Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Men je dons uspel dobit za "ugodn" dnar strix 3080 ti OC na computeruniverse, ko sem jo fuknu v košarco in plačal je bila na zalogi za takojšn dispatch, zdaj jo majo označeno kot "po naročilu 2-3 tedne" pa ceno so instant dvignli. In zdaj že cel dan gledam v telefon kdaj dobim mail, da so poslal, pa še nič :unsure: Upam, da me ne bo kakšnih zapletov na konc, my body can't handle.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 6 urami:

1400 je bla, reku sem sicer da ne dam več ko 1200 za grafo samo je mozeg reku fak of, pa strix je afaik serijsko najhitrejši 3080 ti tko daaa

lohk bi pa v sloveniji kupu manly manlija za 1700+.

Takaj nebi kupil 3080 12GB ki je skoraj enaka kartica pa par sto eur cenejsa ?

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 5 minutami:

Edit: kurc gledal sem 10GB, no ista fora, pač ista ni, pa isti argument glede evrov. Če bi dejansko racionalno gledal na denar ne bi pred najavo 4000 kupoval grafične :D

 

 

 

 

 

Best case scenario je 2 fps (46 naprav 44). Verjami da ne bos porajtal.

Racionalnost gor ali pa dol, tukaj je res minimalna razlika.

 

Drugace pa 4000 serija se vedno ni tako blizu. Par mesecev (pusti govorice, sigurno se bo se zavleklo). Ce rabis kupis sedaj.

Povezava do prispevka

Jebemo najdu sem inner maksija in dejansko skenslal naročilo - ne rabim grafične. Čez 1 uro sem mel odprtih 15 tabov, rabim grafično. Šel na pir, ne rabim grafične. Zjutraj odprem komp, že odprt n26 keš za TUF 3080 12GB. Čez 5 minut ne rabim. Sodelov pa že par mescov vsake par tednov "konc tedna dobi 2070". Do jesen si morem dat na routerju block do spletnih trgovin.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Jebemo najdu sem inner maksija in dejansko skenslal naročilo - ne rabim grafične. Čez 1 uro sem mel odprtih 15 tabov, rabim grafično. Šel na pir, ne rabim grafične. Zjutraj odprem komp, že odprt n26 keš za TUF 3080 12GB. Čez 5 minut ne rabim. Sodelov pa že par mescov vsake par tednov "konc tedna dobi 2070". Do jesen si morem dat na routerju block do spletnih trgovin.

Prav si se odločil.

Poletje, pocitnice, kolo... ravno jeseni pride nova serija, ki bo 2x močnejša, se pravi lahko kupiš serijo nižje in bo perfomance še zmeraj precej boljši za precej manj denarja... till then FSR/DLSS na perfomancd pa je...

Povezava do prispevka

Ma hec je, ker vse kar igram mi laufa na ~100 native, razen Assetto Corsa Competizione je bolj 60 in imam dlss. In bi kupil grafično za eno igro. Ni pa 30 serija tok hitrejša, da bi zdaj iznenada fural native na 240 fpsjih in capal monitor, tko da je to čist moj potrošniški vzgib, polnjenje praznine v duši, olje v motor kapitalizma ...

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 11. 6. 2022 at 12:39:

Ma hec je, ker vse kar igram mi laufa na ~100 native, razen Assetto Corsa Competizione je bolj 60 in imam dlss. In bi kupil grafično za eno igro. Ni pa 30 serija tok hitrejša, da bi zdaj iznenada fural native na 240 fpsjih in capal monitor, tko da je to čist moj potrošniški vzgib, polnjenje praznine v duši, olje v motor kapitalizma ...

Ja imamo vsi take vzgibe :) . Bolje je ce se ugriznes v roko preden kliknes "pay". Bo minilo.

JAz bi tudi zamenjal 3060ti za 6800 (non XT), fora je pa da ze 6 mesecev ne morem nic igrati zaradi roke :)  Fak keri kekci smo...

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...