Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Bojda Slovenci niso v igri, tako da Slaviša in Grabić odpadeta.

 

Mi je malce smešno ko je Barišić primerjal organizacijo kluba s klubi nemške Bundeslige, češ da so na boljšem nivoju kot klubi na Hrvaškem ipd.


Kak kekec.

 

Ne vem no, za moje pojme odpuščati trenerja brez par menjav v zaledju je bedarija.

 

Povezava do prispevka
Armando reče pred 5 urami:

Bojda Slovenci niso v igri, tako da Slaviša in Grabić odpadeta.

 

Mi je malce smešno ko je Barišić primerjal organizacijo kluba s klubi nemške Bundeslige, češ da so na boljšem nivoju kot klubi na Hrvaškem ipd.


Kak kekec.

 

Ne vem no, za moje pojme odpuščati trenerja brez par menjav v zaledju je bedarija.

 

Malo jih je treba tudi v bran vzet, saj izbire niti niso imeli. Joaota so menjali igralci ...

 

Drugače pa comedy gold novinarska konferenca. Prijateljica moje žene je žena Miroslava Kloseja, prejšnji teden smo bili na večerji, Felix Magath je sosed Adama Deliusa ...

Povezava do prispevka

Prva stvar, ki bi jo morala naredit Olimpija je zmanjšanje števila tujcev.

 

Gledam zdaj kader in je samo 11 od 31 igralcev domačih, od tega trije golmani ter še trije mulci, ki niso veliko oz. nič igrali. Če se že pripelje tujce naj bodo ti res takšni, ki bodo dvignili kvaliteto ekipe ne pa da so samo za število. Klop lahko gulijo tudi domači fantje, ki bodo tudi igrali za "sok in sendvič".

 

Včasih, ko so bile še bolj stroge omejitve je veljalo, da mora biti tujec vsaj dvakrat boljši od domačega igralca, da se ga podpiše. Zdaj so večinoma (vsaj) 2x dražji, niso pa veliko boljši, če sploh od kakšnega mulca iz lastne šole.

Povezava do prispevka

Jebga, na žalost je Olimpija še vedno v prvi vrsti namenjena pranju denarja in prekupčevanju z neko vprašljivo 'živino' na trgu fuzbala. Kupi prodaj mentaliteta in pol se čudijo, da se Ljubljančani resneje ne povežemo s klubom. Zarad mene tut če bi še zmer Zidar bil gor.<_<

Povezava do prispevka

Malce je škoda ampak žal so egi v Olimpiji njen največji sovražnik, tako Delius in zlasti Barišić razpolagata z neverjetnim naborom laži in manipulacij.

 

Kar se tiče kadra se popolnoma strinjam z Ronaldinhom, 1000 tujcev in peščica domačih, ki pa so tako ali tako z eno nogo že pred prestopom.

 

NZS bi moral odločneje ukrepati z omejitvami tujcev.

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 6 urami:

Prva stvar, ki bi jo morala naredit Olimpija je zmanjšanje števila tujcev.

 

...plus, ne moreš v klub pripeljat polovice ekipe iz ene (tuje) države, valjda da se potem takoj ustvarijo klike v moštvu.

 

to kar je LvG naredil v Barceloni z Nizozemci, je Joao naredil s Portugalci v LoLimpiji. :D

 

Jude reče pred 22 urami:

Drugače pa comedy gold novinarska konferenca.

 

to je res tr00 gold.

 

še včeraj so se zakleli na svojih mamah, kako bo novi trener lahko samo tujec, danes pa se že Gubercem pogajajo o odškodnini za Zeljkovića. ki bo garant pakiral pred koncem sezone. :rofl:

 

edina dobra stvar, ki se bo izcimila iz tega je pa itak ta, da majstore prevzema Koper vsaj do zimskega premora -

 

image.png.4423ba56f9e3530399a0065752e7bea3.png

 

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 16 urami:

Kupi prodaj mentaliteta in pol se čudijo, da se Ljubljančani resneje ne povežemo s klubom. 

 

Kaj bi Olimpija lahko naredila, da bi se Ljubljančani resneje povezal s klubom? Pa to je čist resno vprašanje, ker stadion je prazen in tud glede OL ni nobenega vzdušja v LJ, čeprav je bila 14 dni nazaj zgodovinska tekma 

 

Povezava do prispevka

Najprej naj vodstvo pokaže odnos do kluba, navijačev, mesta... Če uletiš sem z namenom, da se boš šel nekega mutenja v kalnem, preprodajat neke kvazi balkance, ki so načeloma vredni pol kurca mrzle vode in se praktično vsako sezono na novo sestavljal za 'prihodnost', je jasno, da bo folk to spregledal in postal nezaupljiv. Bil sem na večini tekem prve sezone, ko je uletel Mandarić, ker sem iskreno verjel, da bo, kot bivši lastnik angleškega kluba imel vizijo in postavil Olimpijo na temelje, kakršne je takrat imel Maribor z Zahovićem. No, po koncu sezone je bilo jasno, da je še en v nizu mutibaričev. Če ti je cilj zgolj slovenska liga, hvala lepa za tako vizijo. In potem, ko gledamo že samo 'prodajo' kluba naprej, je jasno, da se zgodba, vsaj zaenkrat, ne bo razvila v več. 

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 12 urami:

Kaj bi Olimpija lahko naredila, da bi se Ljubljančani resneje povezal s klubom?

 

zgodba ne bi smela vsebovat balkanskih mešetarjev, igrat bi morali domači devetnajstletni fantje, pa liga prvakov bi se morala špilat.

 

moj odgovor je hkrati resen in sarkastičen, ampak žal je to tako v Ljubljani. uspeh in imena vlečejo ljudi na štadion, sicer pa več sreče prihodnjič.

 

obenem mi je kot Ljubljančanu bedno in nerodno, ampak tukaj je preveč športov in moštev, poleg tega pa Ljubljana za razliko od mnogih drugih krajev po Sloveniji ni ravno deklarirano nogometno mesto.

 

love it or hate it, tako to je.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 13 urami:

 

Kaj bi Olimpija lahko naredila, da bi se Ljubljančani resneje povezal s klubom? Pa to je čist resno vprašanje, ker stadion je prazen in tud glede OL ni nobenega vzdušja v LJ, čeprav je bila 14 dni nazaj zgodovinska tekma 

 

Sponzorirala razmnoževanje Ljubljančanov, da bi še kak Ljubljančan živel v LJ

Povezava do prispevka

Problem je širok. Sam že od 90tih hodim na tekme, občasno na vse, občasno potem nekaj časa bolj redko, malo v intervalih. Trenutno kar hodim. Nisem iz Ljubljane, navijam pa za Olimpijo. Problem pa vidim takole.

 

Ljubljana ni nogometno mesto in v mestu ni čutiti nogometnega utripa, tako kot drugod. Po tekmi prideš z dresom v lokal na pivo, pa te vsi čudno gledajo. Vidim tudi pri sodelavcih iz Lj. To nihče nima pojma kaj se sploh dogaja.

 

V mestu je polno ljudi, ki so priseljeni od drugod, in nimajo nič z Olimpijo. Pravi ljubljančani pa ne hodijo na fuzbal.

 

Dolgoletna razočaranja glede nogometa. Na odločilni tekmi luža v kazenskem prostoru v kateri se je ustavila žoga. Igranje neprijavljenih igralcev (Kreft, spet na eni izmed odločilnih tekem) in 0:3 za zeleno mizo. Na zadnjih parih tekmah zasrana gora točk naskoka. Vedno nekaj zajebemo…  Take stvari ti res ubijejo duha, verjemte…

 

Menjave trenerjev, vseskozi neka mutna in nikoli razjasnjena posla.

 

Prednost dajemo nepreverjenim igralcem iz drugih balkanskih lig. Mater vola, če pri nas nimamo fantov, ki bi bili tako dobri kot nekdo iz druge hrvaške lige, pol zaprimo klub. Težko se identificiraš s klubom, če igrajo sami tuji levaki.

 

Ne vem kakšne so cene drugod, ampak meni se obisk nogometne tekme zdi drag. Karte po 10 ali 15e, pivo, sok... Če gresta dva na tekmo je to 40e+, če trije pa 60+. Pomnožiš z 2x ali 3x na mesec… Ljudje si to težko privoščijo, v Lj so pa sploh stroški visoki. Jaz bi na tem mestu naredil preizkus, karta 6e, v njo vključeno pivo (ki roko na srce proizvajalca stane 2 centa) in hotdog, zraven kakšni mini spominki z vsake tekme posebej, ki jih zbiraš… Ljudje bi dobili občutek, da nekaj dobijo.

 

Pa še enkrat, Ljubljana ni za šport. S kavča že, dvignit rit pa ne, žal.

 

Ljudje nikjer nimajo denarja, pa vseeno grejo na tekmo, povsod so mutna posla, menjajo trenerje, ni uspehov…. V Ljubljani pa se te stvari idealno vsaka po malo povežejo in na koncu je tako kot je. Žalostno je gledat prazne objekte, predvsem pa nezainteresiranost ljudi…. Škoda.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

Stožice niso kaj dosti boljše. V garažni hiši spodaj potrebuješ dežnik, ko dežuje. To teče iz vseh por, brez heca. Vse je umazano in zapuščeno. Groza.

Sploh so mi Stožice neposrečen štadion. Bedno je že to, da na štadion prideš na vrhu, tam pa je potem ploščad, na kateri vedno stoji polovica ljudi, da tribune izgledajo še bolj prazno. Ker so vhodi na vzhodno tribuno na vrhu je tam vse odprto in je v mrzlih dneh ves čas prepih. Poleti pa sediš na živem soncu in gledaš direkt vanj.

Skratka, štadion se mi zdi narejen izredno nepremišljeno.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 8 minutami:

Saj odnos LJ do športa se vidi že na Bežigrajski podrtiji. Vem, da je to bolj krivda politike kot navadne raje, ampak če bi bil interes, bi že zdavnaj našli rešitev. 

 

Bežigrad ima s športom še manj kot Zoki. Zgodba bežigrajske podrtije in Jocove fiksideje se vrti glede biznisa in še najmanj fuzbala.

Povezava do prispevka

Ja, saj to glede politike in biznisa je jasno. Moj point je bil bolj, da v kakšnem bolj nogometnem mestu (ali državi na splošno) ne bi 15 let kar tako gledali, kako mitski štadion propada. 

 

 

Kamahl reče Dne, 19. 10. 2023 at 13:18:

Normalno da ni interesa, če so pa stožice posledice volilne kampanije. Da se bežigrad obnovi, kje igra olimpija in kaj potem s stožicami?

 

Lahko bi Olimpija igrala tam, Stožice pa ostanejo nacionalni stadion. Itak je pa po vsem tem času prepozno za obnovo in bi bila ta tudi predraga. 

 

Vsekakor se bi lahko našle boljše rešitve kot pa je trenutno stanje, če bi bila volja za to. Jasno pa, da to Zokiju ni v interesu.

 

Slovenska politika in birokracija - 10. žalostno.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

NZS se prav trudi NEpromovirati nogomet! 

 

1/16 finala pokala je ena velika burleska. Primorje : Maribor je atraktiven par zaradi zgodovine obeh ekip, wajduci so pri vrhu druge lige, proti Gorici se je zbralo 1600 gledalcev. Stadion bi nafilali tudi zdaj, če ne bi geniji na NZS tekme delegirali na četrtek ob... 13:00! Haha. Isto Odranci : Koper. Sreda ob 13:30.

 

V vseh nogometno normalno razvitih državah pokalno tekmovanje dojemajo kot praznik nogometa predvsem za manjše ekipe in nižjeligaše. Zato igrajo nižjeligaši od začetka vedno doma, da nafilajo stadion, dobijo € od vstopnine... € od vstopnine bi lahko dobilo tudi Primorje, pa ne bo, ker ob 13:00 pač folk še dela v Mlinotestu pa v Fructalu. 

 

Vsaj Nafta : Celje je ob normalni uri. Pa Gorica : Domžale. Ampak to nima veze, ker Goričani se itak ne bodo spravili na stadion. Toda tega Mijatović in kompanija itak ne vedo. Vržte se po štengah! 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...