Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kak je to, 'Curry indijanski' način? :blink:

Model je izumil basket na novo, z gibanjem off the ball po celem igrišču je ustvarjal poezijo in zgodovino. Umaknil je centre izpod koša in 'jih razvil' v to, kar so danes - gibljivi, šuterji z razdalje in res ne vem, kaj je indijanskega na tem? :)

Tut Jokić ni tipičen retro center ala Shaq, Malone,... ki dlje kot od črtic polkroga rakete ne zadaneta bazena...

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

Kak je to, 'Curry indijanski' način? :blink:

Model je izumil basket na novo, z gibanjem off the ball po celem igrišču je ustvarjal poezijo in zgodovino. Umaknil je centre izpod koša in 'jih razvil' v to, kar so danes - gibljivi, šuterji z razdalje in res ne vem, kaj je indijanskega na tem? :)

Tut Jokić ni tipičen retro center ala Shaq, Malone,... ki dlje kot od črtic polkroga rakete ne zadaneta bazena...


U easy, ne tko resno jemat vsega :) Pac metanje s polovice, pa takoj na zacetku napada brez ene podaje, to se je vcas reklo da igras kt indijanec. Sej ti ogromno starejsih igralcev in trenerjev joka da je liga ratala joke (recimo Popovic itd)
In da grem nazaj k vprasanju, Jst mislim da se bo spet bolj iskalo skileld centre kot zadnja leta in upam da bo vec igre spet pod kosem kot to pocne joker, ker mi je taka igra dost bolj vsec, vsega po malo ne pa nabijanje tric nonstop Dallas style.

Povezava do prispevka

+1 brother, jaz ima tudi rajši babo v kuhni, črnce na koncu busa in jasno definirane pozicije na igriščih. Tale positionless basket mi je res en kurac, ajde nej ga fura GSW če ima pač vesoljca v ekipi, ne pa da zdej vso to furajo.

 

Sploh pa proper old school centri morajo nujno nekak nazaj priti, men je blo gledat prime Olajuwona in Shaqa v Orlandu vrhunec otroškega gledanja NBAja :)

Povezava do prispevka
seattle reče pred 12 urami:


U easy, ne tko resno jemat vsega :) Pac metanje s polovice, pa takoj na zacetku napada brez ene podaje, to se je vcas reklo da igras kt indijanec. Sej ti ogromno starejsih igralcev in trenerjev joka da je liga ratala joke (recimo Popovic itd)
In da grem nazaj k vprasanju, Jst mislim da se bo spet bolj iskalo skileld centre kot zadnja leta in upam da bo vec igre spet pod kosem kot to pocne joker, ker mi je taka igra dost bolj vsec, vsega po malo ne pa nabijanje tric nonstop Dallas style.

 

Ni panike, ni bilo mišljeno osebno. Zgolj dobro se je bilo navezat na tvoj post.

 

Skilled centri so zgodovina. Mislim, sidraši. Vidiš, da ima tudi en Gobert težave, pa je napram Shaqu in nekaterim oldtimerjem balerina... Basket je evolviral, praktično vsak igralec ti mora danes zadevat iz bilo katere pozicije. Branjenje tega je toliko težje. Seveda pa tudi tak basket zahteva skillse in hudo porazdeljene vloge. Tudi obrambno. Kar trenutno en Denver ima, en Dallas, Houston, Charlotte... in še vsaj 20 ekip nimajo.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 49 minutami:

S to razliko da je Duncan bil tudi gobec na igrišču (na svoj način), Jokić je pa verjetno najbolj skuliran Srb vseh časov :D

 

Verjetno imata precej vpliva na to njegova brata, ki sta zelo daleč od skuliranosti :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 urami:

+1 brother, jaz ima tudi rajši babo v kuhni, črnce na koncu busa in jasno definirane pozicije na igriščih. Tale positionless basket mi je res en kurac, ajde nej ga fura GSW če ima pač vesoljca v ekipi, ne pa da zdej vso to furajo.

 

Sploh pa proper old school centri morajo nujno nekak nazaj priti, men je blo gledat prime Olajuwona in Shaqa v Orlandu vrhunec otroškega gledanja NBAja :)

 

Dobro niti eden od omejenih ni old school center. Hakeem je mel footwork playmakerja, Shaq je pa sploh bil nor kombo hitrosti in surove moči. Zame so old school centri razni Eatoni, Muresani in Duenasi 😀

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka

Orlando Dwight Howard je zadnja instalacija kul centra imho. Cousins tist mal kar je blo ... embit, jokic pa to kar se našteva pa danes vidi ni enaka stvar

 

also RIP Shay Sharpe. tip se žal ne zaveda da je Skip bil x factor da njegova norija sploh deluje za širše tv občinstvo. brez skipa je to en vlek bulljive ki ga noben ne bo prebavlju. tipu je v glavo stopl, tole je huda napaka. ubistvu me niti ne zanima kje se namerava zdej pojavljat, ker realno ni velik pametnega povedu, bil je komični relief za skipove divje ideje. RIP undisputed, kul je blo poslušat divjega črneca v kozji maski na totalno white showu. sedaj ga bojo spustili nazaj v džunglo, skip pa jezdi v pokoj verjetno

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...