozabil vzet timeout v zadnji četrtini... Prov do jebenih -14 je čakal kreten...

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

Jeba tole z ADjeve ahilovo.  Res upam, da se do PO uspe sestaviti.

naj mal počiva da vidimo ali je Lebron res MVP kot pišejo mediji. Faking edin argument zanj je ''bUt He'S rEaLLy oLd''. Do zdaj za moje pojme pač ni top 3, Jokiča in Embiida dam GLADKO pred njim, tudi Duranta.

 

Kar se tiče KPja ne vem a je človek totalen idiot kar se tiče igranja obrambe in pobiranja žog ali pač je to največji pussy ki sem ga kdaj videl pri taki višini v NBAju. Nasploh če gledate Dallas je njihova obramba vedno 3s za vsem kar se dogaja. Ali šprinta nek narobe postavljen igralec na nekoga ki je prost na trici ali pa je nek big guy pripravljen za rebound v raketi ker niso sposobni box outat nobenega. Mojstri.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...