Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

jp, točno tko. Šalo na stran - stil igre od Lukeca ful obremenjuje gležnje, razne kite, nenazadnje tud stopala - dobesedno skoz menja med ful speed pospeški in instant ustavljanjem na mestu. Če pustimo to, da si precej manj učinkovit pri temu, če imaš 180 kg, je kle še extra stres za telo, če si takole masten. 

 

Je pa res da je noro moški imidž tole :D  Sploh ob robotih tipa THJ, ko je model izklesan ko iz marmorja, uno 0,01% maščobe, verjetno non-stop v top formi in na treningu... Naš omiljeni sodržavljan pa s PS5 joypadom v roki in s porcijo čevapov pred compom :D 

 

No vsaj to je plus, da se lahko zajebava s takimi dokler je tako mlad. Ko bo enkrat 30ka zasekala bo bolj konec heca :D 

Povezava do prispevka

O fuck, a tole je prava slika? Saj je vedno bil malo on the chubby side ampak vseeno. :D Ja se strinjam glede poškodb, že zdaj v prvih dveh sezonah mu je skoz neki gleženj klecnil al pa kaj in je to še toliko hujše z odvečnimi kilogrami. Pa itaq je praktično vsako tekmo na tleh ker igra tako brezkompromisno. Sicer s svojim slogom igre lahko tura dolgo časa tudi malo zdelan. Drugače pa imajo vsi neke svoje kuharje, tudi Embiid, problem je menda lih v tem da so predobri kuharji za tele naše jedce. :D 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

O fuck, a tole je prava slika? Saj je vedno bil malo on the chubby side ampak vseeno. :D Ja se strinjam glede poškodb, že zdaj v prvih dveh sezonah mu je skoz neki gleženj klecnil al pa kaj in je to še toliko hujše z odvečnimi kilogrami. Pa itaq je praktično vsako tekmo na tleh ker igra tako brezkompromisno. Sicer s svojim slogom igre lahko tura dolgo časa tudi malo zdelan. Drugače pa imajo vsi neke svoje kuharje, tudi Embiid, problem je menda lih v tem da so predobri kuharji za tele naše jedce. :D 

 

Noben kuhar ne hod s teboj v trgovino, pa gleda pod blazino če maš kake candy bare

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 4 urami:

Sej mogoče ni težava v izbiri hrane, ampak v količinah

 

ravno to mi je smesno; kuhar mu - preprican sem - dozira kolicino, kaj pa pol LD dela, pa vprasanje. verjetno gre se v Mcdonalds na melspajzo. :D

 

pac moja neumnost, ker nisem pomislu, da se pa mogoce ne drzi jedilnika, ceprav so mu ze prvo leto v Dallasu povedali, da naj na pripravljalni kamp ne hodi z 10kg viska.

 

edit: me je Bluesan prehitel.

 

Hell666 reče pred 3 urami:

videt je kar mentalno šibek

 

isti bo kot foter.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Mavsi izgledajo pa proper beasti v S03, preseason in debeli Luka gor ali dol. Prva polovica tekme deloval tko dost medli in nezainteresirani, pol so se pa v 3. četrtini zbudil in popolnoma razbili Buckse. Richardson je evil man, takoj se je ufural. Brunson je še vedno hud, Iverson Burke ga enako poka kot v bubblu, WCS je začel šopat trojke (maš clip iz treninga kjer jih tip stisne 20 zapored), tisti avstralski prvi pick izgleda tudi zelo kul... Zelo obeta tale ekipa, ko se KP enkrat pocajta bodo nori.

 

Je pa Powellu očitno poškodba uničila kariero. Že prej je bil uno, ajde recimo da material za neko semi-solidno rezervo... Ampak tole kar se pa zdej vleče po igrišču je pa res žalostno. Prov nič več nima model zdaj ko je izgubil eksplozivnost in odriv :(  

Povezava do prispevka

Luka being Luka, model igra tako na easy, izgleda kot da se sploh ne trudi potem pa v treh četrtinah 27/8/4 lagano. :D Trice so jim lepo letele, še WCS 2/2 easy. Richardson zna met career high številke letos, to pa je bonus ko igraš z Luko. :D  Rookiji so dobili samo par drobtinic na koncu tekme, razen Green je igral tudi v prvem polčasu. Škoda mi je malo Terrya, bi ga rad videl še več ampak verjetno bo težko dobival minute dokler bosta Brunson in Burke dobro igrala, tako da ne vem zakaj so ga sploh draftali če so imeli namen podpisat Burke-a. 

 

Kar se tiče Luketa in njegove teže bo moral pač Cuban spet malo pritisnit tako kot je naredil prvo sezono. Jebote nek celebrity chef, daj mu nutricionista osebnega. :D

Povezava do prispevka

ja Powell mi je izgledal res bogi :(  Obrambe nobene (ajde to že pred poškodbo ni neki blestel) plus ja da je v PnR situacijah zdej čist neuporaben - trojke nima, unih savage zabijanj pa itak da ne more več spuščat če so mu odrezali pol noge

 

Ko bo še KP v ekipi dejansko ne vem, kva boš delal z njem. KP je boljši, Maxi je boljši, WCS pa tudi če mene vprašaš. 

 

ampak jst sem Powell hater že odkar spremljam Mavse - pač res mi ni bil nikoli niti blizu materiala za prvo postavo plus ta arhetip igralca "poskočna kobilica center brez višine in skilla" mi je največji randomness ever, 100x rajši imam razne Nosov in Gobert enodimenzionalne centre. Tko da mogoče sem mal biased :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ma, verjetno se bo donke spravil v red (ali ga bo Cuban) do PO. Ne pozabimo, da je bila letos specifična sezona. In se verjetno pozna pri bioritmu teh igralcev. Ampak ja, mogoče ni lih najbolj mentalno čvrst oz z glavo pri zadevi. Nekako ne vidim te lahkote v nejgovih očeh (razen k požira 17 palačinko iz nutelo:D ). Na dolgi rok pa ga zna to zjebati, sploh gležnje

Povezava do prispevka
carek reče pred 4 minutami:

Ma, verjetno se bo donke spravil v red (ali ga bo Cuban) do PO. Ne pozabimo, da je bila letos specifična sezona. In se verjetno pozna pri bioritmu teh igralcev. Ampak ja, mogoče ni lih najbolj mentalno čvrst oz z glavo pri zadevi. Nekako ne vidim te lahkote v nejgovih očeh (razen k požira 17 palačinko iz nutelo:D ). Na dolgi rok pa ga zna to zjebati, sploh gležnje

Ja, tip ki je šel pri 13ih v drugo državo in je potem 8 let drkal košarko ko norc in postal eden najboljših evropskih košarkarjev pri 18ih, je mentalno šibek.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 10 urami:

Lan je vsaj nekej delal na moči pred sezono in je pol tud atomsko štartal v njo. 

 

carek reče pred 1 uro:

Ne pozabimo, da je bila letos specifična sezona.

 

a ni prišel po marčevski COVID prekinitvi nazaj v NBA (zanj) dobesedno ripped? pa recimo Jokić takisto?

 

zdaj pa LD z minimalno 10kg preveč, Jokić pa s 15kg preveč. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...