Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

  

Weraziel reče pred 10 minutami:

sej izgleda smešno ampak je pa vse po pravilih =)

 

 

Pa tole ni prvič naredil. :D

 

 Pizda kva bi dal da bi Luka in Joker skup igrala... Sicer pol bi Denver namesto MPJ rabli enga bolj defenzivno orientiranga krilnega igralca ampak tud z njihovo trenutno ekipo res ne vem kdo bi jih lahko premagal. Gordon in KCP sta res super obrambna igralca, MPJ se je tudi izboljšal. Jokič je pač ogromen in že s tem ogromno opravi. Luka 1na1 tud zmore mnogo bolje kot prejšnja leta. PnR z Jokerjem bi bil pa tako nehumano nefer da res ne vem kako to sploh ustavit. Že ko vidim kako Lively občasno postaja hub za podaje naprej tako kot sta to obvladala brata Gasol se mi kar smejat začne. Joker je pa itak 213 cm visok Dončič kar se tega tiče.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Popovich razložu Spurs publiki sred tekme, da naj ne boo-jajo Kawhija :wub:

 

Rossoner reče pred 10 minutami:

 


Gospod :avadodo:

 

 

Sej je car Pope, sam vseen. Šport so emocije in če se mal pokaže navijaškega vzdušja, ni to nič narobe. Če so pa pičke ratal mimoze, pa naj se bavijo s feng šuijem, prstnim slikarstvom, vezenjem gobelinov in ostalimi podobnimi duha sproščujočimi hobiji. Večina teh pičkic bi se stopila v evropskih športnih udejstvovanjih.. 

Povezava do prispevka

Tako je. Nekaj je reakcija, kot vidim zadnjič, ko bi model zažgal dres Klaya Thompsona ker kao ne igra več na nivoju izpred par sezon, nekaj pa, da žvižgaš modelu, ki je izsilil trade iz tvojega kluba...To je za pričakovat. Seveda pa, naj ostane na tem - boojanju in žvižganju, ne na kakih grožnjah ... 

Povezava do prispevka
Navedek

Oklahoma City Thunder's Josh Giddey goes viral for alleged explicit photos with underage girl

 

Another massive scandal is brewing in the NBA after Oklahoma City Thunder'sJosh Giddey has gone viral with pictures and videos alongside an allegedly underage girl. Her name is Livv Cook and she is reportedly a sophomore in high school. Livv herself posted images bragging about having sexual intercourse with Giddey and the player does seem like he is comfortable enough around her to make people think this is true. 

https://www.marca.com/en/basketball/nba/oklahoma-city-thunder/2023/11/23/655f74dfe2704e572e8b45b2.html

 

Giddy likes kitty titty :D :D

 

(punca je 15 lol)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

kukr sem jaz razumel, naj bi bila bejba 15-16, on pa 19-20.

 

Po optimističnem scenariju (ona 16, on 19) je vse legit, tko iz pravnega kot iz moralnega vidika, to je sam 3 leta razlike, pač kot da bi pri nas v SLO en fejmič iz 4. letnika stiščal hudo bejbo iz 2. letnika, se je dogajal dobesedno ves čas, move along nothing to see here

 

Po pesimističnem scenariju (ona 15, on 20) je pa kar kisla tuna vse skp, ja :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 23 minutami:

kukr sem jaz razumel, naj bi bila bejba 15-16, on pa 19-20.

 

Po optimističnem scenariju (ona 16, on 19) je vse legit, tko iz pravnega kot iz moralnega vidika, to je sam 3 leta razlike, pač kot da bi pri nas v SLO en fejmič iz 4. letnika stiščal hudo bejbo iz 2. letnika, se je dogajal dobesedno ves čas, move along nothing to see here

 

Po pesimističnem scenariju (ona 15, on 20) je pa kar kisla tuna vse skp, ja :D 

 

Model je rojen 10. oktober 2002 tako da je kar lepo 21. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

kukr sem jaz razumel, naj bi bila bejba 15-16, on pa 19-20.

 

Po optimističnem scenariju (ona 16, on 19) je vse legit, tko iz pravnega kot iz moralnega vidika, to je sam 3 leta razlike, pač kot da bi pri nas v SLO en fejmič iz 4. letnika stiščal hudo bejbo iz 2. letnika, se je dogajal dobesedno ves čas, move along nothing to see here

 

Po pesimističnem scenariju (ona 15, on 20) je pa kar kisla tuna vse skp, ja :D 

Odvisno, v enih zveznih državah to ni ok. V Oklahomi majo pa menda dovoljene poroke odraslih moških s puncami otroki, tako da tam verjetno ni panike.

Povezava do prispevka

A je res 15? Mal so nasprotujoči podatki. Če je 16, je vse Gucci, v Oklahomi je age of consent 16.

 

tist, da je cel USA 18, je sam v flimih :D

 

 

zasledil sem vse od 15 pa do junior in highschool (kar je tretji letnik, js sm bil čist na začetku njega 17)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...