Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Kaj od grafe se zdaj splača kupit za do 300€? best price/performance ratio. Kupujem iz tujine, (največkrat nemškem amazonu, ker je pač najlažje vračat itd).

 

tldr;

Moja stara 1060 3gb je začela mežikat, žmigat, screen tearing vglavnem se poslavljat. Na 144hz monitorju jo uporabljam za arena fps, old school boomer šuterje in podobne nebašzahtevne zadeve. Verjetno  mam še kak mesec časa preden se ta star gpu dokončno poslovi Večino stvari gonim v 1440p mogoče znižam kak detajl in še vedno iztržim vsaj 144 frejmov. Vsaj do zdaj mi je bilo za rtx večalmanj vseeno, če bi ga nova grafa podpirala se nebi branil.

 

Vnaprej hvala za predloge.

 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 16 minutami:

Jp verjetno boš malo manj dobil kot nekaj let nazaj.

:rofl:

 

tole je sranje na nivoju 6500XT, takšno pomnilniško vodilo je bilo prej rezervirano za sub $100 gpuje (baje bo isti čip kot na prenosnikih, samo malo overclockan)

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Samo vodilo bo naceloma zadosti. Bolj je pomembno kaksno ceno bodo dali.

 

Npr. malo sem testiral 6500XT na PCIE 3.0.

Doom Eternal na medium pa 1080p dela med 55 pa 120 fps in je cisto igralen. God of War 2018 pa med 80 in 105 fps tudi na medium.

 

Pac za budget gaming je to cisto v redu zadeva, samo problem je ker NVIDIA nima budget cen !

Povezava do prispevka

Ah kakšen low, lepo te prosim no... Pr dveh igrah ne boš mogel imeti ULTRA to je pa to... Kdo sploh še daje na ULTRA? Tudi če bi imel 4080 in bi igra tekla na ultra z 150fps+, ne bi dal... Zakaj bi trošil elektriko in žrtvoval tišino, za oslovo senco na treh kolimetrih?

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...