Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

DaMachk reče pred 2 minutama:

itak bojo sam izdal 3080Ti al pa SUper al neki.

 

Dvomim. Ker potem bodo isto dobre kot 3090. A je to smisleno? imo ne.

Če bodo vseeno dal vn 3080ti katere bodo mele 3% boljši performance pa mel par giga rama več je pa itak vseeno.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Kako bo kul, ko bom lahko naslednje leto prodal 3080 in kupil 4080 za podoben denar... :D

zakaj bi izdali nov gpu, če lahko prodajajo obstoječega  krepko nad msrp

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

A ni potrjeno, da se novi protokol glede mining fee-jev implementira do konca julija letos pri Eth protokolu? Verjetno bo konec poletja nekako ustvarjeni pogoji, za večji padec cen rabljenim grafičnim, kjer se "malim minerjem" ne bo splačalo minat Eth :)

Povezava do prispevka
Dono reče pred 1 minuto:

Evga FTW3 so drgač med boljšimi verzijami 3080 (moja je na zrak).

Specifično za vodno verzijo težko karkol rečem, pač kar se hlajenja tiče (googlaj kako se pri drugih obnese).
Če je cena dobra, imo ne fališ dosti. 

 

1300 sm dal :D

Povezava do prispevka
Surg3on reče pred 3 urami:

Kje pa so jo imeli na zalogi po taki ceni?

 

Jaz malo preglejujem mindfactory, pa sem dober teden nazaj videl, da imajo MSI 3080 na zalogi za 1400 EUR. Zdelo se mi je kot da sem samoroga zagledal. Samo tko čez 15 minut že ni bilo več.

 

 

Pcplus

ostale 3080 majo po uber scalper ceni tk da niti js ne zastopim. Zdle majo evga 3080 navadno na zalogi, 2.4k e :rofl:

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
Dono reče pred 32 minutami:

high end gpuji z vodnim hlajenjem so bli ponavadi 200-300e dražji kot na zrak. 

Sej zarad tega mi je se manj jasno. Mogoc niso primerne za mining? Ceprav nevem, zakaj neb ble, pac mal vec placa zavzame vodni vent...

Povezava do prispevka

Mislem, to da niso primerne za mining ne more držat, ker so čipi isti. Kvečjemu bi ble na vodo bolj primerne, ker majo boljše hlajenje kot na zrak (seveda če je le to dobro).
Ko sem poganjal igre, je gpu (evga 3080) mel power consumption med 400 pa 450w, zdej ko majna ma pa cca 240w (lepo 60 stopinj, ventilator na 30%), tko da se proti gamingu gpu niti pretegne ne.  
 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...