Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Grafa ne zgleda, kot da je za13 letnika, zgleda bolj resno. Treba je podpirat konkurenčnost. Tud to je nekaj vredno, da imaš nekaj eksotičnega, tudi če bo pri kaki igra kak perfomance slabši, kot bi sicer moral biti. :)

Povezava do prispevka

To so zbiratelji, takih je premalo :D

 

tomazek reče pred 3 minutami:

Kako ne ve? Matija je že en... Pa ziher ni edini. Bo že trg pokazal preživeti ali umreti.

naslednjič morajo biti gonilniki kot morajo že od začetka, kasneje je težko spremeniti percepcijo kupcev, vsaj 80% jih verjetno sploh ve za intel gpu ali pa sploh ni opcija

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Problem je da limajo v te karte še vedno 8GB rama,.. Je pa res da je DSSL3 zelo zanimiva stvar,..Ne vem če dejansko ne smatrajo ta frame generation thingie kot dejanski % napredek,..Vbistvu je pa rasterizacija verjetno slabša. Skratka precej drago sranje nam dajejo spet.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
shure reče pred 3 minutami:

To je nekako moje razmišljanje ja, zato sem gledal 6700FX. Sem se nazadnje nategnil, da nisem vzel 8GB, pa bi imel verjetno zdaj še mir.

 

js se nebi neki preveč sekiral zarad vrama. Ko se bo ta manjko vrama res kritično poznal da bo delal razliko, boš itak imel tud problem s prepočasnih corom. Tko da tud v tem primeru ti neskončno vrama nebi kaj dost pomagalo.

je pa seveda res, da če lahko izbiraš med dvema karticama, s podobno ceno in podobnim performansom, vzameš tisto z več.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...