Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Hajvan reče Dne, 28. 1. 2021 at 13:41:

Glede na trenutno stanje je kar ok cena. V Sloveniji so cene takšne grafične med 1100-1200€ pa itak jih ni na zalogi. Ponudba-povpraševanje. Če se nekaj prodaja za med po taki ceni je toliko vredno, kaj ti naj rečem... 

 

ni tako hudo - sem že dosadan s tem Mlacomom, vem, ampak tipi praktično edini pri nas še nekako držijo nivo v teh cajtih, drugim se je odpeljalo...

 

https://www.mlacom.si/zotac-gaming-geforce-rtx-3070-twin-edge-oc-white-ed-8gb-gddr6-zt-a30700j-10p

Povezava do prispevka

Sej zdej me bote zdisal na fertik, sam realnost je taka, da večina folka še zmeri goni 1080p 60fps in če potegnemo črto... so kartice iz mučo prejšnih serij še zmerej vrh glave.

 

Rabljene 1050/1060 in celo starejše serije še zmeri nudijo smooth 60 fps experiance (ajd čeprov ne povsod na high/ultra).

 

Dobr sej če greš v štacuno po nov PC, gledaš vsaj 1440 če ne 4k RIG :)

 

Razmišljam pa resno o nabavi PS5. Zdej dobr, ni PC... ampak za nek casual gaming kaj vse dobiš za teh 500€ je nepredstavljivo v kolikor primerjaš s PC mater raceom

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

ni tako hudo - sem že dosadan s tem Mlacomom, vem, ampak tipi praktično edini pri nas še nekako držijo nivo v teh cajtih, drugim se je odpeljalo...

 

https://www.mlacom.si/zotac-gaming-geforce-rtx-3070-twin-edge-oc-white-ed-8gb-gddr6-zt-a30700j-10p

Mislil sem točno ta model grafične, ki sem jo naročil. To kar si linkal je najcenejši model, če se ne motim.

Povezava do prispevka

Mal sem razmišljal, da bi nagradil kišto, sedaj imam 1070ti na 1440p, pa vidim, da niti ni kartic ali si bolne cene. Da celo eni po 700€, 800€ evrov dajejo za 3070. To je noro.

 

Nič dajem to misel na stran za pol leta.  Se spomnim je bilo isto ko kupoval to kartico, bila kriptomanija pa so bile cene iste, potem pa kar naenkrat konec bitcoina sanjarjenja pa je bila spet 500 evrov. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 56 minutami:

Mal sem razmišljal, da bi nagradil kišto, sedaj imam 1070ti na 1440p, pa vidim, da niti ni kartic ali si bolne cene. Da celo eni po 700€, 800€ evrov dajejo za 3070. To je noro.

 

Nič dajem to misel na stran za pol leta.  Se spomnim je bilo isto ko kupoval to kartico, bila kriptomanija pa so bile cene iste, potem pa kar naenkrat konec bitcoina sanjarjenja pa je bila spet 500 evrov. 

 

Samo ti čakaj, da se še druge komponente podražijo. :D

Pol leta, je napisal...

Povezava do prispevka
Nighthawk reče pred 5 urami:

Sej zdej me bote zdisal na fertik, sam realnost je taka, da večina folka še zmeri goni 1080p 60fps in če potegnemo črto... so kartice iz mučo prejšnih serij še zmerej vrh glave.

 

Rabljene 1050/1060 in celo starejše serije še zmeri nudijo smooth 60 fps experiance (ajd čeprov ne povsod na high/ultra).

 

Dobr sej če greš v štacuno po nov PC, gledaš vsaj 1440 če ne 4k RIG :)

 

Razmišljam pa resno o nabavi PS5. Zdej dobr, ni PC... ampak za nek casual gaming kaj vse dobiš za teh 500€ je nepredstavljivo v kolikor primerjaš s PC mater raceom

 

 


Ne bomo te, ker je ta post vendarle nad nivojem te teme.


Kup PS5, kup 1060, whatever in spilaj. Ker slej ko prej imas lahk ves HW tega sveta in v tegobni starosti odspilas kako igro vsake kvatre za pol ure in se se takrat vsaj ozadno krivo pocutis. 

Da ne omenjam, da nikdar vec ne morem tako pasti v igro in prakticno ziveti v njej, kot v mladosti :(

Povezava do prispevka
Tawny reče pred 1 uro:


Ne bomo te, ker je ta post vendarle nad nivojem te teme.


Kup PS5, kup 1060, whatever in spilaj. Ker slej ko prej imas lahk ves HW tega sveta in v tegobni starosti odspilas kako igro vsake kvatre za pol ure in se se takrat vsaj ozadno krivo pocutis. 

Da ne omenjam, da nikdar vec ne morem tako pasti v igro in prakticno ziveti v njej, kot v mladosti :(

I feel you, bro...kot bi bral sebe.

Povezava do prispevka

Jebi ga, tut ko sem prvič fukal sem se mel boljše kot sedaj. Tak je lajf. To pa ne pomeni, da mi ni več do fuka.

Pri igranju iger nism več tako ekstatičen, da mi skoraj srce požene iz grla in trebuh zvije med čreve, ampak kljub temu se vseeno lahkotno zabavam.

Iskat tist prvi visoki thrill je kot pot iz črne luknje. Odmisli to. Ne pričakuj nič, pa boš na trenutke prijetno presenečen.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...