Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

Nvidia glede 2060 "premium edition" 12gb verzije

 

Navedek

The price will vary depending on the specific model and region. It is a premium version of the RTX 2060 6GB and we expect the price to reflect that.

 

premium 5 let star gpu prejšnje generacije, cough it up boys

 

Povezava do prispevka

Trenutno se 2060 8GB prodajajo za okoli 600EUR, tako da verjetno se tanova verzija ne bo za manj. Edino ce jih naredijo res ogromno. Glede na to da so narejene na 12nm procesu je to sicer mozno, ampak potem so dali pa gor 12GB ddr6 rama kar bo pa negativno vplivalo na kapacitete proizvodnje. Baje da se na teh karticah fino majna tako da jih jaz vidim kot se eno darilo minerjem, ki ne bo vplivalo ne na ceno ne na dobavljivost za nas gaymere

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 14. 11. 2021 at 22:32:

in pol še ta komentar

Navedek

"A single Bitcoin transaction can burn through 1752.79 KWh of electrical energy on average. That is the same amount of electricity needed for 1.2 million VISA transactions."

 

Povezava do prispevka

Nvidia špekulira, da se bo sredi naslednjega leta zgodile dve stvari. Pojačana dobava čipovja in konec rudarjenja etheriuma.  Za slednje itak lahko podaljšajo kot so že večkrat. Ni pa rečeno, da bodo GPUji prešli na neko drugo omrežje. Pojačana dobava čipovja na najmanjšem proizvodnem procesu dvomim, da se bo zgodila. To ima samo Tajska. ZDA je pa ukazala, da se 7nm čipi ne prodaja Kitajcem. Bomo videli kakšna bo politična volja. 

uredilo bitje Vodokotlič
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 4 urami:

"A single Bitcoin transaction can burn through 1752.79 KWh of electrical energy on average. That is the same amount of electricity needed for 1.2 million VISA transactions."

 

To je ta neverjetna nešpekulativna tehnologija, ki bo zrušila obstoječi pokvarjen sistem, prinesla mir in blaginjo na svet in vsem omogočila dostop do Lamborghinjev. Počas bo šlo v razvoj in ideje o aplikativni uporabi blokchaina več denarja, kot smo ga kot človeštvo zmetal v fuzijo, pa samo poglej kakšen nor napredek. Od bank neodvisni finančni sistem, ki deluje, dokler je v Kazahstanu dost premoga za v elektrane in dost Steam uporabnikov na maksi level grafični, ker vse ki so novejše od 2015 potrjujejo transakcije.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Jaz vsak mesec na dan plače grem dvignem celo na pošto. To je navada še od kar sem gledal dedka, očeta... Če ne, ne morem mirno spati in imam občutek, da denar ni na varnem. Kako naj to naredim s kriptom? Zakaj en ne napravi kripto valute, ki bi jo lahko držav rokah in da "zašumi" pod prsti?

 

Pa še elektrike ne bi kuril, če bi jo želil komu podariti ali pač prenesti na drugo osebo. To je tudi razlog, da ga nimam v nobeni denarnici, ampak ga samo trejdam.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Jaz vsak mesec na dan plače grem dvignem celo na pošto. To je navada še od kar sem gledal dedka, očeta... Če ne, ne morem mirno spati in imam občutek, da denar ni na varnem. Kako naj to naredim s kriptom? Zakaj en ne napravi kripto valute, ki bi jo lahko držav rokah in da "zašumi" pod prsti?

 

Pa še elektrike ne bi kuril, če bi jo želil komu podariti ali pač prenesti na drugo osebo. To je tudi razlog, da ga nimam v nobeni denarnici, ampak ga samo trejdam.

Lol se moja babica tega ne pocne model. Na fotkah ne zgledas 90 let star, kaj uporabljas za kozo. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

Koliko si zaslužil s kriptom, glede na to, da si konec 2020 vedel, da bo čez eno leto  še vedno pomanjkanje?


Verjetno sem z 3080 zmajnal 2 kartici, potem sem pa vse kartice (razen RTXov) prodal (takrat ko je bil ETH eip upgrade. Kar je bila napaka (prodal sem po dobri ceni - čeprav ste se tukaj pizdli, da je absolutno preveč - bi lahko še 200e več dobu za vsako 1080ti). Ampak vseeno. Moja duša je mirna. Denarnica tudi. 

In zdej veselo gaymam. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...