Skoči na vsebino

[PS5] Death Stranding 2


gojc

Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 5 minutami:

Da v igrah vidim 300x vmesne sekvence z njegovim imenom

Ampak to enostavno ni res.

Pojavijo se kvečjemu ene par krat na začetku in koncu.

Je pa res, da je njegova režija zelo filmska in daje večji poudarek creditsom kot to počnejo igre ponavadi.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

Ma 100% sem, da jih je full tudi vmes. Preverjat ne grem za noben denar, ker sem komaj čakal, da končam in pobrišem stvar :D

Mogoče se jaz narobe spomnim.

Mam v glavi, da so bli creditsi samo na začetku in dvakrat na koncu, ker je bil nek čuden dvojni konec (kao twist).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Ampak to enostavno ni res.

Pojavijo se kvečjemu ene par krat na začetku in koncu.

Je pa res, da je njegova režija zelo filmska in daje večji poudarek creditsom kot to počnejo igre ponavadi.

 

Sej veš s kom debatiraš. Modelu je DS igra smrdela do neba do česar ima seveda absolutno pravico. Ampak potem je hodil gnjavit v temo parkrat dnevno in ponavljal en in isti bullshit ter nas prepričeval da smo vsi ostali ki nam je bila igra všeč idioti, ker smo bili drugačnega mnenja.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

 

Sej veš s kom debatiraš. Modelu je DS igra smrdela do neba do česar ima seveda absolutno pravico. Ampak potem je hodil gnjavit v temo parkrat dnevno in ponavljal en in isti bullshit ter nas prepričeval da smo vsi ostali ki nam je bila igra všeč idioti, ker smo bili drugačnega mnenja.

 

Laž. Igro sem obrnil in pohvalil razen par zadev. Whatever. 

 

Carki but hurt :D Bom moral večkrat dregnit v kakeca, da bo več akcije. 

 

Slab spomin mate dečki. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Meni je kar lepo Tomažek opisal, zakaj je Kojima kot oseba scum:

 

Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

nadutost, narcisizem grejo totalno na kurac. V igri mi dlake grejo pokonci, ko milijon krat med igro vidim napis Hideo Kojima na ekranu. Pa milijon ur dolge vmesne sekvence (ki je itak splošno znano, a jih sovražim).

 

Deluje mi kot nekdo, ki se mu zdi, da je "prerasel" medij igric, zdaj hoče pa na vrat na nos v drug, bolj "resen" medij, pa mu ne uspe, ker pač smrdi po pasji scalini (še en tak primer mi je Druckmann) oziroma želi inovirati špile na načine, ki totalno ne grejo skupaj (reminder, kaj je tip vse hotel stlačiti v MGS 5 in kakšen prašičji iztrebek je ratal iz teh njegovih pogruntavščin). In ki je zraven še totalen egomanijak, ki toliko da ne najavi svojega imena s pleh godbo v špilu. 

 

Ampak ja, znam zelo dobro ločiti umetnika in njegovo delo. In lahko mirno napišem, da mi je MGS 3 med top 10 špilov vseh časov in da sem tudi v DS 1 svinjsko užival. Tko da driska kitajska vsekakor še zna delat špile, ali ima pa pač mega talentirano skupino ljudi okrog sebe - oziroma v primeru DS 1 je imel verjetno nekega hardcore editorja zraven, ki ni 5 % jebal teh njegovih norosti.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 minutami:

 

Laž. Igro sem obrnil in pohvalil razen par zadev. Whatever. 

 

Carki but hurt :D Bom moral večkrat dregnit v kakeca, da bo več akcije. 

 

Slab spomin mate dečki. 

 

Jok brate ob izidu si jo šimfal ko užaljen smrkovc! :rofl: Če si pa z spremembo vzdevka izgubil spomin pa to ni moj problem!

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

Meni je kar lepo Tomažek opisal, zakaj je Kojima kot oseba scum:

 

 

Deluje mi kot nekdo, ki se mu zdi, da je "prerasel" medij igric, zdaj hoče pa na vrat na nos v drug, bolj "resen" medij, pa mu ne uspe, ker pač smrdi po pasji scalini (še en tak primer mi je Druckmann) oziroma želi inovirati špile na načine, ki totalno ne grejo skupaj (reminder, kaj je tip vse hotel stlačiti v MGS 5 in kakšen prašičji iztrebek je ratal iz teh njegovih pogruntavščin). In ki je zraven še totalen egomanijak, ki toliko da ne najavi svojega imena s pleh godbo v špilu. 

 

Ampak ja, znam zelo dobro ločiti umetnika in njegovo delo. In lahko mirno napišem, da mi je MGS 3 med top 10 špilov vseh časov in da sem tudi v DS 1 svinjsko užival. Tko da driska kitajska vsekakor še zna delat špile, ali ima pa pač mega talentirano skupino ljudi okrog sebe - oziroma v primeru DS 1 je imel verjetno nekega hardcore editorja zraven, ki ni 5 % jebal teh njegovih norosti.

 

Končno povedano točno tako kot je. Hoče bit nek umetnik/inovator/posebnež/whatever...

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

 

Ti še zdaj nisi pokapšal, da je MP za pedre? V vseh igrah, itak.

 

Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

Meni gre Kojima itak več al manj konkretno na kurac :D

 

Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Meni njegov karakter, nadutost, narcisizem grejo totalno na kurac. V igri mi dlake grejo pokonci, ko milijon krat med igro vidim napis Hideo Kojima na ekranu. Pa milijon ur dolge vmesne sekvence (ki je itak splošno znano, a jih sovražim).

 

Aktivist Vanč reče pred 59 minutami:

Naj le bo, don't care :) Lahko je največji ustvarjalec, kar pa ne negira, da je hkrati največji šupak od človeka. 

 

Aktivist Vanč reče pred 28 minutami:

 

Hahaha... You can't make this shit up. Jaz nekaj zavidam enemu poševnookcu al kaj? :rofl:

 

Ja lezte mu v rit, če vam paše... Kaj naj. Ne vem zakaj ne sprejmete, da je za nekoga pac drekec pekec. Big deal. 

 

Aktivist Vanč reče pred 27 minutami:

 

Ma ni sranja naredil. Samo dosadnen je v pičko mater. Isto kot enim Tarantino ipd. Saj je pun kurc takih karakterjev, ki so enim všeč, drgi pa jih ne prenesejo. Pa grd je :D Japonski nerd pač 

 

Aktivist Vanč reče pred 13 minutami:

S tem, da napišem, da mi nekdo gre na kurac zabetim ogenj? :D

 

OK, dejansko sem prav vesel, če je kdo tako občutljiv, da ga taka stvar zadane :) Nisem si mislil. 

 

Aktivist Vanč reče pred 12 minutami:

 

Zak bo repa začela delat in se bom šel fsrat na Kojimino sliko :D

 

Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

 

Laž. Igro sem obrnil in pohvalil razen par zadev. Whatever. 

 

Carki but hurt :D Bom moral večkrat dregnit v kakeca, da bo več akcije. 

 

Slab spomin mate dečki. 

 

Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

Sicer pa vso vaše nestrinjanje ne spremeni objektivnega dejstva, da je model piece of shit (čeprav igre znajo imeti zelo kul elemente in biti fun)... to je to.

 

lp

:rofl: Ker meltdown zaradi najave DS2 

Tema se lahko prestavi v temo Zapor:D

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

@Aktivist VančResnica je kot vedno vmes.

 

Igro si kritiziral in to večkrat. Recimo tako, da si odgovarjal na pozitivne poste folka in jim govoril čemu se ne strinjaš.

Povsem legitimno, ampak to ljudje vzamejo  kot nadlegovanje.

Po drugi strani seveda nikomur ni nadležno, če dobijo 10 replyjev kjer se nekdo strinja z njim.

 

Nadležen si, ker se ne strinjaš, ne ker bi se dejansko obnašal nadležno.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

@Aktivist VančResnica je kot vedno vmes.

 

Igro si kritiziral in to večkrat. Recimo tako, da si odgovarjal na pozitivne poste folka in jim govoril čemu se ne strinjaš.

Povsem legitimno, ampak to ljudje vzamejo  kot nadlegovanje.

Po drugi strani seveda nikomur ni nadležno, če dobijo 10 replyjev kjer se nekdo strinja z njim.

 

Nadležen si, ker se ne strinjaš, ne ker bi se dejansko obnašal nadležno.

 

Mislim... saj razumem to. Ampak jaz sem omenil v enem stavku, da mi on pač ni kul, mi smrdi al karkoli... Galko se je strinjal. Potem sem bil zaradi tega napaden s vseh strani :D Mi pač ni realno, da je nekdo užaljen, če nekoga pokritiziraš, njemu pa je všeč. Kaj mene boli kurac, če kdo napade neko osebo, ki je meni všeč. Sem recimo omenil vmes Tarantina, ki poznam kup ljudi, ki ga absolutno ne marajo, meni pa je zelo kul. Pa me boli kurac, če ga drugi ne marajo in jih ne grem zaradi tega napadat in nadlegovar kaj si mislijo. Razumeš zdaj?

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Jaz sem od njegovih iger preigral samo MGS2 in 2x Death stranding Probal sem tudi MGS4 in 5 pa mi nista bli všeč.

MGS 3 je bil (ob izidu) legit med najboljšimi igrami dotlej narejenimi. Insane zadeva, o kateri bodo pisali še zanamci

ke_kit reče pred 1 uro:

Predsodki na podlagi medijskega pompa. Neki na kar sam ne vpliva pretirano.

Men deluje kot vsak občien japonec. Olikan, zadržan, tih.

Je pa vsekakor res, da gradi kult osebnosti okoli svojega dela, da bolje prodaja svoj brand. Se mi zdi neki povsem normalnega.

Dosti ljudem gre ta kao artistčka persona na kurac, meni v bistvu ne. Pač ustvarjalci so spekter, imaš od mega vokalnih do hardcore sramežljivih, on je pač bolj na strani prvih, s čimer ni nič narobe. Recimo Jonathan Blowa so ljudje dobesedno sovražili, ker je dajal pretenciozne in kompleksne odgovore, pač jemali so ga kot "še enega levičarskega umetnika". Ko so izvedeli, da je tip v resnici na polno desničar, je naenkrat bil vsem chadom na internetu TOP developer z mega pametnimi komentarji, ki ga je treba poslušat. Meni je bil pa vedno car, ne glede na politiko. Pač meni na polno paše, da kdo podaja bolj kompleksne odgovore glede svojih iger. Kojima sicer tega bolj ali manj ne dela, pri njemu je vse dokaj preprosto za razumet, ampak pač je alter na polno in pokajo polurni cutsceni no fucks given. I like it :D. Pa so mi všeč tudi sramežljivi devi, pač zgleda je na koncu najbolj važen izdelek. Blow je naredil mojo najljubšo igro, zato mi je car, pa magari bo začel kmalu lepit svastiko po Twitterju, Kojima pa je naredil MGS 1 in 3, ki sta eni najboljših iger ever, bmk za njegov hype spastičnost, I'm in :D

ke_kit reče pred 1 uro:

Ampak to enostavno ni res.

Pojavijo se kvečjemu ene par krat na začetku in koncu.

Je pa res, da je njegova režija zelo filmska in daje večji poudarek creditsom kot to počnejo igre ponavadi.

Ne ne stari, v MGS 5 je tip dejansko pred vsak main mission (pred 25x2 misij ali neki takega) napisal svoje ime XD. Pač za vsak main mission v igri se najprej začne s creditsi, kjer ti bomba HIDEO KOJIMA v faco. Samo jaz še vedno mislim, da je to nek troll, ker so ga z MGS 5 grdo zajebali, tako da je pač se odločil, da bo igralec vsakih dvajset minut gledal napis HIDEO KOJIMA haha

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...