Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Feget reče Dne, 23. 3. 2021 at 0:19:

Dokler bo kripto-norija. Prej ali slej se bo stanje moralo normalizirati :)

Imas tam v xbox temi je en postal discord kanal kjer boti isejo na amazonu in se da dobit po normalni ceni.. sam kes mores met pripravljen obvestilai n na kitro kliknit gumb za buy 🙂

 

Jaz sem nabavil xboxa, grafiko in cpu bom konc leta mogoce

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 20 urami:

Imas tam v xbox temi je en postal discord kanal kjer boti isejo na amazonu in se da dobit po normalni ceni.. sam kes mores met pripravljen obvestilai n na kitro kliknit gumb za buy 🙂

 

Jaz sem nabavil xboxa, grafiko in cpu bom konc leta mogoce

 

Kaj si vzel od grafike?

Niče ne poveš - dobro ajde, za xboxa bi lahko tudi bil tiho, ni to za govorit okoli... :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Kaj si vzel od grafike?

Niče ne poveš - dobro ajde, za xboxa bi lahko tudi bil tiho, ni to za govorit okoli... :D

 

Nisem vzel nic.. konc leta ce bo kaksna pametna igra za pc bom vzel rtx 3080

 

Zdaj sem se izkesil za tv za brata xh90 55 brez davka 660 eur in xbox 540 s postnino :) aja se galaxy s21 sm si kupil

 

Ma ne vem za pc me trenutno nic ne rajca.. sej na pcju je boljse igrat maaa, dat 2000 2500 za pc glede na stanje mi je malo v prazno

 

xbox je ql imaa game pass za 3 leta za 100 150 eur in btk.. najjaca konzola na svetu za 500 eur 🤣Outriders, ki je free na game pass bomo lahko grindali, ker je crossgen

 

evo kaj takega bi kupil od graficnih

 

Screenshot_20210327-211139_Discord.thumb.jpg.ad2d79a817cacfef7756569f9321f57f.jpg

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 urami:

Nisem vzel nic.. konc leta ce bo kaksna pametna igra za pc bom vzel rtx 3080

 

Zdaj sem se izkesil za tv za brata xh90 55 brez davka 660 eur in xbox 540 s postnino :) aja se galaxy s21 sm si kupil

 

Ma ne vem za pc me trenutno nic ne rajca.. sej na pcju je boljse igrat maaa, dat 2000 2500 za pc glede na stanje mi je malo v prazno

 

xbox je ql imaa game pass za 3 leta za 100 150 eur in btk.. najjaca konzola na svetu za 500 eur 🤣Outriders, ki je free na game pass bomo lahko grindali, ker je crossgen

 

evo kaj takega bi kupil od graficnih

 

sem zgleda preveč na hitro prebral. :)

 

pri meni je PC ponavadi uno, igram ga tistih nekaj mesecev, ko kupim novo kišto in dokler me drži hype in potem spet konzola - mogoče se sliši glupo, ampak sedim cele dneve v službi in potem se mi ne da še sedet doma za PCjem - to mi je nekako največji turn off PC gaminga - ko sem bil mlajši, to ni bil problem, ampak danes je kar faktor, opažam. :D

zdaj pač še nabijam na njem, ampak ko pride prva prava PS5 eksluziva, gre kavč zavaljotka in bom pozabil, da sploh imam PC. :D

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...