Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 7. 11. 2023 at 8:20:

Ja sam zaenkrat so igrali proti Spursom, Netsom, Grizlijem, Bullsom, Nuggetsom, Hornets in Magic. Tudi lani bi pričakovali zmago proti večini izmed teh, samo Grizliji so res padli in jih premaga katerakoli ekipa, ki ima eno četrtino cajta, ostalo pa je kar je.

 

Zdej bodo Raptors, Clippers, 2x Pelicans, Washington, Bucks, Kings, Lakers, Clippers

 

To bo pokazalo kok dobri so dejansko. Šanse so, da poberejo kake 6 zmag, zato ker nekatere ekipe še niso zares v formi.

Evo @Gatsu

 

Raptors L

Clippers W

Pelicans W

Pelicans L

Wizards W

Bucks L

Kings L

Lakers W

Clippers L

Rockets W

Grizzlies L

Thunder L

 

Samo 5 zmag. Lahko da so Mavsi boljši kot lansko sezono, niso pa spet tok neki velik boljši. Meni se zmer delujejo kot neka ekipa, ki ne bo končala v top6.

 

Povezava do prispevka

tu sedim v kavarni

okoli mene pa pametovanja

 

o dončiču, o slovenski reprezentanci

sploh - vsak pobritež ima svoje mnenje

 

enkrat bom samo skočil in začel kričat. 

 

 

vsak kovinar je v svojih sanjah drugi popovič

 

veste vi kako težko je gledat neumne ljudi v njihovi slepi veri da so pametni? :)

 

(ne govorim o tej temi, ampak o pobritežih v kavarni. je pa zanimivo ... s kakšno slepo vero razlagajo svoje iracionalne, aracionalne razlage ... sej pravim. Da bi človek kar poklical Cubana pa predlagal menjavo trenerja)

 

 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Seth reče pred 3 minutami:

Če pa ti sam nonstop pametuješ o vsem? Make it make sense. :blink:

moji ugovori in komentarji so povečini postopkovne narave. zelo redko me boš videl bentiti čez igralce/čez trenerje ipd. če govorim, govorim v naporu, da bi nekaj dobilo smisel ... da ne bi bil neki bedni kavarniški pogovor. 

 

 

  • Trol 1
  • Nekul -1 2
Povezava do prispevka

Mogoče si to samo želiš, ampak vseeno izpade kot bedni kavarniški pogovor zato ker napadaš ljudi ne pa njihovih argumentov, predvidevam da zato ker sam nimaš nekega tehtnega protiargumenta in je pač lažje rečt ljudje so seljaki in da vsak neki pametuje, medtem ko si sam največji krivec tega. :D

Povezava do prispevka
Seth reče Pravkar:

Mogoče si to samo želiš, ampak vseeno izpade kot bedni kavarniški pogovor zato ker napadaš ljudi ne pa njihovih argumentov, predvidevam da zato ker sam nimaš nekega tehtnega protiargumenta in je pač lažje rečt ljudje so seljaki in da vsak neki pametuje, medtem ko si sam največji krivec tega. :D

kje pa sem napadal ljudi? (nočem it preveč v offtopic, samo to kako ima vsa neko svoje mnenje ... to pa mi je pač zanimivo)

uredilo bitje fauzo
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 37 minutami:

tu sedim v kavarni

okoli mene pa pametovanja

 

o dončiču, o slovenski reprezentanci

sploh - vsak pobritež ima svoje mnenje

 

enkrat bom samo skočil in začel kričat. 

 

vsak kovinar je v svojih sanjah drugi popovič

 

veste vi kako težko je gledat neumne ljudi v njihovi slepi veri da so pametni? :)

 

(ne govorim o tej temi, ampak o pobritežih v kavarni. je pa zanimivo ... s kakšno slepo vero razlagajo svoje iracionalne, aracionalne razlage ... sej pravim. Da bi človek kar poklical Cubana pa predlagal menjavo trenerja)

Zdej veš kako se mi počutmo.

Povezava do prispevka

Takole je: zaraf je imel ze 10 verzij v razlicnih temah v razlicnih obdobjih. Bannanje se ne obnese in ni smiselno.

 

Ce mu odgovarjate boste zjebal dober topic, ce mu ne odgovarjate bo sel pocasi drugam.

 

Its up to you momci.
 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 33 minutami:

Takole je: zaraf je imel ze 10 verzij v razlicnih temah v razlicnih obdobjih. Bannanje se ne obnese in ni smiselno.

 

Ce mu odgovarjate boste zjebal dober topic, ce mu ne odgovarjate bo sel pocasi drugam.

 

Its up to you momci.
 

 

Samo pravim. Da pač folk se ne zaveda kako neumen je. Vključno z mano. 

 

In je zanimivo. S kakšno prepričanostjo se piše analize. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Mislim da tole modrovanje ter bolj ali manj prikrito egotripanje od uporabnika @fauzo ne pripomore k ničemur, razen da ta topic čedalje bolj smrdi po dreku. Tako da predlagam, da se človeku od tu dalje briše poste, hkrati pa se probajmo potrudit, da mu ne odgovarjamo. Ne vem, vi povejte.

 

Grd in bullyjast team-up, priznam, ampak kdaj je treba biti tudi grd in bullyjast.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

Mislim da tole modrovanje ter bolj ali manj prikrito egotripanje od uporabnika @fauzo ne pripomore k ničemur, razen da ta topic čedalje bolj smrdi po dreku. Tako da predlagam, da se človeku od tu dalje briše poste, hkrati pa se probajmo potrudit, da mu ne odgovarjamo. Ne vem, vi povejte.

 

Grd in bullyjast team-up, priznam, ampak kdaj je treba biti tudi grd in bullyjast.

zakaj? zato ker sem ti napisal da pišeš neumne poste brez kakršnekoli podlage, kiao na ravni mamice opremljajo znanja? oprosti. ne bom več pisal tle ni panike sploh

 

ti pa kr piši svoje "analize" kako so vsi proji razen tebe debili ki nimajo pojma. vse kar sem hotu je ti rečt, da je dobro kdaj pa kdaj tudi malo upoštevati okoliščine. najlažje je napisat da bi mogu dallas pripeljat 4 jordane. mnogo težje pa je napisat nekaj, kar ima dejansko smisel in podlago in kar upošteva situacijo. ampak lej

 

drkajte naprej na svojega donketa in si domišljajte da so dallas z donketom in co. title contenders a modeli še v playoff ne bodo mogli. za KP sva se pa že skregala in si mi brisal poste. 

 

ti kr pobriši vse moje jst pa se bom držal stran od te teme. takih debat mam dost v random kafiču

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

@fauzo Ne gre samo zame - čeprav priznam, da si mi mega annoying uporabnik. Kjerkoli se pojaviš, zasmradiš debato. Vse debate hočeš obrnit na sebe, vse je okrog tebe in zelo slabo narejenega pametovanja, ti ti ti. Pa vmes leti še žaljenje, trolanje, zbujanje slabe volje in potem navadno še grožnje. In to gre folku zelo na kurac, neha pisat, neha brat, topic crkne.

 

Veš sam, kako sem to reševal nazadnje. Vse sem ti brisal, kar je karkoli nakazovalo da spet iščeš konflikt in negativne odzive - torej vse. Sem zdaj pustil, da pišeš, ker nisem bully in nimam trdega kurca od tega, da nekemu random narcisu brišem poste. Ampak za dobro topica in tegale micro mini communityja mislim, da bi bilo spet treba po drakonsko. Vse pobrisat pa lp.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Ne gre samo zame - čeprav priznam, da si mi mega annoying uporabnik. Kjerkoli se pojaviš, zasmradiš debato. Vse debate hočeš obrnit na sebe, vse je okrog tebe in zelo slabo narejenega pametovanja, ti ti ti. Pa vmes leti še žaljenje, trolanje, zbujanje slabe volje in potem navadno še grožnje. In to gre folku zelo na kurac, neha pisat, neha brat, topic crkne.

 

Veš sam, kako sem to reševal nazadnje. Vse sem ti brisal, kar je karkoli nakazovalo da spet iščeš konflikt in negativne odzive - torej vse. Sem zdaj pustil, da pišeš, ker nisem bully in nimam trdega kurca od tega, da nekemu random narcisu brišem poste. Ampak za dobro topica in tegale micro mini communityja mislim, da bi bilo spet treba po drakonsko. Vse pobrisat pa lp.

briši 

 

pa nisem iskal konflikta samo dokazoval sem, da se donke ne obnese dobro kot ekipni igralec. kar sam dokazuje vsako leto, proji pa nočjo niti igrat z njim. ti sam briš

 

folk ne razume, da so stvari ponavadi malo bolj komplicirane kot "niso zadeli trojk". lej, ni panike. pa najlažje je rečt dallas nespoti ne morejo pripeljat projev

 

preber si to temo pa mi povej če ni prava komedija. vsako leto delate isto. dallas contenders, pol igrajo proti malo boljšim - noben ne zna zadet, pol se malo prime donketa - ojoj preveč minut

na koncu pa nekak se sprijaznite da niso bli nikol contenders. smešna, smešna tema
 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Takole je: zaraf je imel ze 10 verzij v razlicnih temah v razlicnih obdobjih. Bannanje se ne obnese in ni smiselno.

 

še zaprte registracije se niso obnesle, glede na to da je par dni po odprtju že bil nazaj :D

nismo več v prejšnejm tisočletju, da si sam usekal en IP ban 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...