Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

 

Feget reče pred 47 minutami:

 

Goddamn no, sem že imel Geforce 4070 v košarici in že hočem potrditi naročilo potem pa rečem, da za vsak slučaj še na uradni strani pogledam če ima res 2x HDMI. No in glej ga zlomka, nima ga, očitno je slika neke stare grafe.

 

En sam model geforce 4070 ima dva HDMIja in to je ASUS ROG Strix GeForce RTX 4070 12GB OC Edition, ki stane 830 evrov. Drugače pa imajo vse samo enega.

 

Faaaaaaak no, kurčev display port, katerega ne rabim niti enega, pa na vsaki po trije:confused:

 

Dejansko bom primoran kupiti grafo stare generacije izključno zaradi HDMI portov:confused:

 

 

 

Screenshot 2023-09-12 193649.png

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
G-Man reče pred 5 minutami:

 

ja, tko najjača, da jo smeti od palit-a prehiti po 3d mark benchmarku. ma na koncu dneva isto temperaturo, pa 200e cenejša? :D

 

Jah ne vem.. stock je vrjetno isto ja ma vprasanje kaj je ce navijas.. ne vem glej jaz nimam navite nic

 

Sicer pa ko odpres uno skatlo in vidis, otipas, zavohas uni build quality.. kaj sele pol ko se zacne svetit v kisti..kaj sele ko prodajas naprej

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

A jebat ga stari.. zato pac bmw stane vec ko megan... kaj da ti recem

 

Prej sem imel 3080 ti vision od gigabyte

In ze ta ce jo primerjas s strix je razred nizje.. kaj sele Palit lol

 

Pa ce me stock nascije za 2 fpsja al megane prehiti po avtocesti koga boli kurac

 

Jaz ko prizgem mojo kisto in vidim ko se zacne svetit strix sem prav ponosen in je ne bom nehal hvalit dokler bo delala :))))))

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

A jebat ga stari.. zato pac bmw stane vec ko megan... kaj da ti recem

 

Prej sem imel 3080 ti vision od gigabyte

In ze ta ce jo primerjas s strix je razred nizje.. kaj sele Palit lol

 

Pa ce me stock nascije za 2 fpsja al megane prehiti po avtocesti koga boli kurac

 

Jaz ko prizgem mojo kisto in vidim ko se zacne svetit strix sem prav ponosen in je ne bom nehal hvalit dokler bo delala :))))))

 

tako je. 

 

nekako je treba upravičit 200e višjo ceno.

 

v realnosti bi blo pa boljš da bi teh 200e investiral v boljšo stolico/ekran/periferijo in bi bla gaymerska izkušnja neprimerljivo boljša. 

 

copium much? :D

 

Povezava do prispevka

Nikjer njsem napisla, da se izplaca al karkoli v tem smislu. Samo, da mi ni zal.

 

Sicer pa..

 

Ne vem mogoce bi bilo dobro, da bi razmisljali kako ne bit moroni in zasluzit vec denarja, da vam ni zal dat 200 vec za karkoli pac, sploh neki kar vas veseli. Namesto, da tle mislite, da ste bolj pametni, ko daste 200 eur manj za karkoli. Ker iskreno to dan danes ni vec nek denar in kdor tako misli, se meni osebno in resnicno zelo smili zaradi svpje financne omejenosti.

 

Plus. Vidi se, da niste nikoli drzali v roki nek premium izdelek. Sploh nekaj kar vas veseli v lajfu. Plus, vrjetno enako velja za picke in avte.

 

Ampak ja glej vi ste bolj pametni ker ste prisparali 200 eur lol. Pa sploh niste povedali koliko ste dali vi za vaso 4070 ti ?? Da cujemo.

 

Sicer, ce smo iskreni.. ma dobro, ne bom razlagal vec, ker vidim, da ne dojamete dolocenoj stvari. Jebiga.

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

Nikjer njsem napisla, da se izplaca al karkoli v tem smislu. Samo, da mi ni zal.

 

Sicer pa..

 

Ne vem mogoce bi bilo dobro, da bi razmisljali kako ne bit moroni in zasluzit vec denarja, da vam ni zal dat 200 vec za karkoli pac, sploh neki kar vas veseli. Namesto, da tle mislite, da ste bolj pametni, ko daste 200 eur manj za karkoli. Ker iskreno to dan danes ni vec nek denar in kdor tako misli, se meni osebno in resnicno zelo smili zaradi svpje financne omejenosti.

 

Plus. Vidi se, da niste nikoli drzali v roki nek premium izdelek. Sploh nekaj kar vas veseli v lajfu. Plus, vrjetno enako velja za picke in avte.

 

Ampak ja glej vi ste bolj pametni ker ste prisparali 200 eur lol. Pa sploh niste povedali koliko ste dali vi za vaso 4070 ti ?? Da cujemo.

 

Sicer, ce smo iskreni.. ma dobro, ne bom razlagal vec, ker vidim, da ne dojamete dolocenoj stvari. Jebiga.

 

Wow, just wow. To hud copium. 

 

 

bigboss82 reče pred 25 minutami:

Plus. Vidi se, da niste nikoli drzali v roki nek premium izdelek. Sploh nekaj kar vas veseli v lajfu. Plus, vrjetno enako velja za picke in avte.

stari moj, a veš da govoriš o 4070ti. Od kdaj je srednji razred grafik premium izdelek? 
Čestitam, da imaš dost keša, da lahko razsipavaš 20-30% več za midrange grafike :D

 

Si uspel v lajfu, zdej pa mi pejd po čike.

 

Drgač sem pa dal sem za Palit 4070ti Gamerock OC smeti 700e.

 

 

 

Povezava do prispevka
G-Man reče pred 7 minutami:

 

Wow, just wow. To hud copium. 

 

 

stari moj, a veš da govoriš o 4070ti. Od kdaj je srednji razred grafik premium izdelek? 
Čestitam, da imaš dost keša, da lahko razsipavaš 20-30% več za midrange grafike :D

 

Si uspel v lajfu, zdej pa mi pejd po čike.

 

Drgač sem pa dal sem za Palit 4070ti Gamerock OC smeti 700e.

 

 

 

Ja 4070 ti strix je premium izdelek

4070 ti Palit pa pac ne

 

Jaz sem dal 800.. kar je 100 eur vec oz zate 100 prevec.. zato se meni zarosijo oci od veselja, ko prizgem pc, tebi pa se rosijo od zalosti, ker tle dissas strix zaradi zavisti in kompleksa manjvrednosti

 

Kaj se? Aja kadijo samo klosarji. Pizda ni cudno, da nimas kesa za boljso graficno, ce si dzankur na cike

 

Kaj se? Ja glej 4070 ti je premium 4070 ti pac ni, kot ze receno.. isto kot je rolex premium in Casio pac ni.. sam pac razumem, da ti dolocene stvari niso jasne, ker si glup zato tudi nimas kesa za premium izdelke, ker ga pac porabis za cike, kar je zate vrjetno ultra pametno lol

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Ja 4070 ti strix je premium izdelek

4070 ti Palit pa pac ne

 

Jaz sem dal 800.. kar je 100 eur vec oz zate 100 prevec.. zato se meni zarosijo oci od veselja, ko prizgem pc, tebi pa se rosijo od zalosti, ker tle dissas strix zaradi zavisti in kompleksa manjvrednosti

 

Kaj se? Aja kadijo samo klosarji. Pizda ni vudno, da nimas kesa za boljso graficno, ce si dzankur na cike

 

Kaj se? Ja glej 4070 ti je premium 4070 ti pac ni.. isto kot je rolex premium in Casio pac ni.. sam pac razumem, da ti dolocene stvari niso jasne ker si glup zato tudi nimas kesa za premium izdelke, ker ga pac porabis za cike

 

 

 

Samo še vedno imajo mamj rama kot moja rx6800 😀 grafična kartica ki ima leta 2023 manj kot 16gb rama pač ni premium grafična kartica. Šele pri 4080 se lahlo začnemo pogovarjat o premium grafičnih.

Povezava do prispevka
keba reče pred 3 minutami:

 

Samo še vedno imajo mamj rama kot moja rx6800 😀 grafična kartica ki ima leta 2023 manj kot 16gb rama pač ni premium grafična kartica. Šele pri 4080 se lahlo začnemo pogovarjat o premium grafičnih.

Ja glej rolex tudi ti ne meri pulza, kot galaxy watch al kaj je, pa je premium

 

Sicer pa malo vas drkam.. vem jaz da 4070 ti ni premum.. jaz sem samo napisal da mi je ql build quality..sam pol so uleteli tle neku butthurt osebki dissat, ker je kupil Palita za 100 eur manj od Strixa lol in morem jih malo drkat, da so klosarji pac

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...